FT232RL Чип INPA/Ediabas K+DCAN USB Интерфејс За bmw OBD МОЖЕ да Скенира Читателот Дијагностички Кабел Вклучен велика БРИТАНИЈА INPA ДИС SSS NCS Кодирање

FT232RL Чип INPA/Ediabas K+DCAN USB Интерфејс За bmw OBD МОЖЕ да Скенира Читателот Дијагностички Кабел Вклучен велика БРИТАНИЈА

22 %

DEN 897.00

DEN 1149.60

Свеж

Во магацинот


Со користење на најдобрите жица прачка! Високата цена! Ниска добивка! Директна продажба од Фабрика! Ве молиме бидете сигурни да го купите!
USB интерфејс OBDII OBD2 за bmw - INPA/Ediabas - K+DCAN Со Вклучен Овозможува Целосна Дијагностичка Скенер на за bmw од 1998 до 2008 година (сите функција како во OMNITEC интерфејс). Верде PCB 2014 став за BMW INPA К може да INPA К dcan OBD2 USB Интерфејс INPA Ediabas став за BMW
Карактеристики : - читање и бришење на грешки - прилагодување - возач програмирање - applu кодирање - и други..
Поддржува протоколи : 1. Брзо magistral Д-МОЖЕ и PT-МОЖЕ да (500 kbit/s)
2. Бавно magistral К-МОЖЕ да (100 kbit/s)
3. Стандард BM протокол (за BMW OBD интерфејс).
Г-ДА за : - E60, E61 od 03/2007 - E83 od 09/2006 - E81, E87 od 03/2007 - E90, E91, E92, E93 od 03/2007 - E70 (нов модел Х5) - R56 (нов модел на MINI)
ПТ-ДА, К-МОЖЕ - целосно switchable брзина на migistral МОЖЕ да - оу може да се дијагностицира возачот withtou било кој автомобил
Протокол "BM OBD интерфејс" за постарите автомобили :
- од 1995 до 1998 година (не треба К-line).
- од 1998 до 03/2008 (сите модели)
Пакување вклучуваат :
1 x INPA K+DCAN Кабел
1 x CD Возачот

моќност: 12v
Објектот Висина: 0inch
Бренд Име: К KWOKKER
Напон: 24W
Име На Модел: за BMW
Објектот Ширина: 0inch
Хардвер Верзија: INPA
Верзија На Софтвер: К+МОЖЕ ДА СЕ
Електронски: No
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Објектот Должина: 0inch
Тип На Објект: Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип: Пластични
Објектот Тежина: 150kg
Специјални Функции: inpa к dcan
Место на Потекло: Guangdong Кина (Копно)
боја: Сина
Материјал Тип: Пластични
Специјални Функции: дијагностичка алатка
Објектот Тежина: 0.2kg
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
чип: FT232RL/FT232
Име: inpa к може да Интерфејс
Автомобил Производител: за BMW

Додатоци на производи

ECUSafe 2.0 OBD ЕКИ Програма Софтвер Свеж Со попуст
ECUSafe 2.0 OBD ЕКИ Програма Софтвер

Дијагноза протоколи работат нормално.7 TDI 180 HP, "ФОЛКСВАГЕН" Crafter.Најпопуларните мотори : 2.0 TDI, Оди 2.5 TDI R5 (с

DEN 431.52
DHL СЛОБОДНИ OBD2 EOBD 2 16 pin машки конектор J1962 трговија на Големо &Мало OBD Машки Plug OBD2 16Pin транспарентен / сино/ Свеж Со попуст
DHL СЛОБОДНИ OBD2 EOBD 2 16 pin машки конектор J1962 трговија на Големо &Мало OBD Машки Plug OBD2 16Pin транспарентен / сино/

OBD2 Конектор J1962m Приклучок со Куќиште и Кабел Вирус ОлеснувањеОвој конектор вклучува : 1, 1pcs obd2 16pin приклу

DEN 3146.00 3312.00
8Pcs Автомобил аудио демонтажа алатка звук копче за Полнење Електрични Терминал Смена Копче Pin Wire Конектор Extractor Алатки Свеж Со попуст
Адаптер Кабли За CDP Про OBD2 OBDII Автомобили Дијагностички Интерфејс Алатка Целосен сет 8 Автомобил Кабли За TCS CDP Свеж Со попуст
Адаптер Кабли За CDP Про OBD2 OBDII Автомобили Дијагностички Интерфејс Алатка Целосен сет 8 Автомобил Кабли За TCS CDP

Адаптер Кабли За CDP Про OBD2 OBDII Автомобили Дијагностички Интерфејс Алатка Целосен сет 8 Автомобил Кабли З

DEN 993.00 1103.52
Не-контактирајте со напон тест пенкало сензор тестер на напон предупредување и LED индикатор voltmeter Дигитални AC 90-1000V Свеж Со попуст
vag tacho usb 3.01 + Опел Immo Airbag VAGTACHO 3.01 Vag Tacho 3.01 Свеж
vag tacho usb 3.01 + Опел Immo Airbag VAGTACHO 3.01 Vag Tacho 3.01

Топ 5 Причини За Да Се Добие Vag Tacho 3.01+ "Опел" Immo Airbag : 1 Јазик : Англиски2 Верзија На Софтвер : V3.013 Функција : П

DEN 474.72
Автомобил батеријата Итни Батеријата Кабел Моќ Линии Свеж
Автомобил батеријата Итни Батеријата Кабел Моќ Линии

Автомобил батеријата Итни Батеријата Кабел Моќ ЛинииТоа може да одговара на сите наши батеријата тесте

DEN 785.28
Автомобил obd2 кабел За Mb Ѕвезда C3 Мултиплексер OBD2 Кабел Конектор RS232 да RS485 жичарница Дијагностички Алатки Кабли без Свеж Со попуст
За bmw Enet Ethernet Да OBD2 16pin Интерфејс E-SYS ICOM Кодирање F-серијата Конектор кабел Дијагностички Алатка за Проверка Свеж Со попуст
За bmw Enet Ethernet Да OBD2 16pin Интерфејс E-SYS ICOM Кодирање F-серијата Конектор кабел Дијагностички Алатка за Проверка

За bmw Enet Ethernet Да OBD2 16pin Интерфејс ESYS ICOM Кодирање Fсеријата Конектор кабел Дијагностички Алатка за Проверк

DEN 265.00 335.52
Врвен Квалитет за руската GAZ 12Pin Машки да OBD OBD2 DLC 16 Pin 16Pin Женски автомобил obd2 Адаптер Конвертор-Кабел obd2 GAZ Свеж Со попуст
Врвен Квалитет за руската GAZ 12Pin Машки да OBD OBD2 DLC 16 Pin 16Pin Женски автомобил obd2 Адаптер Конвертор-Кабел obd2 GAZ

За GAZ 12 Pin 12 Pin Машки да OBD OBD2 OBDII DLC 16 Pin 16 Pin Женски Автомобил Дијагностички Алатка Адаптер КонверторКабелЗ

DEN 284.00 298.56
Freeship KLOM Пумпа Оптоварување ГОЛЕМА Големина Авто Lockout Алатка Воздух оптоварување airbag LOCKSMITH TOOLS го отклучите Свеж Со попуст
Freeship KLOM Пумпа Оптоварување ГОЛЕМА Големина Авто Lockout Алатка Воздух оптоварување airbag LOCKSMITH TOOLS го отклучите

F r ee брод KLOM Пумпа Оптоварување ГОЛЕМА Големина Авто Lockout Алатка Воздух оптоварување airbag L O CKSMITH TOOLS го от

DEN 492.00 623.52
OBD2 OBD 2 Кабел За Хонда 3 Pin OBD2 16 Pin Доведе Cable Auto Автомобили Дијагностички Кабел за Продолжување Алатка Свеж Со попуст
OBD2 OBD 2 Кабел За Хонда 3 Pin OBD2 16 Pin Доведе Cable Auto Автомобили Дијагностички Кабел за Продолжување Алатка

OBD2 За Хонда 3 Pin 16 Pin OBD 2 Автомобил Дијагностички Конектор АдаптерOBD 2 Кабел за Хонда 3 Pin ќе ви овозможи да г

DEN 187.00 239.52
Најновите ELM 327 V1.5 ELM327 Bluetooth OBD2 Авто Автомобил Дијагностички Интерфејс Скенер за Android ELM-327 V 1.5 OBD 2 Дијагностички-Алатка Свеж Со попуст