2018 пролет облека на децата момчиња кошули каузална долг ракав џеб тенка памучна бебе момче кошули за момчиња голема детска кошула блузи

2018 пролет облека на децата момчиња кошули каузална долг ракав џеб тенка памучна бебе момче кошули за момчиња голема детска

DEN 527.52

Свеж

Во магацинот


големина информации
Дете Големина
НИ Големина
4 T
6
8
10
12
14
Детали Големина на овој Дизајн
Големина
110cm
120cm
130cm
140cm
150cm
160cm
Должина
53cm
56cm
59cm
62cm
65cm
68cm
Биста*2
38cm
40cm
42cm
44cm
46cm
48cm
Рамо
30cm
32cm
34cm
36cm
38cm
40cm
Sleeve
41cm
44cm
47cm
50cm
53cm
56cm
Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно.
Бидејќи на различни производство серии, може да се отстапува на 1~2cm.
Состојба
100% Сосема Нов /Без никакви додатоци
Забелешка
Ве молиме имајте предвид дека, поради ограничувања во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во објекти себе.
Ткаенини
Памук
детали за производот

Дете НИ Големина: 6, 8, 10, 12, 14, 4T
Одделот За Името: Деца
Пол: Момчиња
Стил: Повик
Број На Модел На: QM161104
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина: Редовни
Ткаенина Тип: Руно
Sleeve Должина(cm): Целосна
Материјал: Spandex,Памук
Тип На Објект: Кошули
Јака: Пак надолу Јака
Шаблон Тип: Plaid

Додатоци на производи

LCJMMO 2017 Цртан филм Бебе Девојки Џемпер скокач Есен Зима Деца Плетени Pullovers Turtleneck Топло Outerwear Момчиња Џемпер Свеж Со попуст
LCJMMO 2017 Цртан филм Бебе Девојки Џемпер скокач Есен Зима Деца Плетени Pullovers Turtleneck Топло Outerwear Момчиња Џемпер

имаме големина 14 големина 16 големина 18 Должина : 363840cm Биста : 566064cm Ракав : 303234cm 23 T=14 size ,одговара за 7585cm вис

DEN 321.00 479.52
Моден детска облека поставува Лето мики бебе Момчиња Облека Памук pullover Т-маица+панталони момче кратко одговара на деца облека Свеж Со попуст
Лето Бебе Девојка Облека Поставува 2017 Нови Симпатична Писмо Момче Облека Тимови Ѕвезди Круна Т-маица+Harem Шорцеви 2 парчиња Свеж Со попуст
okoufen 2018 нови есенски бебе момче и девојка тело одговараат памук деца облека цртан филм детска облека сет за малопродажба Свеж Со попуст
Висок Квалитет Девојка Зимски Панталони Памук Додаде Топло Legging Бебе Момче Bottoms Есен Зима Дебели Панталони Панталони 2-4-6-8-10 Свеж Со попуст
Мода Пролет, Есен Децата Комбинезон Девојки и Момчиња Тексас Фармерки Џеб Jumpsuit Лигавче Панталони Деца Бебе Целокупната M09 Свеж Со попуст
Момчиња девојчиња Пролет, Есен облека поставува Деца Т-маица+ панталона топло убави девојки блузи undershirt ноќна облека поставува Свеж Со попуст
[Unini-јун]детска облека девојка бебе Точка долг ракав памук секојдневен одговара бебе облека мало децата им одговара на Децата Свеж Со попуст
2017 Бебето Момчиња Облека Цртан филм Делфини Печатени Деца Девојки Sleepwear Деца Тренерки Момчиња Sportsuit т-маица+Панталона Свеж Со попуст
Момче Формално Класичен Костим 5PCS/SET Господа Момчиња Одговара на Свадби Деца Матурска Одговара на Свадба Одговара Момчиња Свеж Со попуст
LZH Деца Облека 2017 Есен Зима Момчиња Облека Поставите Т-маица+Панталони 2 парчиња Облека Деца Спорт Одговараат на Деца Момчиња Свеж Со попуст
Долг Ракав Симпатична Панда Едно Парче Црн Памук Деца Бебе Момчиња И Девојки Облека Тимови Rompers Облека Топло Зима Поставите Свеж Со попуст
Лето 2018 Нови Panty Девојки Leggings Отвори Вилушка Поени Молив Панталони Деца Панталони Обоени Бонбони Молив Девојки Leggings Свеж Со попуст
Hooyi Роди Бебе Момче Облека Одговара На Новороденото, Т-Маица, Дрес Панталони Момчиња Облека Поставите Деца Тимови Памук Девојка Свеж Со попуст
децата момчиња облека поставува 2018 пролет нови девојки tracksuits памук, бебе облека цртан филм одговара за девојки Свеж Со попуст
Новороденче мали Деца, момчиња облека поставите Бебе момче облека мода деца бебе облека,деца bebe поставите Возраст 12M3T5T6T Свеж Со попуст