YOSOLO Мини Автомобили Вшмукување Чаша Tripod Носителот Автомобил Планината Држачот за Мобилен GPS Камера Стојат Носителот Авто DVR Носителот

YOSOLO Мини Автомобили Вшмукување Чаша Tripod Носителот Автомобил Планината Држачот за Мобилен GPS Камера Стојат Носителот Авто

22 %

DEN 61.00

DEN 77.76

Свеж

Во магацинот


Карактеристики : Уникатен дизајн и Висок Квалитет. Прилагодливи вратот со ротирачки за 180 степени држачот. Вшмукување чаша дизајн направи го држачот за да го прикачите на широк спектар на површината. Поместена страна држи вашиот уред цврсто. Брзо ослободување копчето за лесна инсталација и отстранување. За интерфејс големина : 1/4" (Прибл. 6.3 mm) Меѓународна стандардна Боја : Црна големината на вшмукување Чаша е 5.4 cm, објект Висина е 6.8 cm
Пакет содржи : 1 x Автомобил DVR Планината Носителот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
2.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Бренд Име: YOSOLO
Боја Име: Црна
Материјал: Пластични
SKU: 10830

Додатоци на производи

runmade Внатрешни работи Сонцето Стакло Кука Заградата Капа За Ауди A1 A3 A4 A5 Q3 П5 8E0857562A 8E0857562 8U0857562 Црна, Беж Свеж Со попуст
runmade Внатрешни работи Сонцето Стакло Кука Заградата Капа За Ауди A1 A3 A4 A5 Q3 П5 8E0857562A 8E0857562 8U0857562 Црна, Беж

Внатрешни работи Сонцето Стакло Кука Заградата Капа За Ауди A1 A3 A4 A5 Q3 П5 8 E0857562 A 8 E0857562 8 U0857562 Црна, Беж Сива

DEN 71.00 71.04
Atreus Автомобил Закачалка Облека Рек потпирачи за глава Нерѓосувачки За Опел Insignia ФОЛКСВАГЕН Голф 4 7 5 MK4 Peugeot 206 Свеж Со попуст
Автомобил Шофершајбната Вшмукување Чаша Планината Држачот за Mobius Акција Cam Автомобил Копче за Камера Свеж
Автомобил Шофершајбната Вшмукување Чаша Планината Држачот за Mobius Акција Cam Автомобил Копче за Камера

Совршено погодна за MobiАкција Камери и други спортски камери со tripod планината.Удобен и генерички tripod нос

DEN 73.44
CITALL 3B1857122F 06B129723J Автомобил Складирање Ракавица Кутија Фиока Покрие Капак одговара за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 1998 1999 Свеж Со попуст
Универзален Автомобил Авто Додатоци Организатор Складирање Торба Кутија Транспарентен Носителот Полначот Кутија ABS Автомобил Свеж Со попуст
GPS Поддршка 360 Степени Ротација Мобилен Телефон Стојат Лулка за паметен Телефон Автомобил Воздухот се Пропустливи Phone Држач Свеж Со попуст
360 степени ротирачкото магнетно мулти - функционален мобилен телефон носителот црно и бело Свеж Со попуст
360 степени ротирачкото магнетно мулти - функционален мобилен телефон носителот црно и бело

Име на производ : Автомобил магнет мулти функцијата мобилен телефон багажникПроизвод во боја : црна, бел

DEN 191.00 239.04
Автомобил Шофершајбната Вшмукување GPS Планината Носителот Поддршка За TomTom GO 520 530 630 720T 730 920T Свеж Со попуст
Автомобил Шофершајбната Вшмукување GPS Планината Носителот Поддршка За TomTom GO 520 530 630 720T 730 920T

Преглед : 1.Компатибилен со Tomtom2.Лесен за употреба3.Цврсти и издржливиQuatity : 1 парче(s)Боја : ЦрнаМатеријал :

DEN 89.00 93.60
Простор за заштеда на Алуминиум Вертикална се Залагаме за Лаптоп MacBook Pro/Воздух , Дебелина Прилагодливи Десктоп Тетратки Свеж Со попуст
1PC 360 степени Ratating Автомобил/Камион задното Седиште потпирачи за глава Телефон Планината Држачот За паметен Телефон GPS Свеж Со попуст
Пластични Автомобил Возило Воздухот Се Пропустливи Штекер Планината Пијат Чаша Носителот Шише За Вода Пијалаци Кафе Може Да Свеж Со попуст
Atreus Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Планината Заградата За iPad Таблет КОМПЈУТЕР За Форд Фокус 2 3 ФОЛКСВАГЕН Свеж Со попуст
Универзален Автомобил Табла Телефон Планината Носителот Стојат Навигација GPS DVR Леплива Носителот Магнет Заградата за iPhone, Свеж Со попуст
Atreus Автомобил Закачалка Облека Рек потпирачи за глава Нерѓосувачки За BMW E46 E60 Форд фокус 2 Kuga Mazda 3 cx-5 Фолксваген Свеж Со попуст
Прилагодливи Виткање Пијат Носителот Брод Морски Караван Автомобил 4x4 RV Чаша Црно Бело Свеж Со попуст
Прилагодливи Виткање Пијат Носителот Брод Морски Караван Автомобил 4x4 RV Чаша Црно Бело

Прилагодливи Виткање White & Црна Пијат Носителот Брод / Морски / Караван / Автомобил / 4x4 / Р.В. / ПрвенствоФун

DEN 228.00 239.52
Универзален Автомобил Носителот на задното Седиште Таблета Автомобил Држачот за Мобилен Телефон, Таблет Планината Заградата Свеж Со попуст
10Pcs Автомобил-Стил, T10 15SMD 4014 LED Canbus Авто Царинење Светлина W5W WY5W 194 192 2825 Автомобил Оптоварување Опашка Страна Свеж Со попуст
Мулти-функција јазот чаша носителот Автомобил полици Две-устата чаша носителот со фиксна прстен Свеж Со попуст
Мулти-функција јазот чаша носителот Автомобил полици Две-устата чаша носителот со фиксна прстен

【Име на производ】 : Мултифункција автомобил чаша носителот【Производ Модел】 : 1512【Производ во боја】 :

DEN 675.00 767.04
Авто Камион Столб Џеб Држач За Во Автомобил За Складирање Кутија Цигари Видиме Организатор Џебови Авто Додатоци Полици Свеж Со попуст
Авто Месеци Шофершајбната Заградата За Автомобил GPS DVR Рекордер Камера 360 Степени Управувач Прилагодлив Phone Држач за Поддршка Свеж Со попуст
Црна Универзална паметен Телефон Проектор HUD Head Up Display Држач за во Автомобил за Складирање Автомобил GPS Navigator Планината Свеж Со попуст
1Pc Прилагодливи Универзална Gooseneck Чаша Носителот Лулка Автомобил Телефон Носителот застане За Мобилен Телефон iPhone Свеж Со попуст
DWCX Нова Мода Пластика Бела Прилагодливи Виткање Пијалаци Вода Чаша Пијалок Носителот Одговара За Морски Пловила Караван Јахта Свеж Со попуст
ZD За Автомобили Киа Рио 3 Ceed Тојота е корола 2008 Avensis C-HR RAV4 Mazda 3 6 Автомобил Закачалка Облека Рек потпирачи за Свеж Со попуст
ZD За Автомобили Киа Рио 3 Ceed Тојота е корола 2008 Avensis C-HR RAV4 Mazda 3 6 Автомобил Закачалка Облека Рек потпирачи за

Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки челик+СТП Кожа Рамења дупка со дијаметар : 1 cm / 0.39" appr (Ние ви п

DEN 607.00 758.40
Автомобил Шофершајбната Планината Вшмукување Чаша GPS Стојат Поддршка Заградата со 62SC Тока за Garmin GPSMAP Дакота Орегон Свеж Со попуст
SHEATE Автомобил задното седиште организатор Против пролизгување кука Пијат Чаша Носителот Авто пресече складирање планината Свеж Со попуст