XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Женски DressA20

XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет

19 %

DEN 668.00

DEN 824.64

Свеж

Во магацинот


Женска Долг Ракав Секојдневен Boho Цветни Печати Мини Фустан Копчето Фустани
Карактеристики :
1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење
2.Стилски и модни волкот дигитално печатење дизајн се направи повеќе привлечна
3.Совршено Одговара со вашиот омилен панталона,leggings, црни панталони, тексас фармерки, итн
4.Одлична за Забава,Дневно,Повремено,Спорт,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!
Информација за производот :
Сезона : Есен,Пролет,Лето
Пол : Жените
Повод : Секојдневниот,Секојдневен,партијата,
Материјал : Chiffon
Шаблон Тип : дигитално Печатење
Стил : Неврзан
Sleeve должина : Долги Ракави
Јака : одбиеме Collor
Одговара : Одговара на сличен легален начин да го големина
Дебелина : Стандард
Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува
Она што ќе добиете за : 1*Жените се Облекуваат
Големина на Табелата(Единица : cm/инчен) Големина : XL Биста : 115cm/45.3" W aist : 95cm/37.4" Рамо : 42cm/16.5' Ракав : 64cm/25.2" Должина : 95cm/37.4" Големина : 2 XL Биста : 120cm/47.2" W aist : 100cm/39.4" Рамо : 43.5 cm/17.1' Ракав : 65cm/25.6" Должина : 97cm/38.2" Големина : 3 XL Биста : 125cm/49.2" W aist : 105cm/41.3" Рамо : 45см/17.7' Ракав : 66cm/26.0" Должина : 99cm/39.0" Големина : 4 XL Биста : 130cm/51.2" W aist : 110cm/43.3" Рамо : 46.5 cm/18.3' Ракав : 67cm/26.4" Должина : 101cm/39.8" Големина : 5 XL Биста : 135cm/53.1" W aist : 115cm/45.3" Рамо : 48cm/18.9' Ракав : 68cm/26.8" Должина : 103cm/40.6" Напомена : -ве Молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.
- Ве молиме проверете ја Големината на Табелата пред цел. Ако не сте сигурни големината, ве молиме испратете порака до нас.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст ако вашата цел е доволно голема. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка.

Големина: XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол: Жените
Sleeve Должина(cm): Целосна
Силуета: Директно
Фустани Должина: Над Коленото, Мини
Стил: Повик
Материјал: Chiffon
Сезоната: Лето
Бренд Име: Lisingtool
Шаблон Тип: Печати
Деколте: О Деколте
Декорација: Копче
Број На Модел На: GG_01218
Половината: Природни
Sleeve Стил: Редовни
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал: Chiffon
Стил: Повик Гроздобер Слатка
Големина: XL-XXXXXL
боја: Жолта
Шаблон Тип: Печати

Додатоци на производи

Летото 2017 Жени Секси Backless Основните Девојки Фустан Без Ракави Тенок Vestidos Вест Тенкови Bodycon Фустан За На Рака Солидна Свеж Со попуст
2017 женски лето висок квалитет на бохемија гроздобер лабава печати националните тренд плажа памук v деколте, целосна фустан Свеж Со попуст
2018 Нова Пролет Се Вклопува Жените Фустани Патент Стил Долг Ракав Sweatdress Џебови О-Тенок Врат Мини Фустан Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк

DEN 402.72
Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Повик Облека Свеж Со попуст
Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Повик Облека

Дами Есен Vestidos 2017 Нова Зимска Облека на Жените Долг Ракав Памук Фустани со Џебови Женски Midi Секојдневен

DEN 1122.00 1247.04
Нови година мода жените летен фустан жолт лимон шеми за печатење памучни фустани шпагети рака домот повик со копчиња Свеж Со попуст
JYConline Длабоко V Деколте, Секси Злато Sequin Се Облекуваат Жените Backless Bodycon Вечер Партија Фустани Без Ракави Рака Свеж Со попуст
JYConline Длабоко V Деколте, Секси Злато Sequin Се Облекуваат Жените Backless Bodycon Вечер Партија Фустани Без Ракави Рака

JYConline Длабоко V Деколте, Секси Злато Sequin Се Облекуваат Жените Backless Bodycon Вечер Партија Фустани Без Ракави

DEN 547.00 959.52
Жените фустани бесплатен превозот дама фустани година плус големина жените облека година пролет падне мода црна долг Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
4 Боја Plu Големина S-5XL Нова Мода Женска Секси Bodycon Кратко Sleeve Партија Секојдневен Гроздобер Молив Женски Пролет Лето Свеж Со попуст
НОВА Плус Големина 4XL Жените Pullover Џемпер Фустан Моден Зимски Облечи Геометриски Модели Макси Долги Плетени Фустан Наметка Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
TAJIYANE 2018 Пролет Жените Гроздобер Печатени Фустан Долг Ракав О Вратот Секојдневен Chiffon Фустани Еластичен Појас На-линија Свеж Со попуст
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани Свеж
Висок Квалитет На Авто-Портрет Фустан Midi Vestidos Секси Ладно Рамо Жените Вечер Партија Чипка Фустани

ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење ГОЛЕМИНА(CM)S Биста 83 Половината 66 Должина 1

DEN 2544.00
2017 Симпатична Летна Бела Чипка Фустан Јапонски Harajuku Mori Девојка Шпагети Рака Kawaii Алкохол Возбудува Полите Резервоарот Свеж Со попуст
2018 нови пристигнување Мода Обичните Лето Жените се Облекува Елегантно Секси Дами Краток Ракав Цврст Канцеларија vestido топла Свеж Со попуст