StoneFans Tiaras И Коронки Роденден 15 Години Партија Материјали Нови Тиара Глава Парче Кристал Шеф Жени, Девојки Кристал Додаток

StoneFans Tiaras И Коронки Роденден 15 Години Партија Материјали Нови Тиара Глава Парче Кристал Шеф Жени, Девојки Кристал Додаток

DEN 651.84

Свеж

Во магацинот


Бренд : Stone Fans
Од : Производителот ,Ние Екс порта На Кристал Накит Од 2005 година
Материјал : Висок Квалитет На Кристал
Димензии : Ширина : 13cm;5-1/10 Inch
Висина : 6;2-2/5 Inch
Предмет Тип : 15 Роденден Круната За Девојка
Облик : Срцето
Моден Трендовски Стил
Бои : Сребрена/18 K Злато Позлатен
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината/Ангажман
Подарок за : Невестата/Деверуша/Божиќ Подарок/Нова Година
Answer : ___________________________ Note :
Имате Било какви Прашања Pls Падна Слободни Да Контакт Со Мене ,Без Разлика Видео Мојата Фабрика Или Прашања во врска со производот.
Име : 15 Роденден Круната За Девојка
а
ПОРАКА ЗА ВАС
Драги пријатели,
ви благодариме за вашата посета во нашата продавница.
Ако имате било какви прашања,Добредојдовте да контактирате со нас во секое време!!
Нарачки ќе бидат средени во најкраток уплатата е успешно обработени со систем во текот на 24 часа!
Нашиот бренд - STONEFANS , беше основана во 200 5 , ние сме P r ofessional Производителот за Кристал
Накит,Нашата Фабрика се Наоѓа во YIWU Меѓународната Трговија Парк Провинцијата Жеџијанг во Кина, поддршка OEM/ODM/WHOLESALES/RETAIL/DROPSHIPPING/МИКС ЦЕЛ ,
100% добра гаранција за квалитет, прифатлива цена, најдобро пред-продажба и по продажба на услуги, брза испорака!
Примерокот може да биде обезбедена база на ваша слика/скица/дизајн цртање, итн.
Го поздравуваме вашиот судењето цел да се провери нашиот квалитет. Ние сме секогаш гледа напред кон обезбедување на најдобри купување
искуство и развивање на win-win, долго-рок и пријателски односи на соработка со вас.
Ви благодарам многу !
-Stone Fans

Метална боја: Злато-боја, Сребро Позлатен
Бренд Име: Камен Фанови
Метали Тип: Бакар
Материјал: Кристал
Стил: Симпатична/Романтичен
Тип: Tiaras
Обликотшема: Срцето
Број На Модел На: Срцето накит
is_customized: Yes
Тип На Објект: Hairwear
Парична казна или Моден: Моден
Тип На Објект: свадба накит
кралицата круна: 15 Години Роденден
Повод: Свадба/Партија / Матурска / Годишнината
Материјал: кристал тиара
Објектот: Коса Додатоци
свадба накит: Birtdhay Накит
Известете: свадба тиара круна
Големина: 13*6cm
Бои: Сребрена/Злато Тиара noiva

Додатоци на производи

Понудата на модерен нови обетки кристал темперамент долги обетки невеста, свадба долго AB Обетки Свеж Со попуст
Понудата на модерен нови обетки кристал темперамент долги обетки невеста, свадба долго AB Обетки

започнетекрајоттежина : 23gПроизвод големина : 6.7 cmТекстот е скриен, можете да додадете големи блокови од

DEN 251.00 358.56
WALFOS 25Pcs/set Големи не ' Рѓосувачки челик Шлаг Цевки Млазници Тесто Совети Сет Кујнски Прибор Торта Декорирање маша Свеж Со попуст
Нови Пристигна 5/8 Paisley Печати Пати во Текот Еластична 10 јарди/многу Кашу Орев Печати НЕПРИЈАТЕЛ Лента за DIY Headwear Коса Свеж Со попуст
RQ12 замена хлапак глави за Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290 RQ1250CC RQ1260CC RQ1280CC RQ1050 RQ1060 со маска Свеж Со попуст
RQ12 замена хлапак глави за Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290 RQ1250CC RQ1260CC RQ1280CC RQ1050 RQ1060 со маска

2965589018559089 Можеби овие производи се во потрага за вас парче парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 600.00 1199.04
Моден Австриската Кристал Тиара Булчински Headdress Headpieces Домот Лист Свадба Кристал на Коса и Накит Додатоци Круна HF19 Свеж Со попуст
Montessori Sensorial Материјали Цртан филм Зоолошката градина Животни Мозаик Montessori Образовни Дрвени Играчки на децата во Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот RQ12 замена хлапак глави за Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290 RQ1250CC RQ1260CC RQ1280CC RQ1050 RQ1060 Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот RQ12 замена хлапак глави за Philips RQ1250 RQ1260 RQ1280 RQ1290 RQ1250CC RQ1260CC RQ1280CC RQ1050 RQ1060

2965589018559089 Можеби овие производи се во потрага за вас парче парче парче парче парче парче парче парче пар

DEN 477.00 954.24
Бебе Bridemaid Цвет Булчински Венец Вештачко Цвеќе На Главата Венец За Коса Флорални Булчински Косата Додаток Свадба Цвет Headpiece Свеж Со попуст
Жешка! Рачно изработени хематит ѓердан природни монистра синџир мешавина боја со кристал бисери на големо Камења, накит за жените Свеж Со попуст
Мотоцикл Пак Сигнал Опашка Светлина Кочница Престане да Работи Индикатор Интегрирани Сигнал LED Светла за Хонда GROM MSX125 Свеж Со попуст
120pcs различно обоени Dupont Жица 40pin Машки да се Женски, 40pin Машки да се Машки, 40pin Женски Женски Breadboard Скокач Свеж
2018 Пролет Мажите Воени Чизми Вистински Кравја Кожа Водоотпорен Пустината Тактички Борба со Подигање на Глуждот на Мажите Војска Свеж Со попуст
3.9 Високи Кралската Свадба Тиара Булчински Церемонија Натпревар за Убавина Кристал Тиара се Зголеми златна боја Целосна Коронка Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ MX25L3205DM2I-12G MX25L3205D M2I-12G MX25L3205DM2I MX25L3205D 25L3205 СОП-8 МЕМОРИСКИ ЧИП НОВИ Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ MX25L3205DM2I-12G MX25L3205D M2I-12G MX25L3205DM2I MX25L3205D 25L3205 СОП-8 МЕМОРИСКИ ЧИП НОВИ

Имаме за цел да се постигне 5 ѕвезди оценка за секој и секоја трансакција 1 Ве молиме да го потврдите прие

DEN 168.00 176.64
2017 најпопуларните креативни gadgets, кнедли модел кујнски прибор печење алатки рака малку кнедли артефакт Свеж Со попуст
2017 најпопуларните креативни gadgets, кнедли модел кујнски прибор печење алатки рака малку кнедли артефакт

Попуст Област машки Чевли Чевли додатоци за Жени Обувки Зимски ЧевлиРакавици Партија се Облекуваат Brogu

DEN 61.00 95.52
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство Свеж Со попуст
350ml Висок Квалитет Двоен Ѕид Чаша за Кафе, Чаша Чај, Млеко, Кафе Кригла Мода Првенство

Woy Стакло Трговија Co., Ltd .Самостојна професионална продукција на Високо borosilicate производи од стакло.рачн

DEN 332.00 460.80
Прекрасни Кристали Кристал hairpiece рачно изработени Коса орнаменти свадба накит свадба партија додатоци за жени RE720 Свеж Со попуст
2x За НСД GBASP Моќ Конектор Приклучок за Полнење Порта Линк Приклучок За Game boy Advance СП СП GBA Свеж Со попуст
Акрилик Торта Topper Вметнете Картичката Роденденска Торта Декорација Алатки За 2018 Дипломирањето Партија Материјали Свеж Со попуст