Прилагодливи Половината Турмалин Авто греење Магнетна Терапија Назад Половината Поддршка Појас Lumbar Подготвуваат Масажа Бенд Здравствена Заштита

Прилагодливи Половината Турмалин Авто греење Магнетна Терапија Назад Половината Поддршка Појас Lumbar Подготвуваат Масажа Бенд

0 %

DEN 96.00

DEN 96.48

Свеж

Во магацинот


Авто-греење Терапија Половината Појас Lumbar Поддршка Болка Massager Инфраред Магнетни Назад се Подготвуваат за Поддршка на Прилагодливи на Телото Појас
Прилагодливи Турмалин Само-греење Магнетна Терапија Половината Појас Lumbar Поддршка Назад Половината Поддршка Подготвуваат Двојно Здружени напиша lumbar
Карактеристики :
1.100% Сосема нов и висок qulity.
2.Магнети за да се зголеми протокот на крв.
3.Ублажување на болки во грбот со намалување на притисокот.
4.Neoprene задниот панел за топлина и за компресија.
5.Vented и дише еластична страничните панели.
6.Прилагодливи и удобно.
7.Поддржува по должината на ' рбетот за да обезбеди стабилност на оние
кои страдаат од болки во грбот.
8.Стратешки поставени магнети за помош со болка.
9.Професионално дизајнирана Двојно се Повлече протези може да се прилагоди.
до саканото ниво на двете утеха и поддршка со користење на висока
квалитет на сврзувачки елементи.
Мерка околу половината и изберете соодветна големина
Големина Погодни Половината
S 60-76 CM
М 77-86 CM
L 87-96 CM
XL 97-113 CM
Појас Се Протега На Должина
М 105cm
L 109cm
XL 113cm
Пакетот вклучува :
1 x Магнетни Назад Поддршка Lumbar Подготвуваат Појас со 14 магнетна камен во тоа

боја: XS, S, M, L, XL
Бренд Име: HEONYIRRY
Број На Модел На: A200
Материјал: Композитен Материјал
Ефект: Коска Нега
Тип На Објект: Протези & Поддржува
турмалин леб ми се забиваат: половината потоплите
половината појас: Авто-греење појас
faja lumbar: fajas lumbares
магнетна терапија: назад завој
Турмалин: турмалин појас
назад појас: Magnetotherapy
ceinture lombaire dos: Назад Поддршка
назад бенд против болки во грбот: Турмалин Магнетно
ceinture lombaire: половината болка

Додатоци на производи

Жена топло bellyHealth Грижа 20Pieces/Многу Менструалниот Топлина Подлога Зима 8H Задржи Телото Затоплување Печ 7.5*11cm Тело Свеж Со попуст
50pcs/пакет Анти 'Рчи Полесно Дишам, Ленти Право Подобро Носната Ленти Вистинскиот Начин Да се Запре' рчењето Подобро Дишат Свеж Со попуст
18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L) Свеж Со попуст
18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L)

18pcs Уво Приклучок + 6 цевки Siemens Resound BTE апаратче за Слушање Сида Eartips Куполи ( S M L)Карактеристики : 1.Меки и у

DEN 273.00 287.52
100 Компјутери Симпатична трговија на Големо Обновливи Медицински Одделение Силиконски Менструалниот Првенство Женски Хигиена Свеж Со попуст
Feie Слушалки со апаратче за Слушање Аналогни Зад Увото Слушалки Глуви апаратчиња за Слушање S-8B Силика Гел Earplug Бесплатен Свеж Со попуст
Прилагодливи Прст Треска Заштита Orthotics Exerciser Удар Hemiplegia Рехабилитација OBER Церебрална Инфаркт Поддршка Заграда Свеж Со попуст
Жените Санитарни Салфетка Tampon Кутија Патна Торба Tampon Свеж
Жените Санитарни Салфетка Tampon Кутија Патна Торба Tampon

Жените Санитарни Салфетка Tampon Кутија Патна Торба TamponУПОТРЕБА;Преносни патување tampon кутија, жените во м

DEN 470.40
Назад Нега на Телото во Пенкалата Прилагодливи Clavicle Подготвуваат Рамо Поддршка Рака за Жените се Подобри Седат Прошетка Свеж Со попуст
Трговија на големо 3000pcs/многу Расположливиот Медицинска Масажа Посебно Не-Плетени Кревет Подлога Салон за Убавина СПА Посветен Свеж Со попуст
50pcs/многу 10*15cm стерилни медицински лепила не-плетени рана грижа преливи со absorbant подлога хируршки гипс Свеж Со попуст
50pcs/многу 10*15cm стерилни медицински лепила не-плетени рана грижа преливи со absorbant подлога хируршки гипс

Структура : се Користи од страна на spunlace nonwoven, водоотпорен nonwoven, spunlace nonwoven опфатени со СТП филм и други тр

DEN 1183.00 1392.00
2 Пара Круг Bootlaces Чевли Laces Одење Подигање Пешачење Подигање Силна Laces Должина 150cm Свеж Со попуст
2 Пара Круг Bootlaces Чевли Laces Одење Подигање Пешачење Подигање Силна Laces Должина 150cm

Пар На Круг Bootlaces Чевли Laces Одење Подигање Пешачење Подигање Силна Laces Должина 150cmКарактеристики : Висок

DEN 152.00 229.92
Нови пристигнување Силикони нога нега Лагер Силика гел нозете на Перница Влошки Insole Висока Танц Чевли Зафат Заштитник MR032 Свеж Со попуст