2 парчиња 5 Инчен 150W 3 Начин Авто Автомобил Коаксијален Рог Hifi Гласно Говорник Целосна Фреквенција Автомобил Стерео Аудио Звук Музика Звучник

2 парчиња 5 Инчен 150W 3 Начин Авто Автомобил Коаксијален Рог Hifi Гласно Говорник Целосна Фреквенција Автомобил Стерео Аудио

25 %

DEN 1232.00

DEN 1642.56

Свеж

Во магацинот


Опис
Карактеристики :
- Висока чувствителност, висок глас резолуција, деталите на комплетен опис на јасни.
- Висока густина магнет, силен глас перформанси, употребата на воздушната магнети, моќ целост.
- Повеќе излез, treble, алто, бас,Три-бенд изедначување, јасна и полна со treble, меки и убаво е да се слушне, бас мирен и моќен, силен експлозивни.
- Висока излезна моќност, погоден за различни музички стилови, популарни класични,џез, кантри, рок,тоа може да биде многу добра контрола.
- Влага-доказ, рог PP гума и шприц carcass ефикасно влага-доказ, намалување на нарушување.
- Универзална nondestructive поддршка различни модели инсталиран.
- Висок степен на звук намалување, HIFI-ниво на искуство, фаза одбор да уживаат во стерео опкружуваат, технологија и playability и двете.
- Силна и цврста слив, говорникот материјал прагматични, единствен дебелина на челична рамка, за да обезбедат звук и дебели звук. Силни перформанси во ниска treble.
- PP инјектирање слив, природни гума дијафрагмата, целосна флексибилност, може да се изврши и сите видови на музика.
- Употребата на висока температура чист бакар сребро калем, голем дијаметар, висока ефикасност проводници звук, се минимизира искривувањето.
- Рог терминали симетрични правила за да се обезбеди симетрични терминали, поедноставување на инсталација чекори за ефикасно да ја вметнете во право, многу едноставно, на површина од алуминиум, висока ефикасност спроведување.
- 3 начин, се однесува на treble, бас, alto.
Модел : PZ-50262 B
Материјал : Метал + Магнет + Пластика
Боја : Сина + Црна
Применливи Модели : Универзална
Напон : 12 V
Нарушување : Помалку Од 1%
Отпорност : 4 Ω
Ефективен Проток : 70 Hz-20 KHz
Магнет Спецификации : 7010 Феритни
Максимална Моќност : 150 W
Номинална Моќност : 60 W
Тапан : PP Инјектирање
Дијафрагмата : PP Гума Опкружувачки
Вкупна Висина : 55ММ
Инсталација Длабочина : 45 MM
Надворешниот Дијаметар : 130 MM
Инсталација Дупка со Дијаметар : 135 MM
Производ Големина : 5 Инчи
Звучен Филм : PEI
Осетливост : 90d B
Номинална Моќност : Ru Порцелански Пакетот вклучува
2 x Говорникот
2 x Говорникот Линија
1 x Pack Инсталација на Завртки
2 x Говорникот Нето Маска
1 x Упатство
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Бренд Име: puzu
Говорници Видови: Коаксијален јазик
Напон: 12V
Автомобил Направи: Универзална
Име На Модел: PZ-50262B
Објектот Големина: 5 Инчи
Материјал Тип: Метал + Магнет + Пластика
Од Моќ: 150w
Отпорност: 4 Ω
Аудио Чувствителност: 90dB
Тип На Објект: Јазик
Број На Модел На: LVC_CAU_413
Ефективен Проток:

Додатоци на производи

dawupine 12W Дрво Звучник За Мобилен Телефон, Лаптоп Преносни Компјутер Звучникот Засилувач Свеж
dawupine 12W Дрво Звучник За Мобилен Телефон, Лаптоп Преносни Компјутер Звучникот Засилувач

спецификација: 1 Излезна моќност : 2 x 5 W ,3 D стерео звук ефекти 2 ПОМОШЕН текст за Мобилен телефон, компју

DEN 1439.52
EDT-ТД-V26 Преносни Мини Дигитален Звучник со Micro SD / ТФ / USB /FM (Розева) Свеж
EDT-ТД-V26 Преносни Мини Дигитален Звучник со Micro SD / ТФ / USB /FM (Розева)

поддршка ТФКартичкаTDV26 Преносни Мини Дигитален Говорникот кој е популарен и стилски во дизајнот е комп

DEN 324.48
Дрвени Bluetooth и NFC Говорникот Самостојна Една Безжична Звук Кутија Стерео Hifi Звучници со Допир на Копче Џек Алуминиум Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 12V 120W 92dB Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобил Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 12V 120W 92dB Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобил

2 парчиња Црна 12 V 120 W 92d B Автомобил Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомоб

DEN 613.00 851.52
E27 SMART LED СИЈАЛИЦА BLUETOOTH ЗВУЧНИЦИ , ШАРЕНИ WIRLESS LED СВЕТИЛКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО ANDROID/IPHONE СТАН ДАЛЕЧИНСКА Свеж
E27 SMART LED СИЈАЛИЦА BLUETOOTH ЗВУЧНИЦИ , ШАРЕНИ WIRLESS LED СВЕТИЛКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО ANDROID/IPHONE СТАН ДАЛЕЧИНСКА

E27 SMART LED СИЈАЛИЦА BLUETOOTH ЗВУЧНИЦИ , ШАРЕНИ WIRLESS LED СВЕТИЛКА BLUETOOTH ЗВУЧНИК , СО ANDROID / IPHONE СТАН ДАЛЕЧИНСКА КОНТ

DEN 859.20
П-8 48W 500m Далечински Управувач Лов Mp3 Птица Повикувачот Стапица Птици Звук Играч Патка Лов Decoy Опрема USB Мини Звучник Свеж Со попуст
Преносни Аудио Засилувач Megaphone Мини Звучник Безжичните Радио FM USB Играч Звучник Со Микрофон За Учење на Говорот Туристички Свеж Со попуст
Оригиналниот SDY-021 Голема моќ Пренослива Безжична Bluetooth Звучник 10W Стерео аудио звук со микрофон Емитува Caller Свеж
2 парчиња Црна 150W YH-120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобили Свеж Со попуст
2 парчиња Црна 150W YH-120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомобили

2 парчиња Црна 150 W YH120 Автомобил Рог Купола Tweeter Аудио Звучници Стерео во Автомобил Treble Звучник за Автомо

DEN 296.00 399.36
GHXAMP 3 инчен 4OHM 20W Купола Tweeter Говорникот Свила Филм Treble 25 Core домашно Кино Публикации 5.1 Звучници 90dB 2 ПАРЧИЊА Свеж Со попуст
GHXAMP 3 инчен 4OHM 20W Купола Tweeter Говорникот Свила Филм Treble 25 Core домашно Кино Публикации 5.1 Звучници 90dB 2 ПАРЧИЊА

Спецификација : главните параметри : Единица калибар : 25 основни силна магнетна treble Отпорност : 4 OHM 8 OHM Мо

DEN 972.00 1080.00
AIYIMA 2 парчиња Преносни Аудио Звучници 25 Core 15W Tweeter Силни Магнетни Hifi Звучник Свеж
AIYIMA 2 парчиња Преносни Аудио Звучници 25 Core 15W Tweeter Силни Магнетни Hifi Звучник

Номинална моќност : 15 W Resonant фреквенција : 1.5 KHz Фреквенција одговор опсег : 1.5 К20 KHz ± 3d B Чувствителност : 90 d

DEN 732.48
Промет на големо со висока моќност HIFI пренослива безжична bluetooth Звучници Стерео Soundbar ТФ FM радио subwoofer за телефонот Свеж Со попуст
Ново Отворено Велосипедизам Безжична Bluetooth Звучник За Планински Велосипед 4000mAH 3W*2 Водоотпорен Звучник Subwoofer За Свеж Со попуст
Ново Отворено Велосипедизам Безжична Bluetooth Звучник За Планински Велосипед 4000mAH 3W*2 Водоотпорен Звучник Subwoofer За

Ново Отворено Велосипедизам Безжична Bluetooth Звучник За Планински Велосипед 4000m AH 3 W*2 Водоотпорен Звучник

DEN 1190.00 1919.52
2 парчиња 12 инчен Автомобил Аудио Звучници SubWoofer Решетката Guard Заштитник Маска Свеж
2 парчиња 12 инчен Автомобил Аудио Звучници SubWoofer Решетката Guard Заштитник Маска

Спецификации : Име на производ Subwoofer Капак Скара Fitment Одговара за 10 "12" Дијаметар Subwoofer Димензија 308mm x 3мм /

DEN 1053.12
Мини Bluetooth Звучник Безжична Smart Bluetooth Музички Звучници, Bluetooth Приемник Преносни Bluetooth Звучник Свеж Со попуст
Мини Bluetooth Звучник Безжична Smart Bluetooth Музички Звучници, Bluetooth Приемник Преносни Bluetooth Звучник

Мини Bluetooth Звучник Безжична Smart Bluetooth Музички Звучници, Bluetooth Приемник Преносни Говорникот Bluetooth Bluetooth Сл

DEN 273.00 363.36
Звучник Со вградениот Микрофон Гласовно Аудио Засилувач од Бустер Megaphone Преносливи Звучници USB MP3 Плеер Наставата Туристички Свеж Со попуст
Безжичен звучник кутија со Микрофон Микрофон Звук бар Супер Бас Преносни Bluetooth звучник за iPhone xiaomi mi Sony Телефони Свеж Со попуст