50~500PCS X 1mm X 2 Метар крајот сјај ПММА пластични влакна оптика кабел за LED ѕвезда таванот светлина бесплатен превозот

50~500PCS X 1mm X 2 Метар крајот сјај ПММА пластични влакна оптика кабел за LED ѕвезда таванот светлина бесплатен превозот

0 %

DEN 345.60

Свеж

Во магацинот

Ако објектот е неисправна на 90 дена, Ние ќе ви испратиме замена или понуда за наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние во голема мера го цениме вашата позитивни повратни информации со 5 ѕвезди да ни се и ќе го сторат истото за вас. Оптички влакна безбедност, себе не е обвинет, не се плаши од вода, може да suite многу средина. Ние ќе ви одговори и понуди помош веднаш. Ние ќе бидат одговорни за resending такса.
Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објект,Купувачите треба да ги пријават на неисправни проблем во рок од 7 дена по приемот на објектот ,за замена или рефундирање на, ве Молиме контактирајте ме пред да се врати. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ali Express Стандард за Испорака : 12 ~ 30 работни дена Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : 12 ~ 30 работни дена
Сите предмети ќе бидат 100% тестирани и се со security пакување пред породувањето. Единствен дебелина Без УВ или IR Убаво површината и транспарентен Одлична цврстина може да се наведнуваат случаен Практично нема топлина Долг живот заштеда на Енергија Оптички влакна светлина е ноќно осветлување идеален извор на светлина, со користење на теорија на вкупно рефлексија, светлина пренос низ оптички влакна на луѓето треба светлина насекаде за осветлување.ПММА Оптички Влакна кабел Карактеристики : Светлината Не е лесно да се скрши. Оптички влакна светли бои и победи ритам, широко се користи за да се направи завеса, екран, таванот небото декорација. Апликација За сите видови предводена од оптички влакна илуминатор моторот) и декорација, како оптички влакна виси светилки, оптички влакна завеси, оптички влакна паѓа води, оптички влакна ѕвезда таванот,итн. Оптички влакна мали димензии, мека и еластична, лесно да се создаде и да се направи она што го сакате форма. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми пред да замине повратни информации.
Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на времето покажа дека во овој оглас по купувачот исплата е потврдена од страна Aliexpress. Оптички влакна долг живот, ниска одржување обем на работа. Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна Aliexpress. DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ : 3~6 работни дена.

Емитуваат Боја: 50PCS крајот сјај, 100PCS крајот сјај, 150PCS крајот сјај, 200PCS крајот сјај, 300PCS крајот сјај, 500PCS крајот сјај
Тип На Објект: Оптички Влакна Светла
Бренд Име: KINGGREEN
Број На Модел На: KG-FL622-1

Додатоци на производи

Супер осветленост метар цена 2mm Страна сјај пластични оптички влакна за декорација осветлување Свеж
Супер осветленост метар цена 2mm Страна сјај пластични оптички влакна за декорација осветлување

Име На Производ : Транспарентен Цврсто јадро Униформа Страна сјај пластични Оптички влакна ( Супер осве

DEN 51.36
2mm Цврсто Јадро Страна Сјај Оптички Влакна Светлина Кабел Страна Емитуваат Оптички Влакна Осветлување Свеж Со попуст
2mm Цврсто Јадро Страна Сјај Оптички Влакна Светлина Кабел Страна Емитуваат Оптички Влакна Осветлување

ПрименаТочка имеТочка законикдијаметарОбјектот линкВнатрешни работи украсување,скалило линија,автом

DEN 206.00 316.80
532nm 20mw 5 во 1 Зелени Ласерски Покажувач Пен w/5 видови на Ѕвезда Pattenrs Свеж
532nm 20mw 5 во 1 Зелени Ласерски Покажувач Пен w/5 видови на Ѕвезда Pattenrs

532nm 20mw 5 во 1 Зелени Ласерски Покажувач ПенКарактеристики : Излезна Моќност : 20mwБранова должина : 532nmДимен

DEN 400.80
MOKA евтини цена 8Pcs/Многу Посебни Фаза FX CO2 Авион Машина еден цевка Фаза Cryo CO2 Топ Авион Машина мини CO2 ефекти Свеж
MOKA евтини цена 8Pcs/Многу Посебни Фаза FX CO2 Авион Машина еден цевка Фаза Cryo CO2 Топ Авион Машина мини CO2 ефекти

П : Како можам да ги пратите мојата цел?A : ние брод По ред надвор, нашите професионални услуги на клиентит

DEN 60672.00
Ново доаѓање LED CO2 Confetti Топ супер led co2 dj пиштол магија cryo fx co2 confetti машина пиштол led co2 авион машина слободни Свеж
Ново доаѓање LED CO2 Confetti Топ супер led co2 dj пиштол магија cryo fx co2 confetti машина пиштол led co2 авион машина слободни

Име на производ : LED CO2 Confetti ТоповиОва е фаза LED Диско CO2 Авион, Партијата ПРЕДВОДЕНА CO2 авион машина, DMX кон

DEN 22080.00
ТУЃО Нови 96 Модели RGB Мини Ласерски Проектор Светлина DJ Диско Партија Музика Ласерски Фаза Осветлување Ефект Со Сини LED Свеж Со попуст
Нови Пристигнување 192 DMX Контролор за движење на главата светлина 192 канали за DMX512 DJ опрема Dsico Контролер Свеж
Нови Пристигнување 192 DMX Контролор за движење на главата светлина 192 канали за DMX512 DJ опрема Dsico Контролер

Автоматски се активира државата, ДОПРЕТЕ СИНХРОНИЗИРАЈ копче или БРЗИНАТА potentiometer да се утврди автомат

DEN 2304.00
Домување/Case/Heatsink 5.6 mm TO18 Ласерски Диоди LD 405nm 450nm Сино Стакло Леќа Фан Свеж
Домување/Case/Heatsink 5.6 mm TO18 Ласерски Диоди LD 405nm 450nm Сино Стакло Леќа Фан

Или можеме да наплата за вас и да наполните 25% сервис и такса за ракување врз основа на вкупната цена на п

DEN 743.52
Обложени Стакло Фокусна Collimating Леќа 515nm 520nm 532nm Зелени Ласерски Диоди Рамка Свеж
Обложени Стакло Фокусна Collimating Леќа 515nm 520nm 532nm Зелени Ласерски Диоди Рамка

Опис : .Леќа Материјал : висок квалитет обложени стакло оптички леќи, погоден за сите видови на зелени ла

DEN 431.04
18*45mm 5.6 mm Ласерски Диоди Домување w/ 650nm Пластични Леќи Свеж
18*45mm 5.6 mm Ласерски Диоди Домување w/ 650nm Пластични Леќи

Спецификација : Излезна Моќност НеБранова должина 630 68 0nmFocusable ДаМатеријал и Боја МеталЛеќа Со Пластичн

DEN 78.24
12W RGB Звук Actived Автоматско Ротирање LED Музика Фаза Светла Диско Strobe Светлина Кристал Магијата Топката Светлина за DJ Свеж Со попуст
5pcs 0813 1mW 650nm 3VDC Focusable Црвени Ласерски Диоди Точка Модули Свеж
5pcs 0813 1mW 650nm 3VDC Focusable Црвени Ласерски Диоди Точка Модули

Пред носење на некои ласерски DIY активности, ве молиме да прочитате за технички информации првиот и зашт

DEN 479.04