Relper-Lineso USB 3.1 Тип C кабел за Apple Macbook 12 инчен, ChromeBook Pixel и Уреди со USB C Порти

Relper-Lineso USB 3.1 Тип C кабел за Apple Macbook 12 инчен, ChromeBook Pixel и Уреди со USB C Порти

39 %

DEN 87.00

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот


здраво, пријатели, ви благодариме за купувањето на нашите точка, ќе добиете тоа околу 7-60dyas ако изберете кина пост воздух mai l,ве молиме да не го купите, ако не можете да го прифати тоа, немојте да ја купите ако сакате да ни даде 1,2,3,4 ѕвездите, бидејќи нема профит од него, ние само сакате да добиете вашиот позитивни повратни информации, да го знам тоа, фала многу! о
USB 3.1 Тип C кабел за Apple Macbook 12 инчен, Chrome Book Pixel и Уреди со USB C Пристаништа Реверзибилна Конектор : Со најнови и најсовремени USB C приклучок ви овозможува да ја полните и синхронизација на USB-C уреди и никогаш не мора да се грижите за приклучување во наопаку. Сечење на работ USB 3.0 hi-брзина на пренос на податоци до 5 Gbps со компатибилност наназад до 2.0 и полни енергија до 3А. 3.3 Ft Кабел; се протега конекција со вашиот уред до 3.3 ft во далечина Компатибилен со таблети и паметни телефони со помош на USB Тип-C connector, како што се Apple 12 инчен Mac Book, Nokia N1, LG G5, Asus Зен Ai O, Lumia 950, Lumia 950 XL, HP Павилјон x2, Елита x3, ASUS Zenpad S 8.0, Google Chrome Book Pixel, Nexus 5 X/6 P, Галакси Tabpro S, Nextbit Робин, HTC 10 Компатибилен со таблети и паметни телефони со помош на USB Тип-C connector, како што Apple 12 инчен Mac Book, Nokia N1, LG G5, Asus Зен Ai O, Lumia 950, Lumia 950 XL, HP Павилјон x2, Елита x3, ASUS Zenpad S 8.0, Google Chrome Book Pixel, Nexus 5 X/6 P, Галакси Tabpro S, Nextbit Робин, HTC 10
На Relper-Lineso 2 Генералот USB-C за да го USB-Кабел е кабел треба да го поврзете вашиот PC или Mac да го USB-C от за преносни уреди, како што се вашиот Таблет или паметен Телефон. Со USB 3.1 Кабел може да смета на едноставни plug and play конективност. Се движат големи фајлови или пренесување на филмови може да се направи во секунди, на два пати брзината на USB 3.0 и 20x побрз од USB 3.0, и сето тоа додека го полните вашиот уред со до 60 W (3 Засилувач) копче за испорака, каде што се поддржани. Тоа има брзина на пренос до 10 Gbps, елиминирање на проблеми на било која инсталација или поставување на процесот. На 3.3 Ft должина доаѓа од голема корист за место уреди подалеку од поврзување точка. Наназад компатибилен : конекторот е оценет трајност од 10.000 користи, што го прави доволно стабилна за дури и на најсложените корисници. Оваа премија кабелот е исто така наназад компатибилен со USB 3.0 и 2.0. Пакет Вклучувајќи : 1x Relper-Lineso 3.3 FT/1 M USB 3.1 USB Тип В (USB-C) за да USB Тип На Кабел

Должина на кабел: 1m
боја: Црна
Тип: Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име: Relper-Lineso
Број На Модел На: tpye c кабел
Производи Статус: Акции
Пакет: No

Додатоци на производи

Вистински 20PCS/МНОГУ 3M Scotchlok UB2A K4 Допрете конектор за авто-разголување 2 жици 19-26AWG (0.9-0.4 mm) Max. К. Г. Свеж Со попуст
Вистински 20PCS/МНОГУ 3M Scotchlok UB2A K4 Допрете конектор за авто-разголување 2 жици 19-26AWG (0.9-0.4 mm) Max. К. Г.

3 M Scotchlok UB2 A конектор (MADI ВО САД)3 M Scotchlok UB2 A конектор, самосоголување,изолирани и влагаотпорни допрете кон

DEN 487.00 518.40
WZSM switch одбор Лента Flex Кабел за ASUS K53S A53S X54 x54h A53 лаптоп 6 pin кабел должина од 15Cm Напред Свеж Со попуст
WZSM switch одбор Лента Flex Кабел за ASUS K53S A53S X54 x54h A53 лаптоп 6 pin кабел должина од 15Cm Напред

Вистински нови90 дена ГаранцијаПакет Содржина : Лента Flex КабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Б

DEN 364.00 383.04
WZSM Touchpad Лента Flex Кабел за ASUS K53S A53S лаптоп 12 pin кабел должина 200mm mouse pad Кабел FFC FPC рамен кабел Свеж Со попуст
WZSM Touchpad Лента Flex Кабел за ASUS K53S A53S лаптоп 12 pin кабел должина 200mm mouse pad Кабел FFC FPC рамен кабел

Вистински нови90 дена ГаранцијаПакет Содржина : Лента Flex КабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Б

DEN 308.00 324.48
WZSM НОВИ BCV10 HDD Конектор Кабел За Dell Inspiron 15R 7566 7567 SATA Хард Диск Кабел P/N 0NP27Y NBX00023700 Свеж Со попуст
WZSM НОВИ BCV10 HDD Конектор Кабел За Dell Inspiron 15R 7566 7567 SATA Хард Диск Кабел P/N 0NP27Y NBX00023700

Бренд нови90 дена ГаранцијаОвој кабел се тестирани пред поштенски и Во добра состојба.Превозот : 1 Ние мо

DEN 496.00 522.24
Нови Напојување Адаптер за Полнач Двојна Тројно Реле Адаптер Линк Повеќе Add2PSU EM88 Свеж Со попуст
Нови Напојување Адаптер за Полнач Двојна Тројно Реле Адаптер Линк Повеќе Add2PSU EM88

Нови Напојување Адаптер за Полнач Двојна Тројно Реле Адаптер Линк Повеќе Add2 PSU EM88 Функција : 100% сосема но

DEN 100.00 115.20
cltgxdd DC-045 DC Моќност Џек Конектор за Samsung S24A300H S24A350H S19A330BW S22A330BW SA550 SA200 SA450 SA300 SA330 SA350 Свеж Со попуст
cltgxdd DC-045 DC Моќност Џек Конектор за Samsung S24A300H S24A350H S19A330BW S22A330BW SA550 SA200 SA450 SA300 SA330 SA350

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата

DEN 12.00 13.44
ALLOYSEED PCI Express Столб Картичка PCI-E 1x да 16x Графичка Картичка Raiser Extender USB 3.0 Кабел 3 Моќ Пристаништа за BTC Свеж Со попуст
ALLOYSEED PCI Express Столб Картичка PCI-E 1x да 16x Графичка Картичка Raiser Extender USB 3.0 Кабел 3 Моќ Пристаништа за BTC

Ве молиме имајте во предвид : боја на usb кабел е случаен испорака, ви благодариме за вашето разбирање.Кар

DEN 314.00 397.92
FPV Micro HDMI Тип D Машки/Женски Нагоре/Надолу стандард Аглеста 90 степени Адаптер за FPV HDTV Multicopter Воздушна Фотографија Свеж Со попуст
НОВИ LVDS КАБЕЛ ЗА DELL INSPIRON 15R 3521 3537 5521 V2521D 5535 5537 DR1KW LCD LVDS КАБЕЛ VAW00 DC02001MG00 CN-0DR1KW Свеж Со попуст
НОВИ LVDS КАБЕЛ ЗА DELL INSPIRON 15R 3521 3537 5521 V2521D 5535 5537 DR1KW LCD LVDS КАБЕЛ VAW00 DC02001MG00 CN-0DR1KW

HD КАБЕЛ : DC02001 MG00 1366*768 FHD КАБЕЛ : DC02001 N400 1920*1080 ве Молиме изберете точниот LCD КАБЕЛ Не се купи погрешно.

DEN 287.52
JSJ 6.5 позлатени микрофон главата пијано 6.35 голема две-core plug три-core главата за бесплатен превозот Свеж Со попуст
JSJ 6.5 позлатени микрофон главата пијано 6.35 голема две-core plug три-core главата за бесплатен превозот

Информации за производот Име на Производ : Аудио конектор Производ материјал : цинк легура школка + позл

DEN 196.00 384.00
WZSM Лента Flex Кабел за ASUS A53S K53S лаптоп плочи со USB кабел 30-пински должина од 15cm ширина 1.55 cm напред Свеж Со попуст
WZSM Лента Flex Кабел за ASUS A53S K53S лаптоп плочи со USB кабел 30-пински должина од 15cm ширина 1.55 cm напред

Вистински нови90 дена ГаранцијаПакет Содржина : Лента Flex КабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Б

DEN 318.00 334.56
PCI-E Да SATA3 PCI E SATA3.0 6Gb/s SSD Asmedia Чип Експанзија Картичка ASM1061 QJY99 Свеж Со попуст
PCI-E Да SATA3 PCI E SATA3.0 6Gb/s SSD Asmedia Чип Експанзија Картичка ASM1061 QJY99

PCIE Да SATA3 PCI E SATA3.0 6 Gb / s SSD Asmedia Чип Експанзија Картичка ASM1061 QJY99 Опис : Карактеристики : 100% Сосема нов и висок

DEN 441.00 558.24
cltgxdd Ма-073 ЖЕНСКИ 7.4*5.0 mm 7.4 mm x 5.0 mm До 4.8*1.7 мм 4.8 мм x1.7mm МАШКИ DC ЏЕК Конектор За DELL За HP Свеж Со попуст
cltgxdd Ма-073 ЖЕНСКИ 7.4*5.0 mm 7.4 mm x 5.0 mm До 4.8*1.7 мм 4.8 мм x1.7mm МАШКИ DC ЏЕК Конектор За DELL За HP

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата

DEN 47.00 53.28
Нови Оригинални М. 2 SSD Фах ASM w/ Завртка За Lenovo Thinkpad P50 P70 Серија,P/N 00UR798 4XB0K59917 SM20L708774 Свеж
Нови Оригинални М. 2 SSD Фах ASM w/ Завртка За Lenovo Thinkpad P50 P70 Серија,P/N 00UR798 4XB0K59917 SM20L708774

Опис име на Производ : М 2 SSD Заградата Дел Број # : 4 XB0 K59917 SM20 L708774 Состојба : Нова Гаранција : 60дена Модел се

DEN 623.52
30cm 24Pin 20+4pin Двојна ПСУ ATX Напојување Адаптер Кабел Конектор За Рударство EM88 Свеж Со попуст
30cm 24Pin 20+4pin Двојна ПСУ ATX Напојување Адаптер Кабел Конектор За Рударство EM88

24 Pin 20+4pin Двојна ПСУ ATX Напојување Адаптер Кабел Конектор За Рударство 30cm EM88 Функција : Овозможува поврзу

DEN 145.00 167.04