6pcs/set МИЛЕНИЧЕ Рамадан Eid Мубарак светилка Дизајн торта stencils,печење cupcake рамадан декорација Алатки бисквит Мус торта Дефиниција

6pcs/set МИЛЕНИЧЕ Рамадан Eid Мубарак светилка Дизајн торта stencils,печење cupcake рамадан декорација Алатки бисквит Мус торта

5 %

DEN 118.00

DEN 124.32

Свеж

Во магацинот

Додадете шеќер во виножито од бои или употреба на храна спреј во боја.објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.modname=ckeditor
Спецификации :
6pcs/set МИЛЕНИЧЕ Рамадан Eid Мубарак светилка Дизајн торта stencils,печење cupcake рамадан декорација Алатки бисквит Мус торта Образец Материјал : ПЕТ ( Храна одделение тешко пластични) Големина : 8 см (3. Ние можеме да произведуваат уникатен модел како треба. Декорирање со stencils е толку лесно - само место на вашиот iced торта,а потоа посипете далеку. ви благодариме за соработката. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Срдечно ве покануваме да ја напушти Позитивни Повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.15 во) Количеството : 6pcs/set Производен метод : со намалување на ласерски Постојат различни техники може да се користат вклучувајќи ги и бришење прашина бришење прашина со масло за јадење dusts,со користење на кралската шлаг или едноставно со користење на матрицата на ембос вашиот sugarpaste и фондан. (Канада и Австралија купувачи ве молиме имајте во предвид : Со цел за подобро следење на безбедноста на стоки,Предлози изберете epack начинот на Достава .ќе се одржи на истата цел во мојата продавница и да се задржи добивката. Превозот
(Нашите производи се многу соодветни , ве Молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви испраќаат.вашиот клиент место цел во вашата продавница или веб-сајт.доколку трансакцијата е во chona јавен празник, ракување со времето ќе биде одложен . Украсете го вашиот кафе спреј некои кафе или шеќер во прав. Да се заштити интересите, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна на Alibaba, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се satisfide со тоа. Повратни информации
Надевајќи се дека ќе може да ни даде добра повратни информации! Вашето мислење е многу важно за вашиот бизнис развој. ОЕМ &ODM се добредојдени. Имаме професионални дизајнери и високо ниво на фабрика - ласерско сечење. Разновиден тип - илјадници предмети : некои од објектите се посебни за украсување на врвот или на страната на торта, еден од групи на производи е цел на слој торта; Некои објекти се посебни за колачиња &бонбони - на предната страна на декорирање. Тоа ќе создаде убавина на исклучителна чипка. Бидејќи кина пост не може да query логистика информации . Ви благодариме за вашата поддршка!
. Храна одделение пластика за повторна употреба.ве молиме да се разбере.поради политика, ве молиме дај ни го вашето целосно име и презиме. Ова е одлично за на рамо или на врвот декорација за торта & cookie & бонбони &чоколадо.
Услуга
Dorpshipping
1. Ве молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 1-2 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.) Плаќање Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress како што Alipay,cerdit картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).

Тип: Торта Алатки
Број На Модел На: Џамијата-2
Бренд Име: dcrt
сертификација: ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Непристојни Слика: No
Материјал: Пластични
Сексуално Сугестивна: No
Торта Алатки Тип: Габи,
Печење & Тесто Алатки Тип: печење декорација cookie Торта матрицата
Количина: 6Pcs торта cookie cupcake матрицата
матрицата се користи: колаче , cupcake , торта декорација ,други Моделот Печатење
торта матрицата Големина: 8cm(3.15 во)
Производен Метод: со намалување на ласерски

Додатоци на производи

Европски Стил 3PCS Нерѓосувачки Челик Фото Рамка Колаче Машина Слика Рамка Cookie Мувла Мус Прстен Фондан Печење Бисквит Мувла Свеж Со попуст
5PCS Згради за diy scrapbooking ајфеловата кула торта матрицата за торта граница украсување пластични фондан матрицата сликарство Свеж Со попуст
PYL596U 43.5 mm Голема Младата Месечина Силиконски Калап - Луна Мувла Торта Декорација Занает, Фондан, Смоли, гуми за Џвакање Свеж Со попуст
16Pcs/Многу Силикони Торта Мувла Кифла Чаши 7cm Круг во Облик на Силициум Пудинг Желе CupCake Калапи за Печење Свеж Со попуст
16Pcs/Многу Силикони Торта Мувла Кифла Чаши 7cm Круг во Облик на Силициум Пудинг Желе CupCake Калапи за Печење

Карактеристики : 1.Материјал : 100% потрошувачка на ниво на силиконски гел 2.Зелена производ, во согласност

DEN 195.00 229.44
Цвет Ангел Силиконски Калап Бонбони Фондан Мувла Торта Декорација Алатка DIY рачно изработени Сапун Мувла Кујна Печење Алатки Свеж Со попуст
6PCS Круг Бран Пластични Клипот Машина Фондан Торта Мувла Cupcake Колаче Тесто Чоколадна Бисквит Декорација Печење Алатка FQ2050 Свеж Со попуст
1pcs Боровинки Форма течни силиконски калап DIY фондан торта печење Мувла M212 Свеж Со попуст
1pcs Боровинки Форма течни силиконски калап DIY фондан торта печење Мувла M212

опис на производот Материјал : храна одделение силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење н

DEN 77.00 96.00
UPORS Крем Рог Тесто се Тркалаат Калапи Торта Рог Мувла Нерѓосувачки Челик Cannoli Форми Цевки школки Тесто Печење Мувла 12pcs/set Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Торта Scraper Фондан Мус Крем Шпатула Работ Неспокојот Сечилото Кујна Торта Тесто DIY Печење Украсување Алатки Свеж Со попуст
Facemile Круг Круг Легура Cookie Торта Желе Машина Калај Подарок Мувла Алатка Кујна зеленчук овошје секачи 20-02 Свеж
6.7 инчен 3 Леб Печење Под Тркалаат Flexipan Вентилирани Силикони Silform Под Сендвич Форма Baguette Фах француски Леб Свеж Со попуст
6.7 инчен 3 Леб Печење Под Тркалаат Flexipan Вентилирани Силикони Silform Под Сендвич Форма Baguette Фах француски Леб

Целата Големина : 19.5*29.5 см или 7.67x11.61inchпештерата мувла големина : 17*6.5*3cm или 6.7 инченНашите силиконски кал

DEN 645.00 816.00
6 Парчиња Торта зголеми цвет Клипот Фондан Украсување Шеќер Занает Мувла Машина Алатки Свеж Со попуст
6 Парчиња Торта зголеми цвет Клипот Фондан Украсување Шеќер Занает Мувла Машина Алатки

ДобредојдеВе молиме прочитајте и се потврди нашата превозот време и следниве услови се во ред за вас пр

DEN 47.00 59.04
4PC Фондан Силиконски Калапи За Торта Декорирање Овална Шеќер Торта Машина Клипот Sugarcraft Алатка Moldes де Силикони Став Свеж Со попуст
Срцето Ѕвезда Точка Модели свадба Торта декоративни stenci ltemplate Фондан Калапи Торта Cookie Cupcake Матрицата Печење P0059 Свеж Со попуст
Лилјак Бетмен Форма Зеленчук Ноќта На Вештерките Божиќ Декорација Алатка Бисквит Колаче Машина Алатки За Печење Мувла Кујна Свеж Со попуст
1 buc Готвење Ракавици Силикони Дебели Отпорни на Топлина Ракавици Рерна Свитливи Топлинска Изолација Водоотпорен Микробранова Свеж Со попуст
3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080 Свеж Со попуст
3D Dragonfly Силиконски калап фондан мувла торта декорирање алатки чоколадо gumpaste Сапун мувла T1080

Ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се во јавите на нашите клиенти

DEN 163.00 191.52