Нови FJS - Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка

Нови FJS - Часовникот Механизам Кварц Движење, 3 Сребрени Раце Руж DIY Поправка

DEN 64.32

Свеж

Во магацинот

Сосема нов и висок квалитет
Идеален за поправка, замена или правење на часовникот
Кутија големина : 133 x 30 x 75 mm
Дијаметар на главното вратило : 8mm
вториот рака на должина : 92mm
минута рака должина : 68mm
час рака должина : 55мм
Материјал : Пластични + Метал
Должина на главна оска : 12mm
Тема должина : околу 5 мм
режим : silent
пакет :
1x Движење Часовник
1 x голема прстен
1 x мал ринг
1 x Нут
1 x час покажувачот
1 x минута Рака
1 x втора рака
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/-1-3cm.
Сосема нов и висок квалитет
Идеален за поправка, замена или правење на часовникот

Бренд Име: SUNROAD

Додатоци на производи

Безжична Bluetooth Звучник LED HD Дигитален Дисплеј Табела Аларм Часовниците FM Радио Smart Мини Subwoofer Стерео систем со Свеж
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни Свеж Со попуст
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 3704.00 4872.96
14 инчен Дрвена Рамка Ѕиден Часовник Молчи Не Темпирана Кварц Движење Ѕид се Види со Термометар Hygromemter Влажност Дневна Свеж Со попуст
Кварц Часовник Движење Механизам Златни Раце DIY го Замени Поправка Делови Комплет Нови Свеж Со попуст
Кварц Часовник Движење Механизам Златни Раце DIY го Замени Поправка Делови Комплет Нови

100% сосема нов и висок квалитет, Едноставни и стилски дизајн Одлично за поправка, замена или правење на ч

DEN 48.00 58.56
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium Свеж
Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologium

Ѕиден часовник Вистински CD Рекорд креативни часовник Црна ЛП horologe Кружни horologiumОвој тип на часовник нап

DEN 571.20
Жешка нов часовници Кварц мода часовници 3d реално голем ѕиден часовник побрзаа огледало налепница diy модерен стил на дизајн Свеж Со попуст
Вистински Црно бела маса дигитален часовник на квалитетот на животната средина ABS сензор термометар LED позадинско осветлување Свеж Со попуст
Медитеранскиот Стил на Дрво Круг Ѕиден Часовник Ретро 215*25мм Голем Ѕиден Часовник Сидро Saat Игла Дома Декорација Виси reloj Свеж Со попуст
ZOTOONE DIY 3D Винил Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Дома Декор Мода Молчи Часовникот На Ѕидот се Види За Дневна Соба Декоративни Свеж Со попуст
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07 Свеж
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07

Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка СтаницаСпецификации : го П

DEN 407.52
2018 нов дом оркестарот голем ѕиден часовник модерен дизајн дневна соба кварц Метални украсни дизајнер часовници на ѕидот се Свеж Со попуст
2018 топла продажба 3d огледало голем ѕиден часовник модерен дизајн Акрилик Дневна Соба Кварц Игла ѕид види Masi Rui часовници Свеж Со попуст
MOSEKO Аларм Дигитален LED Дисплеј Преносни Современо Огледало на Часовникот Smart Snooze Мулти-функција Време, Датум, Месец Свеж Со попуст
2017 нов голем ѕиден часовник модерен дизајн акрилик огледало Кварц види diy налепници дома декор 3d часовници relogio де parede Свеж Со попуст
Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99 Свеж Со попуст
Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99

Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99Опис : Кара

DEN 226.00 278.88