Мини Врата, Прозорец Детектор на Магнетни Switch Контакт Вратата Чувари Сензор за 433MHz Дом за Заштита на Безжични Натрапникот Аларм Систем

Мини Врата, Прозорец Детектор на Магнетни Switch Контакт Вратата Чувари Сензор за 433MHz Дом за Заштита на Безжични Натрапникот

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


Мини Врата, Прозорец Сензор Магнетни Switch Контакт Вратата Чувари на Детектор за 433 MHz Дом за Заштита на Безжични Натрапникот Аларм Систем
Вовед :
Вратата сензор може да не работат сами, таа работи со повеќето 433mhz аларм систем. Кога вратата или прозорецот е отворен, тоа ќе испрати безжичниот сигнал за аларм control panel.
Инсталирање место : врата, прозорец, фиока ,кабинетот и така натаму.
Функција :
1.Ултра-тенок модерен дизајн, погодна за разни видови на вратите и прозорците;
2.Школка закопчување дизајн за удобен батеријата промена;
3.Авто manual копчето за аларм, како и копче за итни случаи
4.Вграден-антена, деликатна и модерен изглед.
Спецификација :
Напон : 3 V копчето батеријата
Материјал : PC, анти нула
Под напон следење : 7.5 V+/V -0.5
Статична струја ≤10u A
Предизвикувајќи растојание : 25-35mm
Емисија тековната≤15m A
Емисија растојание≥120m (отворен простор)
Оперативен температура : -10°C ~+50°C
Димензија : L60*W32(24+8)*H13mm
Пакет Содржина :
1pc Безжична Врата, Прозорец Сензор (Батерија, Налепница вклучени!!!)
Answer : ___________________________ Note : врата, прозорец сензор може да не работат сами, тоа е оригиналниот сензор за врата СТР-103, PN-103, DH-HOSA и работи со повеќето од 433 MHz аларм систем на пазарот, но не за сите. Ако не сте сигурни дека ако ова вратата сензор може да работат со вашиот аларм систем, pls контактирајте со нас, прво пред да нарачате.

Бренд Име: СОНЧЕВИОТ ТЕХНИКА
Број На Модел На: SL-PA67R
Фреквенција: 433Mhz
кодот: EV1527
Напојува со: 3v копчето батеријата
функција 1: Мини дизајн, анти нула
Карактеристика 2: Висока-перформанси и ниска потрошувачка на енергија
боја: Бела
димензија: L60*W32(24+8)*H13mm

Додатоци на производи

Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу Свеж
Бесплатен превозот 2 Копче на Далечинскиот Клуч Со VA2 Сечилото pcf7947 чип Круг Копчето за Рено 5 парче /многу

Ако сакате да се купи повеќе предмети, ве молиме контактирајте со нас за попуст Сите вратени предмети МО

DEN 1920.00
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel Свеж Со попуст
Yobang Безбедност на Безжични Црвено Strobe Сирената со резервна батерија за YB103/YB104 Аларм Panel

Pls Внимание : Овој Безжичен strobe сирената само може да работи со нашиот модел YB103 / YB104 Аларм Панел серија.Н

DEN 1128.00 1226.40
Бесплатен Превозот!IOS Android АПЛИКАЦИЈА за Контрола на Безжична Домашна Безбедност GSM Аларм Систем Спогодба Далечински Управувач Свеж Со попуст
(10 ПАРЧИЊА)Интелигентни Дигитални жичен Вибрации сензор Алармот Без моќ NC да НЕМА сигнал на излез cashbox safebox анти шок Свеж Со попуст
Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор Свеж Со попуст
Безжични GSM/PSTN Дома Аларм Анти-Pet /Имунолошки ПИР Сензор за Движење Инфрацрвениот Детектор

Ве молиме да го исклучи моќ, а потоа чистење на сензорот со мека крпа со малку алкохол ако чистење е потр

DEN 743.00 863.52
Бесплатен превозот (5pcs/многу)KD900 далечинскиот клуч B17 3 Копчето Б серија далечински управувач со Црвена боја за URG200KD900KD900+ Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем

Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN / GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм СистемТехнички

DEN 159.00 191.52
Топла најевтиниот smart wifi аларм системот за работа со IP камера и СТАН контролирање! Свеж Со попуст
Топла најевтиниот smart wifi аларм системот за работа со IP камера и СТАН контролирање!

Топла најевтиниот smart wifi аларм системот за работа со IP камера и СТАН контролирање!дека е најдобар избор

DEN 1949.00 2784.00
2 парчиња 433MHz EV1527 Отворено Водоотпорен Милениче ПИР Детектор на Движење Аларм Сензор за WIFI Аларм G90B,M2FX,Kerui G18,G19,8218G,W1,W2, Свеж Со попуст
Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID Свеж Со попуст
Yobang Smart Security Безжична Продавница Дома Alarmsysteem WIFI/GSM//GPRS внатрешната Безбедност Аларм Систем Со 2pcs RFID

*Поддршка на надворешниот безжични сирената Поддршка мултијазик на менито на екранот,глас го поттикнув

DEN 2645.00 2875.20