KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01

KELUSHI Надолжни Отворање Нож Оптички Влакна Обвивка Кабел Slitter Влакна Оптички Кабел Stripper SI-01

DEN 1828.80

Свеж

Во магацинот

Ве молиме да направи плаќање, како е можно поскоро, така што ќе може да се добие објект од порано. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена ние ќе внимателен користи и нема да ви понуди враќање на парите или Замена. На крај, мора да се обезбеди ни превозот следење на број и специфични врати причина.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
3.
За гаранција
1. Речиси сите нарачки под 2kg се за бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail.Гаранција товар на товар на купувачот. Ние ќе ви понудиме наплата или да го препрати ќе замена според специфичната состојба и вашите ќе откако ќе се вратите на објектот. Можете да ги пратите пратката со следење на број на веб-страница : www. Факултативна превозот начини : Кина Пост Воздух Mail, Хонгконг Пост Воздух Mail, e Packet, EMS, DHL, Fedex, UPS-от, итн. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
За испорака
1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ве молиме изберете друга превозот начини ако ви треба објектот под итно!
7.
За плаќање
1. Ние ќе ги сноси сите такси превозот, ако производот е скршен или не како што е опишано на производот страница линк.
Карактеристики на производот : Онлајн соголување алуминиум - полиетилен обвивка, оклоп челик и неметални сила член надворешната обвивка кабел обвивка Сечилото направени од високо квалитетни материјали, намалување на кабел јакна повеќе напор Ножот за сечење длабочина прилагодливи, може да се одговори на различни кабел обвивка дебелина во Споредба со слични производи, работата повеќе едноставен, брз и лесен за Користење : Според обвивка дебелина регулирање на сечилото длабочина да се направи онлајн отвори кабел нож поставени во круг дупка во кабел обвивка, обвивка на кабелот сечење марко, контрола на рачки на двете страни за да го отворите кабел машина, па главата вградени кабел обвивка, влечење на сечилото по обвивка за да се постигне онлајн кабел обвивка соголување. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Забелешка : Било увоз тарифа на објектот е на купувачот одговорност, не се вклучени во продажната цена или такси превозот; Но ние ќе се прогласи производ како подарок со пониска вредност да ви помогне лесно да се добие објектот преку Царината. Можете да не контактирате и потоа го испрати назад до нас во рок од 7 дена по предметот е доставен. Можете да Платите преку Alipay, Виза, Мастеркард, Western Union, Банкарски трансфер на Ali Express. Нашата цел е да се осигура дека сите купувачи се задоволни со нашите производи и услуги. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Искрено се надевам дека ќе може да ни остави совршен 5 ѕвезда позитивни повратни информации ако ви се допаѓа објект.net/zh-cn/
За враќање &наплата
1.

Пакет: Yes
Бренд Име: KELUSHI
Број На Модел На: SI-01
Тип: кабел crimper

Додатоци на производи

Автомобил 4G LTE Wifi Рутер OpenWrt 300Mbps 3G Безжичен Рутер Wifi Repeater АП Режим Рутер DHCP Функција на Слотот за SIM Картичка Свеж Со попуст
Висок Квалитет NOYAFA НУ-8108M Мрежа Lan Кабел Тестер Жица должина тестер 8 далечински единици Свеж Со попуст
Висок Квалитет NOYAFA НУ-8108M Мрежа Lan Кабел Тестер Жица должина тестер 8 далечински единици

Висок Квалитет NOYAFA НУ8108 M Мрежа Lan Кабел Тестер Жица должина тестер 8 далечински единициВе Молиме Имајте

DEN 2479.00 3060.00
Broadcom BCM943228HMB/BCM43228 2.4 Ghz /5Ghz Безжични 802.11 A/B/G/N И BT Bluetooth 4.0 Половина МИНИ PCI-E WIFI Картичка 6DB Свеж
Broadcom BCM943228HMB/BCM43228 2.4 Ghz /5Ghz Безжични 802.11 A/B/G/N И BT Bluetooth 4.0 Половина МИНИ PCI-E WIFI Картичка 6DB

Broadcom BCM943228 HMB Интерфејс : Половина МиниPCIe треба да работат со Broadcom најновиот wl возачот Антенски приклучо

DEN 575.52
Мини WIFI WLAN Безжичен Адаптер USB Стик Dongle 300 Mbit USB 2.0 мит Антена Свеж
Мини WIFI WLAN Безжичен Адаптер USB Стик Dongle 300 Mbit USB 2.0 мит Антена

11 n : 300 MBit (max Wi Fi мит 2d Bi Antenne Интерфејс : High Speed USB 2 300 MBit (downlink и uplink) WPS EASY SetupFunktion abnehmbare Antenne und SMAAntennenbuchse kompakte B

DEN 422.40
година Нови FTTH оптички Метални ласерски оптички влакна тестер LC/ФК/SC/ST Адаптер влакна optica кабел визуелна грешка Свеж Со попуст
NOYOKERE Мини 5 Port 10/100Mbps База Gigabit Switch ЦЕНТАР RJ45 LAN Ethernet Брзо Десктоп Мрежа за Прекинувачи Црна/Бела Свеж Со попуст
NOYOKERE Мини 5 Port 10/100Mbps База Gigabit Switch ЦЕНТАР RJ45 LAN Ethernet Брзо Десктоп Мрежа за Прекинувачи Црна/Бела

Спецификации : Gigabit Брзина : тоа обезбедува 5 10 / 100 Mbps адаптивни пристаништа, сите порти жицабрзина на тов

DEN 501.00 501.12
Оригиналниот го Отклучите 7.2 Mbps ZTE MF631 3G HSDPA USB Модем(плус 3g антена) Свеж Со попуст
Оригиналниот го Отклучите 7.2 Mbps ZTE MF631 3G HSDPA USB Модем(плус 3g антена)

Карактеристики на производот : Тип на мрежа : 3 G : HSUPA, HSDPA, UMTS 2 G : EDGE, GPRS, UMTS Мрежа режим : dualmode Поддржува 2100 / 1

DEN 778.00 864.00
150Mbps Мини USB 2.0 Безжична Мрежна Картичка 802.11 b/g/n WiFi Сигналот Примачот за Десктоп 2.4 Ghz Безжичен USB Адаптер Свеж Со попуст
150Mbps Мини USB 2.0 Безжична Мрежна Картичка 802.11 b/g/n WiFi Сигналот Примачот за Десктоп 2.4 Ghz Безжичен USB Адаптер

Мини 2,4 Ghz USB Wifi Адаптер 150 Mbps Нано Безжичен USB Dongle Wifi Приемник за Десктоп / ЛаптопЗа производот : СР1500 е USB wif

DEN 307.00 378.72
Отклучен Netgear Nighthawk М1 MR1100 LTE CAT16 4GX Gigabit Мобилни Рутер Свеж
Отклучен Netgear Nighthawk М1 MR1100 LTE CAT16 4GX Gigabit Мобилни Рутер

Netgear Nighthawk M1 (Број на Модел : MR1100 ) е првиот светски комерцијални gigabit класа LTE мобилните рутер, придвижуван

DEN 13824.00
EDUP мини wi-fi безжичен адаптер 150mbps висок квалитет wifi приемник 802.11 n usb ethernet адаптер за wifi мрежа картичка за Свеж Со попуст
EDUP мини wi-fi безжичен адаптер 150mbps висок квалитет wifi приемник 802.11 n usb ethernet адаптер за wifi мрежа картичка за

Ве молиме прочитајте го ова совети внимателно пред да се направи одлука За Превозот : 1 Nomarlly, ние изберет

DEN 144.00 191.52
BCM94360CD BCM94331CD Безжична Мрежна Картичка адаптер PCI-e да ги 3G, bluetooth 4.0 WIFI модул за десктоп PC hackintosh BCM4360 Свеж Со попуст
BCM94360CD BCM94331CD Безжична Мрежна Картичка адаптер PCI-e да ги 3G, bluetooth 4.0 WIFI модул за десктоп PC hackintosh BCM4360

Адаптерот е дизајниран дека конвертирате BCM94360 CD / BCM94331 CD да PCIe 1x слот за десктоп КОМПЈУТЕР и нема потреба

DEN 1135.00 1194.72
2 парчиња 4G LTE TS9 конектор 5dBi Широкопојасен Антена Бустер Сигнал Засилувач За HUAWEI E8372,E5577,E5573,E5786,E8278 Свеж
2 парчиња 4G LTE TS9 конектор 5dBi Широкопојасен Антена Бустер Сигнал Засилувач За HUAWEI E8372,E5577,E5573,E5786,E8278

2 парчиња 4 G LTE TS9 Конектор 4 G Антена Бустер За Huawei E8372,E8278,E5577,E8377,E5372 и ZTE R216,MF920 ,MF90 C и така натаму.Answer : ____________

DEN 326.40
Нов Висок квалитет на RJ45 TL-2810R Мрежа RJ11 Етернет Кабел Мачка 6 Терминали Crimping Алатка Plier Crimper Свеж Со попуст
Нов Висок квалитет на RJ45 TL-2810R Мрежа RJ11 Етернет Кабел Мачка 6 Терминали Crimping Алатка Plier Crimper

Карактеристики : Претвори & unfasten на ratchet на над стрелката на ветер Ексклузивни алатка за AMP (мачка 6) 8 P мод

DEN 1550.00 1631.52
SSEA Оригинални Нови AzureWave RTL8821AE AW-CB161H 433Mbps 802.11 ac Половина Мини PCI-E WLAN WIFI BT BlueTooth 4.0 Картичка Свеж Со попуст
SSEA Оригинални Нови AzureWave RTL8821AE AW-CB161H 433Mbps 802.11 ac Половина Мини PCI-E WLAN WIFI BT BlueTooth 4.0 Картичка

90 Дена ГаранцијаНашите производи е тестирана во добра работна состојба одговара на сите бренд лаптоп,н

DEN 501.00 527.04
Huawei E182E 21Mbps USB Модем Свеж Со попуст
Huawei E182E 21Mbps USB Модем

Huawei E182 E Детали : Huawei E182 E Модем СпецификацииЧипсет Платформа : MDM8200 Форма : Лизгачот за USB Оперативни Фрекв

DEN 865.00 950.40
802.11 AC 433Mbps Intel Dual Band Безжична-AC 3160 04X6034 за ЛЕНОВО/THINKPAD Y40 Y50 E10-30 E455 E555 2.4 GHz/5,8 GHz wifi Свеж
802.11 AC 433Mbps Intel Dual Band Безжична-AC 3160 04X6034 за ЛЕНОВО/THINKPAD Y40 Y50 E10-30 E455 E555 2.4 GHz/5,8 GHz wifi

Ве молиме љубезно ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да се одржи редот Испорака дета

DEN 474.24
Автоматско Жица Stripper Кабел Crimping Соголување Клешти Рака Прилагодливи Мрежа Сечење Жица Stripper Алатка Вмрежување Алатки Свеж Со попуст
Безжичен USB WiFi Адаптер 300Mbps wi fi Антена PC Мрежна Картичка голема брзина 2.4 G RTL8192 Wi-fi антена предавателот USB Свеж Со попуст
Безжичен USB WiFi Адаптер 300Mbps wi fi Антена PC Мрежна Картичка голема брзина 2.4 G RTL8192 Wi-fi антена предавателот USB

2017 акции директна продажба 300 Mbps USB Wifi Адаптер Чипсет RTL8192 Безжична Lan Картичка за десктоп компјутер Wifi Пр

DEN 252.00 360.00
SSEA за Atheros AR9280 AR5BXB92 МИНИ PCI-E Wlan WIFI Безжична Картичка 300Mbps Свеж Со попуст
SSEA за Atheros AR9280 AR5BXB92 МИНИ PCI-E Wlan WIFI Безжична Картичка 300Mbps

Состојба : 95% од НОВ100 дена гаранцијаСекоја Безжична Картичка е тестиран пред превозот и 100% работиКомпат

DEN 729.00 767.52
Отклучен huawei e8372 150mbps модем 4g e8372s-153 4G Wifi рутер 4G 3g Wifi Модем PK E8278 e8377 e8372h-153 e3372 e3276 Свеж Со попуст
Отклучен huawei e8372 150mbps модем 4g e8372s-153 4G Wifi рутер 4G 3g Wifi Модем PK E8278 e8377 e8372h-153 e3372 e3276

Информации ако ви треба повеќе, pls поврзете се со нас на : skype : kindrays / whats App : +8615388793663Промена на Живот ќе се

DEN 1884.00 2385.12
Отклучување LTE ФЛОПИ 700 1700MHZ 100mbps 4G USB Модем Huawei E397bu-501 плус антена Свеж Со попуст
Отклучување LTE ФЛОПИ 700 1700MHZ 100mbps 4G USB Модем Huawei E397bu-501 плус антена

Производителот Huawei Модел E397 Bu501 Состојба Нови 2 G GSM / GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 Mhz 3 G UMTS 850 / 1900 / 2100 MHz 4 G LTE ФЛОПИ 700

DEN 2074.00 2304.00
Висока Моќност Отворено WiFi Антена 150Mbps USB Безжичен Wifi Адаптер 1 КМ Оддалеченост Засилувач Omni-насочен Безжична Мрежна Свеж Со попуст
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена Свеж Со попуст
Huawei E5577Cs-321 150 Mbps 4G LTE & 43.2 Mpbs 3G Мобилни Жариште WiFi плус 4g 35dbi TS9 двојна антена

Answer : ___________________________ Note : pls проверка на специфична фреквенција со вашиот локален оператор пред да го куп

DEN 3844.00 4224.00
Нови Intel 7260HMW FRU 04X6090 7260 ac 7260ac Мини Bluetooth 4.0 WiFi Мрежа Картичка за леново S310 S410 S410P M440 FLEX E93z Свеж
Нови Intel 7260HMW FRU 04X6090 7260 ac 7260ac Мини Bluetooth 4.0 WiFi Мрежа Картичка за леново S310 S410 S410P M440 FLEX E93z

Добредојдовте на Idea Trust Решенија!Картичката е сосема нов.Модел : I n t e l 7260 HMW AC_FRU 04 X6090( L e n o v o верзија )Комп

DEN 842.40
KuWfi Затворен Безжичен Рутер 300Mbps Таванот АП Рутер 2.4 Ghz WiFi Пристапна Точка АП за Хотел 24V РОЕ WI-FI Сигнал Засилувач Свеж Со попуст
KuWfi Затворен Безжичен Рутер 300Mbps Таванот АП Рутер 2.4 Ghz WiFi Пристапна Точка АП за Хотел 24V РОЕ WI-FI Сигнал Засилувач

Карактеристики и Придобивки Таванотпланината дизајн мешавини во средини 58 Hotel Покриеност опсег за да 300

DEN 1493.00 1842.72
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод Свеж Со попуст
Автомобил Кој 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Земјата Јамка Isolator Бучава Филтер Убиец Z07 Капка брод

Тоа ќе работат со било пренослив уред кој има 3,5 мм аудио џек на тоа (не работи со МИКРОФОН) Може да ја ели

DEN 228.00 274.08
1pc IPEX-4 IPEX MHF4 Gen4 UFL Женски IPEX-1 Приклучок Џек Машки Pin Inel 7260 7265 3160 BCM94360HMB BCM94360CS2AX Свеж
1pc IPEX-4 IPEX MHF4 Gen4 UFL Женски IPEX-1 Приклучок Џек Машки Pin Inel 7260 7265 3160 BCM94360HMB BCM94360CS2AX

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Конектори : Исто како на слика шоуКонектори:IPEX4IPEX1Конек

DEN 144.00