Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED Светла Роденденски Подарок K031

Соберат DIY Кукла Куќа Играчка Дрвени минијатура italia in miniatura Кукла Куќи Минијатурни куклена куќа играчки Со Мебел LED

48 %

DEN 1056.00

DEN 2029.92

Свеж

Во магацинот


Рачно Изработени Дрвена Кукла Куќа Мебел Минијатурни Занает Подарок
Ќе добиете собрание на делови, треба да се соберат нив заедно со себе.
Вклучени :
1.LED светло
2. Сите мебел исто како и сликата се прикажува!
3.Англиски јазик прирачник (добиете по e-mail)
Не се вклучени : Музика/прашина маска/ лепак / tools / батерија спо rt
Големина на :
1.Скала : 1 : 24
2.Куклена куќа Големина : 17(L) x13(W)x12(H) cm
3.Net Тежина : 1 кг
Материјали : дрво, платно, хартија, смоли,пластични,matel
Answer : ___________________________ Note :
1.Возраст : се применува над 8 години
2. занаетчиски алатките кои се потребни : хартија ножици, нож,дупка производител
плаќање и пакет

Тип На Објект: Dollhouses
Предупредување: не одговараат за 3 години
Пол: Унисекс
Бренд Име: СИМПАТИЧНА СОБА
Материјал: Дрво
Возраст Опсег: 12-15 Години,Grownups,8-11 Години
Димензии: 21 x17x17cm
Број На Модел На: K031
боја: multicolor

Додатоци на производи

1pcs 25cm должина долга права коса natrual сино зелена пурпурна жолта боја дебели 1/3 /1/4 1/6 bjd перики кукла коса Свеж Со попуст
1pcs 25cm должина долга права коса natrual сино зелена пурпурна жолта боја дебели 1/3 /1/4 1/6 bjd перики кукла коса

Читање пред да нарачате : Големина : 25*100cm, Ние исто така имаат големина за 15cm должина, може да се провери т

DEN 104.00 146.88
ТОПЛА ПРОДАЖБА 1 Пар 1:12 куклена куќа Минијатурни Лустерот Бели Свеќи Свеж
ТОПЛА ПРОДАЖБА 1 Пар 1:12 куклена куќа Минијатурни Лустерот Бели Свеќи

Еден пар куклена куќа минијатурни лустеротКомпактен реални, одличен украс за вашата кукла куќа дневна

DEN 90.72
Симпатична цртан филм креда Шин Чан канцеларија стол перница троседот перница 4 видови слободни шопинг Свеж Со попуст
Симпатична цртан филм креда Шин Чан канцеларија стол перница троседот перница 4 видови слободни шопинг

Големина : 42x36cm Тежина : 0.15 kg Ткаенини : увезени кристал супер меки, се чувствувам како бебе Сунѓерот дебе

DEN 410.00 431.52
МАХ 100Pcs 6mm Црна Пластика Безбедност Око Подлошки За Теди Играчка Очи Кукла Кукла Занает Свеж
МАХ 100Pcs 6mm Црна Пластика Безбедност Око Подлошки За Теди Играчка Очи Кукла Кукла Занает

Издржливи и практични Одлична за рака одлуки,многу лесен за употреба Подлошки може да се спречи очи над

DEN 54.72
Топла Симпатична Бебе Животни Кукла Кадифен Спиење Кучиња Полнети Играчки со Звук Деца Kawaii Божиќ Роденден Нова Година Подароци Свеж Со попуст
30/50cm Креативни Симпатична Пенисот Кадифен Играчки Перница Секси Мека Полнети Смешно Перница Симулација Прекрасна Кукли Подарок Свеж Со попуст
Универзална 700Pcs 4/5/6/7/8/10/12mm Вкупно Мешани Googly Очи самолепливи DIY Scrapbooking за мечето Полнети Играчки Кукла Делови Свеж
кадифен играчки полнети кукла симпатична малку raccoon coon животинско бебе роденден на божиќ подарок 1pc E12301 Свеж Со попуст
кадифен играчки полнети кукла симпатична малку raccoon coon животинско бебе роденден на божиќ подарок 1pc E12301

Материјал : ПП ПамукГолемина : околу 25см,35cm,55cm три вида1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кр

DEN 663.00 737.28
МАХ 8pcs 1/6 куклена куќа Минијатурни Јадење Ware Порцелански Сад/Купот/Плоча Чај Set---Розева Роза Свеж
МАХ 8pcs 1/6 куклена куќа Минијатурни Јадење Ware Порцелански Сад/Купот/Плоча Чај Set---Розева Роза

Убава дизајн и одлично изработка Исклучителна колекција за кукли Одговараат за : 1 / 6 Минијатурни куклен

DEN 198.24
Убав Секојдневен Носат За Кукла Кен Црна Маица + Фармерки Кратки Панталони За Барби Дечко Кукла Кен Машка Кукла Облека Свеж Со попуст
10-50 cm Пони Кадифен Еднорог Коњ Полнети Кукли Еднорог Кадифен Играчки Подарок за Деца Дома Цртан филм Коњ Играчки Свеж Со попуст
Нови пристигнување 1 парче 100CM долго перики бран мали кадрава долго перика коса дрво за 1/3 1/4 1/6 BJD DIY кукли коса Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ Големо BJD Кукла Додатоци DIY Кадрава Кукла Коса, Перики 25CM Синтетичка Коса За Кукли Свеж Со попуст
10PCS/МНОГУ Големо BJD Кукла Додатоци DIY Кадрава Кукла Коса, Перики 25CM Синтетичка Коса За Кукли

BJD Кукла Додатоци DIY Кадрава Кукла Коса, Перики Коса За Кукли10 КОМПЈУТЕРИ / МНОГУ Големина : 25*100 CMМоже да И

DEN 1627.00 1788.00