Злато Сребро Помине Сјајот Огледало Снегулки Лента Метална Жица Линија 3D Помине Уметност Декорација DIY Ноктите Sequins Декорации

Злато Сребро Помине Сјајот Огледало Снегулки Лента Метална Жица Линија 3D Помине Уметност Декорација DIY Ноктите Sequins Декорации

15 %

DEN 57.00

DEN 66.72

Свеж

Во магацинот


Спецификација :
Количина : 1 Кутија
Капацитет : Прибл. 0.1 g
Боја : Како на сликата покажува
Пакет Содржина :
1 кутија Помине во Дресот на Декорација
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Декорација на нокти
Лесно да се применуваат на природни или вештачки нокти
Погоден за професионални салон употреба или домашна употреба.
Како да се користи со УВ Гел полски :
1.Се подготват вашите нокти со УВ БАЗА на ГРБ, УВ БОЈА ГЕЛ, Без избрише УВ ВРВОТ ГРБ.
2.Користете сенки се држи до собереш прав и применуваат врз вашите нокти
3.Повторете го чекор до сте задоволни со ефект.
4.Врзете ја со УВ ВРВОТ ГРБ.
Плаќање : 1. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса е точна.Или не,ве молам, точно пред исплата. 2. Ве молиме оставете белешка во плаќање имајте предвид при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина). 3. Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака. 4. Ве молиме имајте предвид дека ние не сме одговорни за било царински давачки или даноци. Испорака : 1. Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена од денот на исплата е расчисти. 3. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично трае 15-45 дена да пристигне повеќето земји преку редовни e-mail.Датум на испорака може да биде напредни или доцнење во зависност од ситуацијата.Како што се : различни земји,лошите временски услови, царинската clearence,празници,или други итни случаи.(Ве молиме да обрнете внимание на продавница соопштенија или пораки). 4. Ние може да ви ги испрати две пакет посебно ако производи надминува 2 Kg. 5. Кога постои било каков проблем по добиете производот ,ве молиме чувајте го во добро и се земе слики или да испратите видеа и контактирајте со нас во времето. Повратни Информации И Услуга : 1. Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и нашата служба за корисници специјалисти се секогаш стои страна да го реши секој на вашиот проблем.Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети без примена, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Ние во голема мера го цениме вашата 5-ЅВЕЗДА ПОЗИТИВНИ повратни резултати и ве молиме да НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. 2. Ние и ветуваме да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиенти. Ние продаваме квалитет на производи со најдобра цена и премиум услуга. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас.

Тип На Објект: сјајот на ноктите
Количина: 1 кутија
Материјал: Метал
Број На Модел На: ABD42597
НЕТО-WT.: Прибл. 0.1 g

Додатоци на производи

70 Листови Измешани Стилови На Жиг Чипка Пеперутка Налепници Помине Уметност Вода Трансфер Совети Decals Убавина Привремени Свеж Со попуст
1440pcs/пакет Кристал Rhinestones Помине Уметност Совети Налепница Strass Сребрена Фолија База Стакло Flatback Дијамант Нокти, Свеж Со попуст
Трговија На Големо 12 Шише Огледало Сјајот Хром Помине Во Прав Акрилик Камелеон Пигмент Партија Unha Уметност Совети Гел Лак Свеж Со попуст
Ноктите 44Sheets/Многу Мешани 44 Различни Шарени Mandala Paisley Аргос Вода Помине Уметност Налепница Decal За Помине Уметност Свеж Со попуст
KADS Жешка Мода 50pcs/set Помине Уметност Водичи Помине Налепница Трансфер Помине Уметност Налепници Помине Уметност Украси Свеж Со попуст
Нова Убавина Зголеми Слика Челик Помине Печат Плочи лак на Ноктите Уметност Украси Шаблони Stencils Нокти Алатки TU006 Свеж Со попуст
1 Кутија Шарени Смола Желе 3D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност Додатоци Свеж Со попуст
1 Кутија Шарени Смола Желе 3D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност Додатоци

1 Кутија Шарени Смола Желе 3 D Помине Кристал Декорација Тркала Нокти Помине Уметност ДодатоциСпецифика

DEN 51.00 63.84
16 тегли /многу - Мика Пигмент во Прав ~ Совршен за Правење на Сапун ~ Козметика ~ Смола ~ Боја ~ Шминка ~лак Свеж Со попуст
16 тегли /многу - Мика Пигмент во Прав ~ Совршен за Правење на Сапун ~ Козметика ~ Смола ~ Боја ~ Шминка ~лак

16 тегли / многу Мика Пигмент во Прав ~ Совршен за Правење на Сапун ~ Козметика ~ Смола ~ Боја ~ Шминка ~лакО

DEN 241.00 274.56
26PCS/ Пакет Професионална Салон Маникир Криејтив Помине Уметност Заштитник полски Калапи за УВ Гел Лак Грб француски Совети Свеж Со попуст
28 Мрежи Се Празни Помине Уметност Украси За Складирање Кутија Случај Помине Гем Сјајот Монистра Помине Совети За Чување Свеж Со попуст
ZKO 1 Шише Нови Пристигнување 3d Sequin Ласерски Камелеон Мешани Бои Помине Сјајот Paillettes Блескави Сирена DIY Нокти Налепница Свеж Со попуст
1Pc НОВИ Нокти Печат Плочи од Нерѓосувачки Челик Слика 1-30 Печат Помине Уметност Нокти Образец Помине Печат Алатка 30Styles Свеж Со попуст
TCM0400 светлина бакар Боја, Сјај во прав -0.1 MM помине сјајот хексагонални блескави сјајот во прав,DIY Флеш прав Свеж Со попуст
TCM0400 светлина бакар Боја, Сјај во прав -0.1 MM помине сјајот хексагонални блескави сјајот во прав,DIY Флеш прав

Објектот : Сјајот Во ПравТочка Бр : TCM0400Dears,ве молиме љубезно се напомене дека оваа боја НЕ е растворувач

DEN 479.00 479.04
UPRETTEGO ПОМИНЕ УМЕТНОСТ УБАВИНА ВОДА DECAL ЛИЗГАЧОТ ПОМИНЕ НАЛЕПНИЦА СЛАДОЛЕД POPSICLE ЧАДОР ЛАК ВРАТОВРСКА ЦРНА ФРАНЦУСКИ Свеж Со попуст
0009 - цвет моќ Печат Помине Уметност Челични Плочи Печат Нокти Образец Помине Tools -Цвет 09 Свеж
0009 - цвет моќ Печат Помине Уметност Челични Плочи Печат Нокти Образец Помине Tools -Цвет 09

Направи scraper се потпре над 45 степени и scrape прекумерна полски исклучува брзо и силно од внатре кон надвор.

DEN 46.08
ПОМИНЕ УМЕТНОСТ ПОМИНЕ ВОДА НАЛЕПНИЦА DECAL ЦЕЛОСНО ПОКРИВАЊЕ ЦВЕТ X ЗРАЦИ ТРАНСПАРЕНТЕН ЛОЗАТА ЛИСТ ГРАНКА ЗЕЛЕНА ЖОЛТА RU511-516 Свеж Со попуст
Feivielle 2018 Нови 12 Шарени Вистинска 3D Суви Цвеќиња Налепници Сушени Помине Уметност Декорација DIY Нокти Алатки w/кутија Свеж Со попуст
16pcs Мика Пигмент во Прав ~Сенката за Очи Сет Органски Убавина Минерали Вегетаријанска Сите Природни Страна Направена за Очи Свеж Со попуст
Бела И Црна Чипка Налепници 9pcs/set Гел лак Unhas Украси Мода Убавина За Жените Трансфер Фолија Помине Уметност Алатки Свеж Со попуст
1 Лист Топла Помине BLE2294 Пурпурна Прекрасна Цртан филм Куче Помине Уметност Вода Трансфер Налепница Decal Налепница За Помине Свеж Со попуст