NADECO Мода Бонбонче се Соочуваат со Лепило Јазичиња ХРОМ Holographic Луксузни Притиснете На Ноктите Совети

NADECO Мода Бонбонче се Соочуваат со Лепило Јазичиња ХРОМ Holographic Луксузни Притиснете На Ноктите Совети

DEN 576.00

Свеж

Во магацинот

Опис На Производот
На прес-на нокти обезбедува инстант салон за убавина-совршен нокти без сушење време на полски или ноктите лепак. Со супериорен сјај кој трае до недела, оваа ABS помине покрие d elivers на неуништив горниот слој кои ривали најдобар салон гел лак Лесно да се примени, само кора, притиснете и да се направи импресионира е брзо и лесно да се отстрани, Нежно кора од страните, или да го применуваат полски смена околу рабовите, почекајте 1 минута, потоа излупете .
Секој комплет доаѓа со 1 мини датотека и 1 избрише!
24 совети / 12 ГОЛЕМИНИ ПО ПАКЕТ БЕЗБЕДНО ЗА ВАШИТЕ ПРИРОДНИ НОКТИ БЕЗ ЛЕПАК ПОТРЕБНИ

Тип На Објект: Лажни Нокти
Тип: Целосна Помине Совети
Бренд Име: nadeco
Количина: 24pcs/set
Примена: Прст
Ноктите Ширина: широк ans погоден за прсти
Должина На Ноктите: Средината
Големина: standard
Број На Модел На: NDK-LX02
Материјал: Акрилик
пред дизајн: Yes
Пред лепак: Yes
оригиналната боја: Yes
Работен век: 7 дена
Големина: 10different sizes
Бесплатен превозот : Yes
OEM цел: на располагање
ЛЕСНО ДА СЕ ПРИМЕНИ: Yes
occation: СИТЕ,за сите сезони
Соодветна возраст: Возрасни женски

Додатоци на производи

Лажни Ноктите француски Artifical Faux Ongles Лажни Ноктите Совети Unha Postica Unghie Finte Акрилик Гел Уметност 50pcs Совет Свеж Со попуст
Лажни Ноктите француски Artifical Faux Ongles Лажни Ноктите Совети Unha Postica Unghie Finte Акрилик Гел Уметност 50pcs Совет

500 Боја Лажни Француски Помине Совети1 големини,50 ноктитеспакувани во кесаБелата бојаЗа помине уметнос

DEN 43.00 43.20
9ml НИКОЛ ДНЕВНИК Метален Нокти полски Red Blue Green Црно Огледало Ефект Метал лак Боја за Помине Уметност Свеж Со попуст
9ml НИКОЛ ДНЕВНИК Метален Нокти полски Red Blue Green Црно Огледало Ефект Метал лак Боја за Помине Уметност

Спецификација : Бренд : НИКОЛ ДНЕВНИККоличина : 1 ШишеКапацитет : 9mlБоја : Како на сликата покажуваПакет С

DEN 122.00 153.12
240pcs Целосно Покривање француски Ноктите Природни Краток Големина Круг Вештачки Притиснете На Ноктите Дама Прст Совети Нокти Свеж Со попуст
Beau Гел Професионални 8ML Помине Уметност врз Основа Буквар База на Грб Гел Врвот Грб Нокти Сјајна Sealer УВ ПРЕДВОДЕНА од Свеж Со попуст
OPHIR 12x 30ml/шише Airbrush Мастила за Помине Уметност Помине Сликарство Пигмент Мастила Airbrushing Комплет Бои Помине Tools_TA100(1-12)+AC128 Свеж Со попуст
Нови Пристигне 50 компјутери Лажни Помине Уметност Совети Стапови полски Екранот Прстен Пракса Алатка Одбор Помине Палета на Свеж Со попуст
Помине Уметност Гел лак УВ LED Гел Лак на Ноктите Лепак Гел лак Фолија Лепило Vernis Полу Постојан Впие-оф долготрајни Нови Свеж Со попуст
Acrilico Акрилна Боја Во Прав Помине Уметност Poudre Acrylique Обоени Acryl Мономер Acrylverf Nagels Polvos Acrilicos Ongles Свеж Со попуст
Acrilico Акрилна Боја Во Прав Помине Уметност Poudre Acrylique Обоени Acryl Мономер Acrylverf Nagels Polvos Acrilicos Ongles

Црвено Acrylico Прав Жолта Acryl Прав Светло Зелена Акрилик Прав од Зелен Акрилик Прав Розова Акрилик Прав Све

DEN 57.60
MIZHSE УВ Гел за Нокти Маникир Дијамантски Сјај УВ лак Гел Ноктите Квалитет Впие Исклучување Гел лак Шампањ Златна Боја Серија Свеж Со попуст
Нови 500pcs Балерина Помине Совети Полн Ковчег Форма француски Лажни Нокти Професионални Помине Уметност Совет Плоштадот Стил Свеж Со попуст
R. S 15ml УВ Гел лак Гел Лак Поставите Unhas Гел Среќа Сет На Ноктите Гел Ноктите Лакови Лакови Лепак Esmaltes Permanentes УВ Свеж
3pcs 10g градител гел! VOG Мода Впие Исклучување Градител Гел Маскирна Гел лак Гел лак Свеж Со попуст
3pcs 10g градител гел! VOG Мода Впие Исклучување Градител Гел Маскирна Гел лак Гел лак

Следете ги упатствата за употреба Од увоз врвен квалитет суровини и напредна процесот на производство,

DEN 503.00 984.96
Soake исклучување УВ LED Гел лак, лак Смена Силиконска гума за џвакање Капа Клип алатки Свеж
Soake исклучување УВ LED Гел лак, лак Смена Силиконска гума за џвакање Капа Клип алатки

Гел лак на Ноктите Уметност Soakers УВ лак Смена да Заврши Алатка, Смена Капа Клип во 4 Бои : 5 компјутери remomer

DEN 312.00
312Pcs/Пакет Јасно француски Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Мувла Со Скала Алатки Лажни Помине Уметност Совети Свеж Со попуст
CNHIDS 132 Боја на лак долготрајни Впие Исклучување Гел лак УВ & LED Светилка Нокти DIY Гел за Нокти Маникир Уметност Алатки Свеж Со попуст