Европската Freeshipping сонцето сенка плови водоотпорен СТП сенка нето lona став toldo крошна отворено пергола gazebo градина покрие awning

Европската Freeshipping сонцето сенка плови водоотпорен СТП сенка нето lona став toldo крошна отворено пергола gazebo градина

DEN 3552.00

Свеж

Во магацинот


Облик : триаголник
На високо - одделение P U водоотпорен полиестер платно
Применливи наврати :
сенка плови , базен , двор , паркинг (надворешен , балкон
двор , градина , паркинг ,
Силна практична
Јас да изберете било која големина било која форма и на било која боја за вас.
Температурата во голема мера намалени
анти-ув сончање УВ(90%-95%)
Убава, практични, заштита на животната средина
Со користење на опсег е многу широк
На балкон, двор, паркинг
Градина, вила, отворено
На базен, плажа,парк
Сонцето сенка, топлинска изолација, водоотпорен, дише, кул
Дизајнот на лак.
Убава и практична. анти-стареењето / анти-УВ. Повеќе од 5 години услуга живот. Топ одделение водоотпорен материјал. За да се подобри квалитетот на животот и уметнички вкус.
1, прв од сите, што се планира локацијата на инсталацијата, и се утврдува фиксен гром 2, а потоа фиксна сенка плови секој агол 3, заврши инсталацијата answer : ___________________________ Note : Кога инсталацијата, ве молиме да се направи целосна употреба на околните згради, како што се ѕидови, куќи, дрвја, телефонски столбови, со јаже фиксна тесни.
Одберете делови што треба, и купување на правото количина
Превозот :
превозот за сите краишта на светот.
Нашиот систем default коса DHL, Fedex, EMS.тие се големи меѓународната логистика.
Референца време : 7 до 10 дена.
Доколку има доцнење . ве молиме разбирање!
Ве молиме да бидете трпеливи !
Плаќање :
Ние го прифатат плаќање преку Alipay, ВИЗА картичка, Web Money, Western Union, Qiwi паричник, Boleto.
Други совети :
Ние не се претпостави давачки и увозните даноци.
Се надеваме дека ќе остави Позитивни Повратни информации и да се Потврди приемот кога ќе го добиете производот
ДОН Зона
Донесе среќа во вашиот живот
Ние продаваме сите видови на производи, се собираат сè што ви треба

Тип: Сенка Плови & Куќиште Мрежи
Плови По Завршувањето: СТП Обложени
Број На Модел На: водоотпорен сонцето сенка плови
Бренд Име: OSIMLEAD
Плови Материјал: СТП водоотпорен полиестер платно
Име: виси сонцето сенка плови
боја: бела/taupe/жолта/портокал/сино/зелено/red/сива
Тежина: 1.05 kg
Големина: 3.6 m*3.6 m*3.6 m
Засенчување го оценувате: 95%
Водоотпорен го оценувате : 100%
Функција: сонцето сенчење , rainproof , uv заштита, водоотпорен
Каде што се користи: На балкон, двор, базен, отворен, градина, паркинг, courty
Инсталација: бесење со јаже
Обликот: триаголник ( Лак работ дизајн )

Додатоци на производи

Goplus Отворено 10 'X20 'Крошна Партија Свадба Шатор Градина Патио Gazebo Павилјон се Грижиме Настани 4 Sidewall AP2067WH Свеж
Goplus Отворено 10 'X20 'Крошна Партија Свадба Шатор Градина Патио Gazebo Павилјон се Грижиме Настани 4 Sidewall AP2067WH

Опис На ПроизводотНашите високо квалитетни шатори може да биде погодно врши и се совршени за многу отво

DEN 3359.52
Лов Кампување Кавер-Нето 2X3m Woodland Остава Маскирна Нето Џунглата Остава Кавер-Нето-За Воена Автомобил Сенка Облека Маска Свеж Со попуст
210 х 120cm Растенијата Рефлексивни Филм Стаклена Градина Расте Светло Сонце Рефлексивни Градина Додатоци Сребро. Свеж Со попуст
Сопствени направени отворено awning триаголник сонцето сенка плови СТП водоотпорен крпа засенчување 95% gazebo toldo двор крошна Свеж Со попуст
2 Парчиња 30-110 степен Температура Ротари switch Контролер целзиусови степени Прилагодлива Контрола на Температурата се Префрлите Свеж Со попуст