Црна Една Торба Мажите Секојдневен Crossbody Кеси USB Полнење Градите Пакет водоотпорен Патување Гласник Торба Машки n1820

Црна Една Торба Мажите Секојдневен Crossbody Кеси USB Полнење Градите Пакет водоотпорен Патување Гласник Торба Машки n1820

58 %

DEN 1613.00

DEN 3839.52

Свеж

Во магацинот


Постојат многу повеќе дизајни во нашата продажба. Може да кликнете на посетата на мојот продавницата за повеќе избори. Ве молиме кликнете тука () за да ги видите нашите други предмети. Било каков проблем, ве молиме контактирајте ме преку опцијата "Контактирајте Сега" ако ние. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Пр oduct се прикаже : ве Молиме видете слика,1 инч=2.54 см=25.4 mm. Големини се рече сите доаѓаат од прирачник за мерење, Па тоа може да има 1-2 см грешка, ве молиме во вид надвладее, ви благодарам.
Наплата
1. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по сте го добиле на производот дали сакате да се вратат или размена на објекти, ние ќе направиме се најдобро да ги задоволи вас
2. Ако не сте задоволство со објектот поради квалитетот, ве молиме да ни испрати слики.Еднаш потврди, ,ве молиме испратете ја торбата назад кон нас,ќе се обезбеди следење Бр. Откако добиле ние ќе ги врати парите. (Секоја кеса ќе бидат проверени за многу пати во текот на производството и пред пакување,за да бидете сигурни дека alll на производи ние правиме се квалификувани.)
3. Ако сакате да ја размена други модели, ве молиме да се врати предметите со оригинално пакување и ситуација. Откако ги добивме торба, ние ќе се организираме да ви испрати нов модел.
4. Ако едноставно не како вреќа, ве молиме да ги испратите назад кон нас, Ние ќе ги врати вашите пари по добиени торба.
5. Сите од горенаведените ситуации, ве молиме забележете ја вашата Aliexpress ID кога превозот и обезбедување на нас следење Бр. Ви благодариме на соработката!!!
За Нас

Гуангжу YAKAI Комерцијални Co.,Ltd. беше основана во 2012 година. Се наоѓа во "Кина Ранец капитал" shiling градот, Huadu област, Гуангжу градот, имаме удобен транспорт. Се залага за речиси 10 години, нашите фабрики го окупираа околу 8,000 квадратни метри. Сега ние имаме повеќе од 50 вработени,
вклучувајќи 20 истражување и развој за техничка вработени и сопствен голем број на иновации патенти. Нашиот бизнис се шири во текот 105 земји и области.
Главните пазари се Азија, Средниот Исток, Африка, Јужна Америка, итн. Нашата компанија ги интегрира проектирање, производство и маркетинг заедно, како професионална производителот на лаптоп торба, ранец за лаптоп, лаптоп ракав, дигитална камера торба, багаж и други high-end производи. Ние, исто така, ја испита секој работен постапка строго научно, вклучувајќи набавка на материјали, производство, пакување и испорака да гарантира најдобар квалитет на сите артикли.
Нашата компанија ги обединува група на високо квалификувани стручни лица, преку широк спектар на истражување на пазарот, целосно знаејќи за потребите на корисниците. Во 2017, го промовиравме нашиот бренд NIGEER за целиот свет.

Тип На Објект: Чанти
Затворање Тип: Патент
Тврдост: Мека
Внатрешни работи: Мобилен Телефон Џеб,Компјутер Interlayer,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Копче Синџир Носителот
Обликот: Размавта
Број на Рачки/Ремени: Еден
Чанти Тип: Гласник Кеси
Надворешноста: Тиња Џеб
Бренд Име: NIGEER
Главен Материјал: ПВЦ
Пол: Мажи
Декорација: Никој
Број На Модел На: NIG-1820
Шаблон Тип: Тема
Обвивка Материјал: Полиестер
Стил: Повик
Повод: Разноврсна
Карактеристики: Дише,USB Полнењето,Водоотпорен
Стил: Crossbody Торба,Градите Кеси
Големина: 33cm(height)x20cm(width)x9cm(thickness)
Користат За: Работа,Патување,Одите на шопинг
Shockproof: Yes
Шаблон Тип: Цврста

Додатоци на производи

Луксузни рачно изработени Лудиот Коњ Кожа мажите торба Гроздобер Природни вистинска кожа рамо гласник кеси A4 Секојдневен briefcase Свеж Со попуст
Моден машка Кожа Bifold Пари Клип Паричникот Монета Торба Чанта Спојки Џеб Свеж
Моден машка Кожа Bifold Пари Клип Паричникот Монета Торба Чанта Спојки Џеб

Моден машка Кожа Bifold Пари Клип за Држачот на Паричникот Монета Торба Чанта Спојки ЏебОпис : 100% сосема но

DEN 200.64
Мажите најлон кеси 35 литри ранец кеси носат-отпор мода висок квалитет водоотпорен 15 инчен таблет студентите Училиште торба Свеж Со попуст
Новиот Бренд Солидна едноставна Мини Мажите кожен паричник Пари клип со менгеме Тенок чанта со картичка слотови за човекот Свеж Со попуст
Сосема Неврзан Оксфорд Мода Лесни Жени Училишни Ранци Торба Водоотпорен Мажите Ранец За Лаптоп Bagpack Назад Пакет Свеж Со попуст
Топла продажба на аниме cosplay печатени промотивни стандард цртан филм за држачот на краток д-р Кои јавен повик полицијата Свеж Со попуст
THINKTHENDO Половината Торба Двојно Џеб Торба Половината Пакување Паричникот Лични Водоотпорен Телефон Торба Мажи / Унисекс Свеж Со попуст
DC Марвел Стрип Џокер Паричници Секојдневен Кожа Краток Чанта Пари Кеси Џеб Студент Млади Паричник Свеж Со попуст
DC Марвел Стрип Џокер Паричници Секојдневен Кожа Краток Чанта Пари Кеси Џеб Студент Млади Паричник

Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања как

DEN 199.00 213.60
Мека Паричници Мажите на Ултра Тенок чанта Вистински Кожен Паричник Познатиот Бренд Висок Квалитет Purses Мода cowhide Свеж Со попуст
Аниме Одг Pikachu Ѕиркаат Топката Училиште Торба Деца Кадифен Ранец Бесплатен Превозот BY0119 Свеж Со попуст
Аниме Одг Pikachu Ѕиркаат Топката Училиште Торба Деца Кадифен Ранец Бесплатен Превозот BY0119

Аниме Одг Pikachu Ѕиркаат Топката Училиште Торба Деца Кадифен Ранец Бесплатен Превозот BY0119Опис : Материјал

DEN 860.00 1718.88
60 литри кеси торба мулти-цел туристички ранец големи 3D Воена 17Лаптоп најлон Слободно Торба висок степен на wearproof Dual-користете Свеж Со попуст
Baellerry Мажите Паричникот дизајнер Кожа Држачот на Краток Паричникот Луксузни Човек Чанта Бренд Картичка Случај Секојдневен Свеж Со попуст
Baellerry Мода Спојки Машки Паричник Мажите Паричници Wristlet Мажите Спојки Кеси Монета Чанта машки Паричник Кожна Машка Ташна Свеж Со попуст