Една големина година на Есен Полни ракав Chiffon Agaric Чипка Јака Кошули Возбудува Полите Жените Елегантна Принцеза Гроздобер Дама Лолита Блуза

Една големина година на Есен Полни ракав Chiffon Agaric Чипка Јака Кошули Возбудува Полите Жените Елегантна Принцеза Гроздобер

DEN 1238.40

Свеж

Во магацинот

Една големина 2016 година на Есен Полни ракав Chiffon Agaric Чипка Јака Износени Маици Полите Жените Елегантна Принцеза Гроздобер Дама Лолита Блуза
Боја : Црна/Беж/Бела
Материјал : 100% chiffon(Декорација : чипка)
Една големина :
Должина : 50cm Биста : 82-120cm Рамо : 36-50cm Половината : 62-120cm Ракав должина : 60
Плочка големина : (рачни мерења 1-2 см грешка, единица : cm)
Пакет содржи : 1 компјутер блуза
Како да се избере вистинската големина?
Одберете поблиску до рамото,биста,обем на половината и слично,но тие не може да ја надмине.
Ве молиме погледнете Плочка на мерење, а не големината на името.Ви благодариме.
Беж :
Превозот И Товарни :

Големина: One Size
Пол: Жените
Јака: Износени
Стил: Моден
Шаблон Тип: Цврста
Број На Модел На: 2016 година лолита нова блуза
Sleeve Стил: Фенер Ракав
Sleeve Должина(cm): Целосна
Декорација: Чипка
Ткаенина Тип: Chiffon
Облека Должина: Редовни
Материјал: Полиестер
боја: црна/беж/бела
Боја Стил: Природна Боја

Додатоци на производи

2018 нова пролет плус големина жените блузи долги ракави блузи мода обичните жени печатење на облека v деколте, тенок женски Свеж Со попуст
Dioufond Животински Печати Кошули Жените Памучни Блузи Флорални Дами Блузи Долг Ракав Женски Облека Плус Големина 5XL Училиште Свеж Со попуст
Chiffon Лак Жените Блуза Сина Кошула Работа Блузи Женски Блузи Елегантен Лето Есен со Долги ракави Кошули За Канцеларијата Дама Свеж Со попуст
2018 пролет лето тропски долго стил batwing ракав секојдневен лабава гроздобер ретро печати блуза кошула жените Блузи голема Свеж Со попуст
година летна кошула стил нови блузи жените блузи печатат маици секојдневен camisas femininas blusas гроздобер кимоно јакна, Свеж Со попуст
Моден Бели Кинески Женски Памук, Лен Кошула Блузи Лето Мандарина Јака Блуза танг Облека Големина S M L XL XXL XXXL 2619-1 Свеж Со попуст
Нови година Лето Вистински Моден Жените Блузи Памучен Печатење Фолк Стилот Женска Маица со Кратки Ракави на Дното Големи Свеж Со попуст
Нов Стил На Жените Есен Долг Ракав Кошула Везени Кошула Секојдневен Блуза Блузи Секси Мода Топла Продажба Блуза Wolovey20 Свеж Со попуст
2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Мода Есен Bud Свила Долг Ракав Жените Женски Блузи Секојдневен корејски Блуза Жените Свеж Со попуст
S-4XL Жените Чипка кошула женски Чипка Блузи долги ракави Шупливи Флорални Чипка Блузи Тенок, Елегантен Beaded Газа Chiffon Свеж Со попуст
KL309 најпродаван плажа жените блузи секси ракави вест chiffon блуза лето секојдневен кошула feminino Свеж Со попуст
KL309 најпродаван плажа жените блузи секси ракави вест chiffon блуза лето секојдневен кошула feminino

Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе

DEN 244.00 343.68
Алфа година Нови Пристигнување Крстот Суд Меур Ракав Кошула женска Облека Свеж Со попуст
Алфа година Нови Пристигнување Крстот Суд Меур Ракав Кошула женска Облека

Материјал : Памук мешаS должина 59cm биста 84cm ткаенината 22M должина 60см биста 89cm ткаенината 23L должина 61cm би

DEN 1279.00 1279.20
Бесплатни Ној Жените Chiffon Кошула Флорални Повик без Ракави Блуза 2018 лето блузи Мода D10 Свеж Со попуст
Бесплатни Ној Жените Chiffon Кошула Флорални Повик без Ракави Блуза 2018 лето блузи Мода D10

6" Азија Големина : XXL Биста : 1 10см / 43.За да Бидете сигурни дека ќе го добиете вистинскиот големина,ве моли

DEN 207.00 217.92
Нови 2018 Жените Долг Ракав Тело Кошула Тенок Одговара Сврти надолу Јака Формално Tassel epaulette Блуза За Работа Носат Бели Свеж Со попуст
BIBOYAMALL Жените Блузи 2017 Секојдневен Домот ОЛ Chiffon Блуза Изгубат Работа Носат Blusas Блузи Кошули Плус Големина 4XL Розова Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101 Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101

Големина На Табелата : Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина на Рамо Биста Половината Дол

DEN 713.00 1019.04
Жените Есен Бели Кошули Дами Долг Ракав Одбиеме Јака Цветни Печатење Работа Носат Канцеларија Кошули Плус Големина Chiffon Блуза Свеж Со попуст
XXXL Chiffon блузи За Женска Резервоарот на Врвот Свила Блузи Жените Блузи 2017 Лето Стил Секси Ракави Вест Женското Тело Кошули Свеж Со попуст