Maiyubo Обичај Перница Покрие Памук, Лен Шарени, Креативни DIY печати ја Вашата сопствена Слика Перница Случај Стол Перница Опфаќа трговија на Големо

Maiyubo Обичај Перница Покрие Памук, Лен Шарени, Креативни DIY печати ја Вашата сопствена Слика Перница Случај Стол Перница

16 %

DEN 201.00

DEN 239.04

Свеж

Во магацинот


Опис :
Материјал : Памук, Лен
Големина : прибл. 17.5x17.5 (45x45 CM) (ве молиме овозможи 1-2cm отстапување)
Затворање : Скриен Патент
Пакетот вклучува : 1 buc на перница капак (перница внатрешна не е вклучена)
Напомена :
1. Тоа е само една страна се печатат, боја на задната страна е беж, не чиста бела .
2. Тоа е дигитален печатени, перница маска може да имаат малку боја отстапување со слика
3. Ве молиме проверете ги реден број внимателно пред цел.
Се грижи инструкциите :
Машина за миење, топло 40°C.
Не кајгана.
Не собори сува.
Пегла на обратна, средна температура.
Не dryclean.
Ве молиме посетете ја нашата продавница за повеќе модни перница покрива. Ви благодариме.
Објектот Се Покаже
Ставка Детали
Клиентите Се Покаже
Функција и Совети
Препорачувам

Големина: 45x45cm
Употреба: Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На: PC692
Обликот: Плоштад
Стил: Обична
Бренд Име: Maiyubo
Техника: Ткаени
is_customized: Yes
Материјал: Лен / Памук
Шаблон Тип: Портрет
Шема: Печатени
Материјал: Лен
статус: во парк
Работни Техника: Ткаени
Место на Потекло: Yiwu, Жеџијанг, Кина (Копно)
Број На Модел На: PC460
Примена: Дневна Соба ,Спална Соба ,Hotel,Кревет,Троседот,Автомобил
квалитет: Висок
цена: евтини
Трговија на големо: Поддршка
Ознака На Производот: Ткаени Перница Маска,Лен Перница Маска,Фрли Перница Опфаќа

Додатоци на производи

Црна и Бела Едноставна Геометрија Фенер Една Страна Печатење Дома Декор Троседот столче Декоративни Перница Покрие Перница Свеж Со попуст
Божиќ Стил Дома Текстил Елени Шема Фрли Перница Перница 45Cmx45Cm Плоштадот Кроења рачно изработени Перница Случај Свеж Со попуст
Нови Чипка Везени Флорални Стол Перница Опфаќа Поставување Прашина Доказ Покритие за Стол Дома Партија Свадба Декорација Висок Свеж Со попуст
Животно Перница Покрие Растенијата Перница Опфаќа Фламинго Farmhouse Декоратор Цвет Monstera Фрли Перница Остава 45x45Cm Лен Свеж Со попуст
Нови Arriver Медитеранот Давање Везови Море Водител на Перница Случај Платно За Compas Перница покрие 4 Боја Свеж Со попуст
Нови Arriver Медитеранот Давање Везови Море Водител на Перница Случај Платно За Compas Перница покрие 4 Боја

Перница Покрие Перница СлучајAnswer : ___________________________ Note : 1.Суштината не е вклучена .2 Моделот само на едната

DEN 427.00 657.12
Нови Desigh Моден Стил На Музика На Гитара Saxophone Печати Перница Оркестарот Cojines Троседот Фрли Перница Случај Печатени Свеж Со попуст
Тропски Растенија Перница Перница Есен Перница Случај Маска од Алое Мароко Спална соба За Троседот Дланки Фрли Перница Случај Свеж Со попуст
45x45cm Портокал Лимон Велосипед Декоративни Жолта Перница Покрива Втора Рака Софи Перница Случај Плоштадот Перница Перница Свеж Со попуст
Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома Правоаголник Свеж Со попуст
Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома Правоаголник

Декоративни Фрли Перница Перница Покрие Геометриски Lumbar Шарени Подароци За Перници Дома ПравоаголникН

DEN 159.00 186.72
Ретро Автомобил, Автобус Такси Една Страна Печатење Дома Декор Троседот Столче Декоративни Перница Покрие Перница Случај Capa Свеж Со попуст
45x45cm Dachshund Перница Покрие Фрли Цртан филм Декоративни Pillowcase Памук, Лен Колбас Куче Перница Случај Свеж Со попуст
45x45cm Dachshund Перница Покрие Фрли Цртан филм Декоративни Pillowcase Памук, Лен Колбас Куче Перница Случај

Големина : 45cm X45cm / 18" Количина : 1 buc Пополнување : НЕМА ( Фил не се вклучуваат ) Материјал : Памук, Лен невидл

DEN 220.00 239.52
Африкански Националниот Дрес Бохемски Стил Геометриски Дома Декоративни Фрли Перница Опфаќа Лен Етничка Перница Покрие Случај Свеж Со попуст
Лето Стол Декоративни Акварел Стил Предиво Обоени Пердуви Троседот Перница Декоративни 45Cmx45Cm Плоштадот Троседот/Кревет Перница Свеж Со попуст
Подарок Симпатична Американски Кловн Перница Покрие Фрли Случај 17.7 Инчен Памук, Лен Негативец Дом Украсување Lumbar Перница Свеж Со попуст
Виолетова Боја Star Wars Перница Покрие Рака Сликарство Yoda Darth Vader Ломотене Уметност Автомобил Троседот Декоративни Лен Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 60см 70 см 80см 90cm Lycra Коктел Poseur Сува Бар Spandex Табела Покрие Крпа Свадба Партија Настан Многу Свеж Со попуст
Нови Британски Стил Лондон и Frence Дома Декоративни Троседот Перница Покрие Фрли Перница Случај Гроздобер Памук, Лен Плоштадот Свеж Со попуст
Папагалот Мода Висок Квалитет Памук, Лен Тропски Растенија Hibiscus Цвет Перница случај Папагал Перница Маска Свеж
Трговија На Големо Универзална Стол Опфаќа Моделот Печатење Полиестер Spandex Стол Опфаќа За Свадба Дома Хотел Декорација Свеж Со попуст