Yaqi 24mm Аква Highmountain Silvertip Јазовец Коса Четка за Бричење

Yaqi 24mm Аква Highmountain Silvertip Јазовец Коса Четка за Бричење

DEN 2216.16

Свеж

Во магацинот


Нарачки ќе бидат испратени во 48 часа по уплатата примена.
Ако сакате да добивате нашите производи fastly, може да се купи од нашите агенти.
Задоцнување не се случи sometims, ако не го добиете вашиот парцела во соодветно време, ве молиме контактирајте со вашиот локален пост за статистика и сопствени. Никогаш не чувајте го четка на својата база (да, знаеме дека тие се рамни). Потчукнете четка да се отстрани како многу вода, бидејќи е можно по секоја употреба.
За Yaqi
YAQI е професионалец во производство на сите видови на четки за бричење од 2007 година.
Погоден за домашни и патување. Миење на четка и со топло (не топла) вода по секоја употреба.
Парцели во Италија, Шпанија, Канада, Чиле ќе се одложи за неколку дена. Ова ќе се скрши на јазовец коса. НИКОГАШ не се вари вашата четка.
Како - мора да имаат за близок удобно избричат
Густо исполнето четка глава
Одличен вредност на оваа цена Да се Грижи За Вашата Четка
1.
Yaqi е со цел дизајнирање и производство на одличен квалитет на производи и сега е популарен низ целиот свет.
Ако не можат да чекаат и би сакал да ја откаже нарачката, ве молиме изберете причина "и јас не сакам овој објект има повеќе.
Ние ќе се потрудиме да им служи и да им помогне на нашите клиенти да ги решат проблемите. Наместо тоа, мозочен удар тоа настрана, како сликар е четка.
Ако имате било какви други прашања или да се вратат барање, ве молиме слободно контактирајте со нас преку пораки.
Ве молиме не остави никакви негативни повратни информации или отворен спор пред да контактирате со нас.
Тоа обично трае 12-60 дена да ги достави до ваша адреса, некои земји може да се земе од 90 дена.
Зачувај вашите пари, купи од Yaqi ФАБРИКА ПРОДАВНИЦА. Наместо тоа, место на застане на суета врвот за да се овозможи правилна циркулација на воздухот. Имаме следниве агенти :
.
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди и позитивни повратни информации. За да се избегне mildew, не чувајте на четка во медицината градите помеѓу користи.
Yaqi 24mm Аква Highmountain Silvertip Јазовец Коса Четка за Бричење
Опис :
Одличен четка за да се добие што започна во влажни бричење! Направени од Highmoutain Silvertip Јазовец Коса, преферирана наежвам за креирање на богата пенливата, оваа четка е неверојатно вредност!
Материјал : Highmoutain Silvertip Јазовец Коса + Смола Рачка
Четка јазол дијаметар : 24 MM ( +/-1mm)
Лофт големина : 55ММ ( +/-1mm)
Се справи со висина : 65 MM ( +/-1mm)
Најголем дијаметар на рачка : 38 MM ( +/-1mm)
Карактеристики :
Неопходен помошник за секојдневна лична бричење.
Висок квалитет, може да ви даде врвен бричење искуство.
Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа, освен во сабота и недела.
Испорака :
Руски клиенти, ве молиме да ги исполни вашите полно име(вообичаено содржи три делови) на вашата адреса, така што ќе може да го добиете вашиот објект. Повратни информации
Клиенти се наши пријатели и за вашето задоволство е Yaqi 's Број 1 приоритет.
Денес, корисниците може да имаат корист од Yaqi M2 C(производство на customer) бизнис, без да плаќаат екстра пари за да дистрибутер или се грижите дали ставката што сте го купиле е knockoff.

Тип На Објект: четка за бричење
Големина: 24mm diameter x55mm loft
Број На Модел На: R1818
Бренд Име: yaqi
Материјал: Highmoutain silvertip јазовец коса

Додатоци на производи

Професионални Салон Берберот Мажите Дрво Бричење Четка + Нерѓосувачки Челик Носителот Стојат + Црна Сапун Крем Кригла Сад Во Свеж Со попуст
Мулти-функција 3 во 1 Електрични Женски Епилатор Депилација Бикини депилација Хлапак Жилет Нога Нега Callus Смена Алатки S27 Свеж Со попуст
30/80mm четка за бричење јазол главата две бенд значка на коса и брада четка главата diy за бричење за 30 mm рачка Свеж
80pcs/многу Восок Ленти За депилација Depilatory Nonwoven Епилатор Восок Лента Хартиена Ролна Шанса Здравје Убавина Мазни Нозе Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнување Дрво Се Справи Со Берберот Четки За Бричење Брада Четка Алатка Најдобри Четка За Бричење Silvertip Најдобри Свеж Со попуст
Професионалци 10pcs Посветен Стружење Веѓа Обликувањето на Веѓите Извлечен Жилет Сечилото го Поставите Колекции Убавина Шминка Свеж Со попуст
Жилет Замена Хлапак Главата за Philips HQ6970 HQ6940 HQ6854 HQ6900 HQ6925 HQ6990 HQ6955 HQ6996 Резервни сечилото Хлапак Главата Свеж Со попуст
Жилет Замена Хлапак Главата за Philips HQ6970 HQ6940 HQ6854 HQ6900 HQ6925 HQ6990 HQ6955 HQ6996 Резервни сечилото Хлапак Главата

Жилет Замена Хлапак Главата за Philips HQ6970 HQ6940 HQ6854 HQ6900 HQ6925 HQ6990 HQ6955 HQ6996 Резервни сечилото Хлапак Главата Маш

DEN 622.00 767.52
бесплатен превозот Дрвена рачка министерството за образование и наука е жилет за бричење директно сечилото Свеж Со попуст
бесплатен превозот Дрвена рачка министерството за образование и наука е жилет за бричење директно сечилото

Руските купувачи ве молиме забележете дека поради руската политика ве молиме, напишете вашето име и пре

DEN 1647.00 2059.20
метал жилет се залагаме за четка, безбедноста ,5 сечилото слоеви жилет Свеж Со попуст
Бесплатно Мини Женски Електрични Веѓа Дама Тример За Бричење Тело Епилатор Лице Отстранување На Влакна Депилација Хлапак Се Свеж Со попуст
Хром Боја Отвори Чешел Жилет За Бричење На Главата Свеж
Хром Боја Отвори Чешел Жилет За Бричење На Главата

Хром Боја Отвори Чешел Жилет За Бричење На ГлаватаЖилет главата материјал : Цинк ЛегураБоја : ХромТежин

DEN 192.00
Вистински Gillette Фузија ProShield Жилети FlexBall Бренд Бричење Машина Перат Хлапак Касети Refills За Нега На Лице Свеж Со попуст
Вистински Gillette Фузија ProShield Жилети FlexBall Бренд Бричење Машина Перат Хлапак Касети Refills За Нега На Лице

[xlmodel][производи][43974][xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][43975]Адреса и Име и презиме : 1 Ве молиме бидете сигурни д

DEN 672.00 1291.20
Титан Дрвена рачка жилет за бричење нож прави остар жилет сечилото веќе бесплатен превозот Свеж Со попуст
Титан Дрвена рачка жилет за бричење нож прави остар жилет сечилото веќе бесплатен превозот

Махагони(бакар главата на еден )Бренд : TITANМесто : Таи WaiНож челик : Јапонија ACRM2Нож цврстина : 5961 HRC( висока

DEN 1075.00 1344.00
Хром Боја за Безбедност на Жилет Главата за Бричење Жилет Свеж
Хром Боја за Безбедност на Жилет Главата за Бричење Жилет

Хром Боја Cobbled Безбедност Жилет Главата за Бричење ЖилетЖилет главата материјал : Цинк ЛегураБоја : Хром

DEN 144.00
4In1 Веѓа Тример Бикини Тример Носот Коса Trimer Лицето Коса Смена Отстранување Електрични Женски Епилатор Depilatory Дама Хлапак Свеж Со попуст
Мажите Бричење Директно Жилет Природни Букови Дрва се Справи со Јаглероден Челик Сечилото Прирачник Берберот Хлапак За фризер Свеж Со попуст
Долга Брада Чешел За Бричење Четка Берберот Бричење Уред Рачни Круг, Овал За Мажи Dec13 Свеж Со попуст
Долга Брада Чешел За Бричење Четка Берберот Бричење Уред Рачни Круг, Овал За Мажи Dec13

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Одлична за ексфолијација и стимулација на циркулацијат

DEN 95.00 112.32
Електрични Жилет RQ11 Замена Хлапак Главата за RQ11series RQ1150 RQ1145 RQ1175 RQ1195 RQ1150X RQ1160X RQ1180X RQ1185 RQ1190X Свеж
Електрични Жилет RQ11 Замена Хлапак Главата за RQ11series RQ1150 RQ1145 RQ1175 RQ1195 RQ1150X RQ1160X RQ1180X RQ1185 RQ1190X

Опис : Состојба : нови 100 % Лесно да се инсталира чистење на жилет пред да ја инсталирате, ве Молиме бидете

DEN 710.40
2017 Нови Мажите СТП Кожа Патување Toiletry Торба за Бричење Миење Случај Организаторот Торба Темно Кафеава боја За Заштита Свеж Со попуст
бесплатен превозот Титан дрво се справи директно жилет челик сечилото остри веќе Свеж Со попуст
бесплатен превозот Титан дрво се справи директно жилет челик сечилото остри веќе

Детали за производот 1920 ПРВИОТ ЖИЛЕТ НАПРАВЕНИ1993 ИМААТ ФАБРИКА ВО ТАИ WAIМахагониБренд : TITANМесто : Таи Wai

DEN 1102.00 1377.60
Bensir 5D 4 Во 1 Мултифункционален USB Полнење Електрични Хлапак за мажи Електрични Жилет LED Индикатор водоотпорен Глобална Свеж Со попуст
Нови 3 x Замена Хлапак Главата за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 HQ6888 Жилет Сечилото Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нови 3 x Замена Хлапак Главата за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 HQ6888 Жилет Сечилото Бесплатен Превозот

Опис : Карактеристики : 1 100% сосема нов и добар квалитет.2 Совршена замена за вашиот оштетен хлапак глават

DEN 432.00 960.00
Kemei 6 Во 1 Батерија Коса Тример Коса Clipper Хлапак Поставува Електрични Хлапак Жилет За Бричење Брада Тример Губење На Машина Свеж Со попуст
Бренд Нови Ефективни Лице Брада Whiskers Moustache Раст Подобрување на Подобрувач Стил Форма на Спреј за Цртање течни Нафтени Свеж Со попуст
бесплатен превозот Зелена сандаловина се справи со старомодни директно жилет Свеж Со попуст
бесплатен превозот Зелена сандаловина се справи со старомодни директно жилет

Детали За ПроизводотЗелена Сандаловина,Дрва(naturel дрвена рачка ,па можеби clour имаат некои difrent)Бренд : TITANМ

DEN 1412.00 1765.44
РЕКАТА ЕЗЕРО Мажите Бричење 180 Степени Количка за Електрични Назад Коса Хлапак Батеријата Прирачник Долго се Справи со Губење Свеж Со попуст