Daisies Чиста 925 Sterling Silver Зелена Опал Остава Студ Обетки За Жени Спречување На Алергијата Мода Накит Најдобрите Подароци За Девојки

Daisies Чиста 925 Sterling Silver Зелена Опал Остава Студ Обетки За Жени Спречување На Алергијата Мода Накит Најдобрите Подароци

35 %

DEN 156.00

DEN 239.52

Свеж

Во магацинот


Бренд Име: Daisies
Метали Тип: Сребро.
Обликотшема: Растенијата
Материјал: Метал
Пол: Жените
Стил: Тренди
Број На Модел На: моден накит
Назад Наоѓање: Притисни-назад
Earring Тип: Студ Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Процес На Преработка: Electroplating
Вид: Студ Обетки
НЕМА.: ED908
Производот Категорија: Earring
Пакување: OPP вреќа
Погоден за подарок-давање прилики: Туризмот сувенири, свадба
одговараат за: Жените
Материјал: 925 Sterling silver

Додатоци на производи

3ММ Мали Мини Ѕвезда Чиста 925 Sterling Silver Пирсинг Студ Обетки Унисекс Накит Bijoux Подарок за Жени, Мажи, Деца Девојчиња Свеж Со попуст
VONNOR Мода Капка Обетки за Жените Смола имитација Природен Камен Pendant обетки 2018 Накит трговија на Големо Earring Свеж Со попуст
VONNOR Мода Капка Обетки за Жените Смола имитација Природен Камен Pendant обетки 2018 Накит трговија на Големо Earring

име на производ : пад обетки Материјал : алуминиумски, смола Боја : 3 бои Димензии : Должина 5.5 cm (околу 2.16 в

DEN 111.00 159.36
1Pair Симпатична Сребрена/Злато Боја на Мед Пчела Обетки Мода Студ Обетки Инсекти летаат птица мед Симпатична Креативни Пчела Свеж Со попуст
Minmin Гроздобер Црна Кристал Капка Обетки за Жените Кристал Вазна Долго Dangle Обетки Модата Партија Додатоци MEH1034 Свеж Со попуст
Моден Едноставна 925 Сребрен Циркон Мали Обрачот Обетки За Деца Бебе Девојки Дете Жените Популарни Круг Партија Earring Накит Свеж Со попуст
Голем крст обетки обетки деликатна личност Мода темперамент метал долго pendant обетки Свеж Со попуст
Голем крст обетки обетки деликатна личност Мода темперамент метал долго pendant обетки

Материјал : цинк легура Боја : злато позлатен Одговараат на толпата : жена Повод : партија Вкупна должина

DEN 62.00 89.28
YAN МЕИ Жените 2017 Долго Tassel Цвет Бело Злато Боја ААА CZ Dangle Обетки Луксузни Накит GLE7166Y Свеж Со попуст
YAN МЕИ Жените 2017 Долго Tassel Цвет Бело Злато Боја ААА CZ Dangle Обетки Луксузни Накит GLE7166Y

Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контак

DEN 670.00 943.68