6mm Спреј Млазницата Conector Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување Цевка Фитинзи за Употреба за ПВЦ Цевки 500 Компјутери

6mm Спреј Млазницата Conector Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување Цевка Фитинзи за Употреба за ПВЦ Цевки 500

27 %

DEN 550.00

DEN 752.64

Свеж

Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Црна
Пластични, од 6 мм Директно конектор со навој Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување!
Лесна инсталација! Водата е генерално се користи низок притисок 6 мм Директно конектор со навој!
Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците.
Конекција големина : Внатре дијаметар 6 мм Спреј Млазницата
Пакување : 500 Компјутери
Забелешка
Тоа е рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел.
1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Дијаметар: 1/4
Тип: Градина Вода Конектори
Пластични Тип: PP
Бренд Име: Talk-Се Задоволни
Градина Вода Конектор Тип: Стандард Конектори
Стандард: Din
Број На Модел На: 10651
Материјал: Пластични
Име: 6 mm Директно конектор со навој
боја: Црна
Материјал: Пластични
Градина Вода Конектор Тип: Sprinklers директно конектор
Тип: вода diverter
Конекција големина: 6 mm
користат за: Градини, Оранжерии, Тревник За Наводнување, Земјоделски Наводнување
категорија: вода конектор
Предности: Брз Полнач
Важи за : Внатре дијаметар 6 мм Спреј Млазницата

Додатоци на производи

50pcs 1/2-6mm Машки X-над Приклучок Рамна Глава Заеднички Градина Микро Наводнување Наводнување капка по капка Фитинзи За Sprayer Свеж Со попуст
Наводнување Tee 20mm1/2 Бодликава Tee Прибор за Наводнување на Градинарски Црева Додатоци 2 парчиња Свеж Со попуст
Наводнување Tee 20mm1/2 Бодликава Tee Прибор за Наводнување на Градинарски Црева Додатоци 2 парчиња

Наводнување Tee 20mm1 / 2" Бодликава Tee Прибор за Наводнување на Градинарски Црева Додаток Тип : Градина Вода

DEN 63.00 73.92
25M DIY Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем на Растенијата Наводнување на Градинарски Црева Колекции Со Прилагодливи Свеж Со попуст
wxrwxy 3/4 градина вода пиштол фитинзи машки конектори 3/4 од славина адаптер допрете фитинзи за наводнување конектор 10 компјутери Свеж Со попуст
70pcs млазници Висока powerd отворено магла систем за ладење Свеж
70pcs млазници Висока powerd отворено магла систем за ладење

>Магла ладење Системи користи ултрависок притисок и парична казна млазницата отвори во 0.1 mm за да се про

DEN 32640.00
6 mm Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување на Градинарски Цевки Конектори Спреј Млазницата Conector за ПВЦ Цевки Свеж Со попуст
3/8 Инчи 4-начин Црево Splitter Градина Црево Намалување Tee Barb Конектор 3/8 Инчи да 1/4 Инчи Наводнување капка по капка Вода Свеж Со попуст
10pcs 4/7 ПВЦ Месинг Sprinkler Главата Градина Алатка Спреј Misting Млазницата Наводнување капка по капка Градина Наводнување Свеж Со попуст
На 20 милиони Градина DIY Автоматско Полевање Микро Наводнување капка по капка Систем Градина Само за Наводнување Колекции со Свеж Со попуст
50 Компјутери 8 mm / 1/4 микро Наводнување капка по капка Црево Barb Tee Четири Начини Микро Наводнување на Тревникот за Наводнување Свеж Со попуст
50 Компјутери Црево лактот вода црево конектори 1/4 Инчи свиткување на зглобовите градина цевки конектори за наводнување капка Свеж Со попуст
30pcs Внатрешен Дијаметар 20mm ПВЦ Цевки Лактот Конектори Висок Квалитет 90 Агол Трајни Градина Микро Наводнување Цевки Конектори Свеж Со попуст
50/100pcs/многу Градина Магла Систем за Ладење Распрскувачи Микро Sprayer 4 млазници за Вода Спреј Магла цвеќиња стакленички Свеж Со попуст