1 двор Мода венчаница исклучување бела/сино/розова sequins чипка ткаенина 51 ширина

1 двор Мода венчаница исклучување бела/сино/розова sequins чипка ткаенина 51 ширина

DEN 1243.20

Свеж

Во магацинот

За било какви предмети,ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница, нашето производство и продажба на високо-крај мода свадба фустан ткаенина, пренесување, ние добиваме љубов, промет на големо и промет на мало прифати обичај. ние, исто така, направи трговија на големо,тоа започнува од 15 метри. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.50 /дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Цена :
Цената е за 1yard. И тоа е за 5-8 работни денови од ЕМС или ТНТ.Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.Ви благодариме за разбирањето!
.1 двор=130cm широк*91cm должина
доколку купите повеќе од 1 двор,што нема да се намали. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 3 работни дена по уплатата е потврдено. Ако ви треба големо или имате било какви други прашања можете да не контактирате Wihte нашите i Cloud coconeary, Или Imessage , viber, whatsapp контакт 008618664600900
Превозот
Answer : ___________________________ Note : DHL/UPS/Федекс Изразат обично трае околу 3-5 дена до дестинацијата.Ве молиме контактирајте со нас пред спорови или напуштање на било какви негативни или неутрални повратни информации. Тоа само ќе ве однесе 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.
Повратни информации
1.
Превозот :
превозот од Кина пост воздух пошта;ако треба да брод од страна на друг начин,само контактирајте ме. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2.ако сакате трговија на големо контактирајте ме. (ако сакате да се прогласи оди/8ods како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Се врати и Гаранција
1.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања.
Материјал :
Полиестер,метален
Фиксна Широк :
130cm или 51 инчи.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping.
Боја : 3 БОИ ИЗБЕРЕТЕ БОЈА ВИ ТРЕБА, ако треба друга боја, ние може да направи за вас, премногу.и ако од 5yards или мор ткаенина од мојата продавница, јас ќе брод од Fed EX,UPS-от,DHL, или ЕМС(НЕКОИ ЗЕМЈИ НЕМА да БИДЕ)
Користат за
Фустан,облека и некои други
Rim :
Двете страни се исти
Ако сакате да видите повеќе убаво ткаенини, само да дојде до :
патем, оваа точка ние имаме повеќе се заблагодарам на 100 метри во акции,ако ви треба повеќе од 1 двор,само нас контакт, ние ќе ви одговори во 12 часот.

боја: Исклучување white, Deep blue, Black
Тип На Производ: Чипка
Ширина: 125cm
Функција: Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација: Чипка
Техника: Извезена
Број На Модел На: ZH1601
Ткаенина Тип: Mesh
Материјал: 100% Полиестер

Додатоци на производи

(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Злато работ лента сатен панделки висок квалитет подарок пакување панделки На Свеж Со попуст
(25 метри/roll) 3/8 (10мм) Злато работ лента сатен панделки висок квалитет подарок пакување панделки На

Бесплатен Превозот Свадба Партија 25 Метри Занает Сатен Лента.Тие работат одлично за подарок пакување, с

DEN 73.00 81.12
ELOMAN 100PCS измешани цврсти боја на дрво срцето копчето бебе крпа рачно изработени модни додатоци Свеж Со попуст
ELOMAN 100PCS измешани цврсти боја на дрво срцето копчето бебе крпа рачно изработени модни додатоци

Објектот Информации 100% Сосема Нов дрвени копчиња Материјал :Печатени Шарени Срцето Дрвени Копчиња Гол

DEN 148.00 212.16
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin костарика Свеж Со попуст
Националното Знаме Везови Закрпи и Метал Знаме Lapel Pin костарика

Закрпи Поддршка : Железо или да се Шие на Печ Техника : Везени Знаме печ големина : 8*5cm Значка печ големина

DEN 95.52
Парична казна облека украсена со вода вежба печ и applique рачно изработени diy прибор за облека 3D мушка печ Свеж Со попуст
Парична казна облека украсена со вода вежба печ и applique рачно изработени diy прибор за облека 3D мушка печ

Големина : 5.3*5.7 cmКористење на владата : да се шие наКоличина : 5 парчиња / многуПрирачник за мерење на голе

DEN 350.00 388.80
Луксузна Француски Laces Везови Африкански Sequin Чипка Ткаенина Сина Сребро Црвено Бели Guipure Чипка Ткаенина За Нигерија Свеж Со попуст
7/8 Бесплатен превозот cupcake крофна печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ Свеж Со попуст
7/8 Бесплатен превозот cupcake крофна печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо ОЕМ

Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висо

DEN 559.00 859.20
Топла продажба на Африкански Сува Чипка Ткаенини Швајцарската Voile Со Камен Висок квалитет на Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија Свеж Со попуст
Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот Свеж Со попуст
Q&N лента 7/8inch 22mm куќа печатени grosgrain лента webbing 50yards/ролна за коса вратоврска бесплатен превозот

1.Купи 2 ролни добиете 10 јарди(22mm квалификацискиот grosgrain лента) слободни,купи 10 ролни добиете 50 метри(22

DEN 576.00 720.00
YANRUO 2058HF Аметист Hot Fix Rhinestones Железо За Фустан Кристално Стакло Камења Декорација За Облека, Чевли Свеж Со попуст
YANRUO 2058HF Аметист Hot Fix Rhinestones Железо За Фустан Кристално Стакло Камења Декорација За Облека, Чевли

0 mm 1440pcs SS20 4.Ве молиме да оставите добар фидбек за секоја цел да се вашите вредни клиентите и продолжувам

DEN 214.00 263.52
3000 Метри Жан Конец за Шиење ДЕБЕЛИ Полиестер Тема Upholstry Тексас Фармерки Копчето Шие Занает Злато Шиење Додатоци Свеж Со попуст
Плоштад Чанта Метал Заклучување Snap Торба Тока Најновите Closured се Наметнува Брзо се Заклучува Замена Чанта Затворач DIY Свеж Со попуст
10pcs Симпатична черепот значки закрпи за облека, железо везени печ applique железо се шие на закрпи за шиење прибор за облека Свеж Со попуст
JOD 7.5*4cm ТОП ПИШТОЛ Везови Тактички Воен Печ Applique Железо на Декоративни Biker Закрпи за Облека Јакна Налепници @ Свеж Со попуст
JOD 7.5*4cm ТОП ПИШТОЛ Везови Тактички Воен Печ Applique Железо на Декоративни Biker Закрпи за Облека Јакна Налепници @

JOD 7.5*4cm ТОП ПИШТОЛ Везови Тактички Воен Печ Applique Железо на Декоративни Biker Закрпи за Облека Јакна Налепни

DEN 40.00 42.24
Овална Форма Стакло Rhinestones Со Ноктот Да Се Шие На Кристал Камен Strass Дијамант Метална База Тока За Облека Свеж Со попуст
7/8 Бесплатен превозот булдог бостон куче печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! Црна Teardrop Кристално стакло flatback да се шие на rhinestones, сребро ноктот ,diy/прибор за облека Свеж Со попуст
Бесплатен превозот! Црна Teardrop Кристално стакло flatback да се шие на rhinestones, сребро ноктот ,diy/прибор за облека

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цен

DEN 104.00 157.92
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY Свеж Со попуст
10pcs Бубачки значки деца закрпи за облека, железо везени печ applique железо на печ за шиење прибор за облека DIY

Важно Noticment : 1.Ве молиме скенирање на QR код со Aliexpress' Апликации да се одржи редот поради цената на АПЛИКАЦ

DEN 154.00 207.36
7/8 Бесплатен превозот сидро морнарица море печатени grosgrain лента hairbow headwear партија декорација diy трговија на големо Свеж Со попуст
NewFree Превозот 5/8 16mm торта Термички трансфер Панделки Печатени grosgrain Свадба Додатоци DIY рачно изработени материјал Свеж Со попуст
XUNZHE Дома Конец за Шиење Најдобар квалитет 20 репортажите / set црно и бело полиестер конец за шиење постави секој тркалаат Свеж Со попуст