60cm X 80см трговија на Големо Едноставна Tulle Свадба Превези Две Слој Лента Работ Булчински Accesories Бела боја на слонова коска Свадба ДОДАТОЦИ OV3001

60cm X 80см трговија на Големо Едноставна Tulle Свадба Превези Две Слој Лента Работ Булчински Accesories Бела боја на слонова

15 %

DEN 285.00

DEN 335.52

Свеж

Во магацинот

Wholsale Едноставна Tulle Свадба Превези Две Слој Лента Работ Булчински Accesories Бела боја на слонова коска Свадба ACCESORIES OV3001 Две Должина : Прв Слој : 60cm,Втор Слој : 80см Боја : бела,боја на слонова коска
Испорака :
ние ги користиме кина пост бесплатен превозот ако вашиот купи одделно нашата Превез,откако ќе ги потврдите вашата исплата,ќе превозот надвор брзо. околу 3-4days можеме да превозот надвор. но, ако вашата купи нашата свадба се облекуваат премногу,ние ќе превозот Превез со вашиот венчаница.ве молиме да знаат.Ви благодариме.
кина пост нормално трае околу 15-28 работни дена да повеќето земји,во некои земји е потребно повеќе време.ние не Гарантира време.ако вашата потреба превезот брзо,ве молиме изберете брза испорака,како DHL,UPS-от,и Fedex.доколку ги имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
плаќање :
Можете да направи плаќање преку Зачувам,кредитна картичка,и сите други начин.
Се враќа :
Ние прифаќаме понуди размена или наплата .Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба во рамките на 7-14 дена до нашето место. Откако petticoat е примен назад. Ние ќе бидеме среќни да го вратат вашата исплата. жалиме што превозот цена е неповратни.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите

боја: Бела, Боја На Слонова Коска
Тип На Објект: Свадба Превези
Пол: Жените
Одделот За Името: Возрасни
Бренд Име: Жан Љубов
Превези Слоеви: Две-Слој
Превези Работ Стил: Лента Работ
Тип: Fingertip Превез
Број На Модел На: OV3001
Техника: Хеклани
Материјал: Полиестер
Материјал: tulle
Должина: First Layer

Додатоци на производи

2018 Предизвика Свадба Bolero Жена Партија Бела Свадба Јакни Свадба Додатоци Зимско Палто Faux Крзно Заврши 60*175CM Топла Облека Свеж Со попуст
270Cm*4CM Женска За Свадба Фустани Појас Сатен Лента Булчински Појаси За Деверуша Фустан Sash Ремени Cummerbunds Корселе WB0003 Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба Colorfulle Туту Petticoat Износени Коленото Должина Краток Жена Petticoat Underskirt Tulle Булчински Petticoat Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба Colorfulle Туту Petticoat Износени Коленото Должина Краток Жена Petticoat Underskirt Tulle Булчински Petticoat

Тип : Petticoat Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Tulle Боја : Бела,Црна,Розова,Сина,Кралска Сина,Виолетова,Off (

DEN 780.00 1200.00
2017 Нови Пристигнување Долго Свадба Ракавици Gor Невестата Бела Чипка Ракавици Gants Dentelle Mariage корејски Свадба Додатоци Свеж Со попуст
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци Свеж Со попуст
2018 Топло Faux Крзно И Долг Ракав Слонова Коска Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Додатоци

Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Ние само брод да се потврди превозот адреса Па ве молиме да бидете сигурни

DEN 349.00 383.52
Petticoat Деца 3 Слоеви Hoopless Краток Petticoats Цвет Девојка се Облекуваат Crinoline за Свадба Малку Девојки/Kids/Дете Underskirt Свеж Со попуст
Petticoat Деца 3 Слоеви Hoopless Краток Petticoats Цвет Девојка се Облекуваат Crinoline за Свадба Малку Девојки/Kids/Дете Underskirt

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 285.00 432.00
300 cm Долги ! Нова Мода ! Бесплатен Превозот ! Топла Продажба ! Свадба Превез Свадба Превези БУЛЧИНСКИ ACCESORIES ЧИПКА ПРЕВЕЗ Свеж Со попуст
2018 Жените Bolero Булчински Shawl Faux Крзно Заврши Bolero Свадба Булчински Наметка Shawl Крзно Кејп 2017 Зима Слонова Коска Свеж Со попуст
2018 Жените Bolero Булчински Shawl Faux Крзно Заврши Bolero Свадба Булчински Наметка Shawl Крзно Кејп 2017 Зима Слонова Коска

Овие трошоци се на купувачот одговорност За фустани, исто така ќе треба да плати 30% од вкупниот износ на

DEN 1439.00 1581.60
Kyunovia Прекрасни Невестата Brooch Букет Кралска Сина Лист Букет Кристал Свадба Булчински Букети цвеќиња Свадба Додатоци FE88 Свеж Со попуст
2018 Топла Продажба Лактот Должина, Бела Панделка Работ Булчински Краток Превез Со Чешел Две Слој Евтини Кралската Девојка Свадба Свеж Со попуст
2017 Вештачки Свадба Букети Се Зголеми Булчински Букет Бели Розова Жолта Мешани Brooche Букет Цвеќе Ramo Де Novia De Cristal Свеж Со попуст
2017 Вештачки Свадба Букети Се Зголеми Булчински Букет Бели Розова Жолта Мешани Brooche Букет Цвеќе Ramo Де Novia De Cristal

Welcom на нашата продавница Здраво! Ние сме една фабрика,Се ќе препродавач или сакате да биде нашиот агент ?

DEN 3007.00 5011.20
Нови Пристигнување 2018 Булчински Ракавици Луксузни Чипка Цвет Ракавица Шупливи Свадба Фустан Додатоци Бели Ракавици Булчински Свеж Со попуст
2018 Домот на Мало Топло Faux Крзно слонова коска/Црвена Bolero Свадба Заврши Shawl Булчински Јакна Грб Додатоци Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Топла Novia Enaguas Underskirt Свадба Лизга Свадба Додатоци Chemise 3 три Карики За Линија венчаница Petticoat Crinoline Свеж Со попуст
Топла Novia Enaguas Underskirt Свадба Лизга Свадба Додатоци Chemise 3 три Карики За Линија венчаница Petticoat Crinoline

Pupular Стил Обичај Прави Свадба, Свадба Се Облекуваат Со СликаДобредојдовте на Булчински Убавина Облека Co

DEN 431.00 624.00
Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat Свеж
Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци Petticoat

Нови Три Круг Обрачот Деца Дете Фустан Лизга Бела Бал Цвет Девојка Се Облекуваат Свадба Додатоци PetticoatО

DEN 431.52
Белата боја на слонова коска Fingertip Чипка Превез со Чешел Сопствени Направени Еден Слој Превез со Чипка Свеж
Reals Лактот Должина 75см Краток Превез Два Слоја Appliques Бело/боја на слонова коска Свадба Превез со Бисери Beading Булчински Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Супер Hotsell 5M Должина стил Беж/бела еден слој домот, свадба се облекуваат превез булчински превез Катедрала Свеж Со попуст
Свадба додатоци Краток Превез на Големо Едноставна Свадба Превез Свадба Додатоци на Бела боја на слонова коска Свадба Превез Свеж Со попуст
2018 Свадба Shawl Кратки Ракави, Бела Боја На Слонова Коска Свадба Јакна Чипка Bolero Булчински Заврши Прилагодено Свеж Со попуст
2018 Свадба Shawl Кратки Ракави, Бела Боја На Слонова Коска Свадба Јакна Чипка Bolero Булчински Заврши Прилагодено

Фустан во боја = ?A Ако фустанот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се ј

DEN 480.00 527.52
Еластичен Појас 3-Карики Топката венчаница Petticoat Бела Евтини невестата petticoat Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Еластичен Појас 3-Карики Топката венчаница Petticoat Бела Евтини невестата petticoat Бесплатен Превозот

горниот биста = ? 5 Бесплатен превозот се однесува на DHL и С edexSuzhou Ni Diya Облека Co.царинската треба...

DEN 360.00 378.24