Лето Девојки Сандали За Бебе Деца Кожа За На Плажа Рамни Сандали Деца Чевли Цвеќиња Мода Мека Дното(Деца/Девојчињата)

Лето Девојки Сандали За Бебе Деца Кожа За На Плажа Рамни Сандали Деца Чевли Цвеќиња Мода Мека Дното(Деца/Девојчињата)

30 %

DEN 346.00

DEN 493.92

Свеж

Во магацинот


[xlmodel]-[custom]-[8888]
Совети :
-(1) Обично, во должина = нозе должина(пета до пети) + (1)cm.
-(2) Ако вашата нога е масти и широк, ве Молиме изберете поголема големина.
-(3) Кина Големина обично е помала од ЕУР/RU големина.
-(4) Ако не знаете како да го изберете ,кажете ни дете нога должина
Единица Должина : см ( 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см).
Answer : ___________________________ Note : Драги Пријатели, Добредојдовте На Нашата Продавница, Ве Молиме Да Ја Прочитате Оваа Порака Пред Да Го Купат. Ви благодариме!
1. Ако Сте руската Клиент, ве Молиме Кажете НИ го Вашето Целосно Име и презиме Откако Ќе Плаќање,Тогаш Може да се Испрати Стоката Побрзо.
2. Пред Купување, ве Молиме да Не го игнорира Бојата, Големината и Бројот. Се Надеваме Дека Нашите Клиенти Може Да Gget На Работи Кои Тие Ги Сакаат.
3. Ако Имате Било какви Други Барања, ве Молиме да НИ Оставите Порака, Ние Ќе се Обидеме потрудиме Да Ви Послужи. ^-^
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[8888]
ВАЖНА забелешка : Љубезно се напомене дека НИ ГОЛЕМИНА на чевли етикета беше погрешно испечатени за некои модели,големината е неточна.Ве молиме игнорира НАС на чевли јазик етикета.Ние испрати чевли според Евра Големина. Ние не сме одговорни за било спор за НАС големина разликата помеѓу чевли и нашата големина на табелата.Ви благодариме за вашиот вид разбирање. ИСПОРАКА : 1. Ние брод вашата нарачка од Aliexpress Стандард за Испорака/E-пакет/SF-пакет/Кина Пост Воздух Mail/J-НЕТО. Тоа обично трае околу 7-15 дена да пристигне во дестинација земји. Некои оддалечени области и земји треба за 25-45 дена. 2. Парцели обично се испраќаат надвор во рок од 3 работни ден на по вашата исплата е завршен. (Sat. & Сонцето. & Јавен празник исклучени.) 3. Можете да ги пратите пратката од страна на овој линк : www.17track.net/en/ ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен(5 ѕвезди) повратни информации. Ние навистина ќе го ценат тоа. 2. Неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратна информација нема да се реши било каков проблем или ви донесе никаква корист од тоа право? Така ни дава шанса да се реши проблемот пред да го направат тоа. Благодарам многу. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.

Чевли Големина: 5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Бренд Име: WSTXMI
Outsole Материјал: Крава На Мускулите
Пол: Девојки
Горниот Материјал: PU
Обвивка Материјал: PU
Затворање Тип: Кука & Јамка
Кожа Стил: Мека Кожа
Пета Форма: Рамни Потпетици
Сандала Тип: Гладијатор
Декорација: Цвеќиња
Пета Тип: Станот со
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег: 12M,24M,3T,4T,5T,6T
Одделот За Името: Деца
Тип На Објект: Сандали
Боја: Бела, Розова
Големина: 21.22.23.24.25.26.27.28.29.30

Додатоци на производи

2018 Малку девојки гладијатор сандали чизми чистење кожа лето кафена црна високо-топ мода римски дете сандали деца бебе чевли Свеж Со попуст
25 стил модели Деца желе сандали 2017 пролет лето нов цртан филм женски принцеза чевли Пеперутка Јазол бебе девојки сандали Свеж Со попуст
Есен, Лето Чевли Деца Дише Деца Чевли Девојки Патики Бебе Момче Чевли кошеви femme Деца Патики Деца Девојки Чевли Свеж Со попуст
Децата обувки 2017 пролет нови мажи и жени, деца, спорт рекреација бела кожа водоотпорен деца кожени чевли момчиња Свеж Со попуст
Моден Деца Светлечки Led Патики Деца Осветлување Чевли Нови Момчиња Девојчиња осветлени Сјајна Прозрачна Топло Патики со светлина Свеж Со попуст
winter дете спортски чевли чистење вистинска кожа деца спортски чевли Свеж Со попуст
winter дете спортски чевли чистење вистинска кожа деца спортски чевли

Драги пријатели,Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба да се според Кинеската големина и внатрешна д

DEN 656.00 911.52
Нова Мода деца LED Светло до Прозрачна чевли момчиња девојчиња крилја блескав патики обичните деца осветлување чевли големина Свеж Со попуст
Пролет Деца Чевли Девојка Дише Патики Чевли/Момчиња и Девојки Мрежа Не Валкана Нозе Мека Chaussure/Деца Hardanger Патики Свеж Со попуст
големина 31-45 Дете и возрасни мажи жени LED Прозрачна чевли црно бело момче девојки USB полнење секојдневен чевли на децата Свеж Со попуст
Мини Девојки Чевли Цвет Бебе Желе Чевли Обичен Дожд Чизми Деца Деца Чевли Деца Плажа Сандали Принцеза Чевли Свеж Со попуст
Мини Девојки Чевли Цвет Бебе Желе Чевли Обичен Дожд Чизми Деца Деца Чевли Деца Плажа Сандали Принцеза Чевли

НИ Големина ЕВРА Insole Должина ( 1cm=0.39 инчи) Одговара за децанозете должина(CM) cm инчен 5 19 / 20 11.8 4.65 10.811.3 6 21 12.8 5

DEN 380.00 475.20
Bekamille Пролет, Есен Децата Слободно Чевли Мода Момчиња Девојчиња Бебе Чиста Боја Патики Деца Отворено Спорт Трчање Свеж Со попуст
Мода Девојки деца Чевли Кристал Сјајот Кожени Чевли За Девојки Пролет Деца Принцеза Чевли Розова Сребрени Златни Свеж Со попуст
деца патики 2017 Пролет, Есен Нови корејски деца секојдневен чевли на девојки лак Принцеза рамни чевли педалата грашок детски Свеж Со попуст
COZULMA Деца Чевли 2018 Бебето Деца Чевли Момчиња Девојчиња Ѕвезда Патики Деца Стп Кожа Дете Патики За Момчиња и Девојчиња Свеж Со попуст
Девојки кожени чевли 2017 Есен Новиот Лак Еден чевли Деца солидна боја девојки бебе студент мека единствена танц чевли Свеж Со попуст
2017 Сите Сезони Деца Деца Секојдневен СТП Кожени Чевли Момче Девојка Мека Единствена Мокасини Чевли Патики Деца Анти-Лизгава Свеж Со попуст
Принцезата Чевли Пролет и Есен 2017 Сите натпревар Со Цвет Мека Outsole СТП Кожа На Бебето, Девојки и Деца Дете Големина 26-35 Свеж Со попуст
Пролет/Есен Девојки Чевли За Деца Кожени Чевли Деца Бебе Мода Принцеза Чевли Со Рачно Изработени Цветови Партија Чевли Свеж Со попуст
Детски чевли пролет децата спортски чевли дише мрежа рамен со секојдневен чевли на големи и средни трчање Свеж Со попуст
Детски чевли пролет децата спортски чевли дише мрежа рамен со секојдневен чевли на големи и средни трчање

НИ Големина10.51111.512.51311.52.533.544.5ДОН Големина262728293031323334353637Insole Должина (cm)1717.618.218.819.42020.621.221.822.423 / Забелешки : 1 :

DEN 538.00 1055.04
2018 Нови Пристигнување Деца Платно Чевли Бренд Момчиња & Девојки Танц Чевли Гума Дното Пролет & Есен Секојдневен Чевли на Децата,RJ460 Свеж Со попуст
Бренд детски Чизми Нови Зимски Кашмир Топло Вистинска Кожа Деца Sshoes Мода Девојки Снег Чевли Памук Чевли KS165 Свеж Со попуст
Бренд детски Чизми Нови Зимски Кашмир Топло Вистинска Кожа Деца Sshoes Мода Девојки Снег Чевли Памук Чевли KS165

ПРЕДМЕТ : Бренд детски Чизми Нови Зимски Кашмир Топло Вистинска Кожа Деца Sshoes Мода Девојки Снег Чевли Па

DEN 1192.00 1490.40
2018 Пролет И Есен Нови Деца Патики Повик За Деца Чевли Catamite Еден Моден Свеж Со попуст
2018 Пролет И Есен Нови Деца Патики Повик За Деца Чевли Catamite Еден Моден

Големина на Табела НАС Големина ЕВРА Големина Insole Lenght T(CM) Деца 6.5 22 13.5 Деца 7 23 14 Деца 8 24 14.5 Деца 8.5 25 15 Деца

DEN 324.96