2 ПАРЧИЊА Батеријата Тест Клип 55ММ ХВ Алигатор Клип За Банана Приклучок 4mm Multimeter Пенкало Кабел Сонди Крокодил Клип Батеријата Автомобил Авто

2 ПАРЧИЊА Батеријата Тест Клип 55ММ ХВ Алигатор Клип За Банана Приклучок 4mm Multimeter Пенкало Кабел Сонди Крокодил Клип Батеријата

0 %

DEN 40.80

Свеж

Во магацинот


Lenght : 55мм

боја: 1pc Црвено 1pc Црна, 2 парчиња Црвена, 2 парчиња Црна, 1pc Црвена, Црна 1pc
Бренд Име: EARUELETRIC
Број На Модел На: Алигатор Клипови
Големина: 55mm
Материјал: Никел-обложено бакар
Должина: 55mm
Изолатор: ПВЦ
врска: Алигатор Клипови
is_customized: Yes
боја: Црна / Црвена
Тип На Единица: Пар
Тежина На Пакет: 0.03kg (0.07lb.)
Пакет Големина: 5cm x 5cm x 5cm (1.97in x 1.97in x 1.97in)

Додатоци на производи

8ММ О-тип терминал Конектори,автомобил земјата терминал,8mm Сечилото терминал за Автомобил, мотор и слично.1.5-2.5mm2 Свеж Со попуст
PCB Завртка Терминал Блок ELT128-3.5-2P, 3.5 мм Теренот 2P 300V/10A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs/многу Слободни Брод! Свеж Со попуст
PCB Завртка Терминал Блок ELT128-3.5-2P, 3.5 мм Теренот 2P 300V/10A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs/многу Слободни Брод!

PCB Завртка Терминал Блок ELT1283.52 P, 3.5 мм Теренот 2 P 300 V / 10 A Висок Квалитет, Rohs, 100pcs / многу Слободни Брод!Пред

DEN 912.00 959.52
Еден Ред 4 Pin 4 Позиција Говорникот Терминал Одбор Конектори 5 Компјутери Свеж
Еден Ред 4 Pin 4 Позиција Говорникот Терминал Одбор Конектори 5 Компјутери

Име На Производ : Говорникот Терминал Одбор;Тип : Push Тип;Позиции : 4Pin Количина : 4 Игли;Вкупната Големина : 6

DEN 73.44
200pcs/многу Dupont Женски 2.54 mm Терминали Dupont Скокач Жица Терминал Конектори Иглички Crimp 2.54 mm Женски Бакар Свеж Со попуст
200pcs/многу Dupont Женски 2.54 mm Терминали Dupont Скокач Жица Терминал Конектори Иглички Crimp 2.54 mm Женски Бакар

Dupont Скокач Жица Терминал Конектори Иглички Crimp 2.54 mm Женски Бакар Производ карактеристики на Теренот : 2.54

DEN 62.00 65.76
CNIM Топла 2X Терминал говорникот обврзувачки Пост говорникот терминали позлатени банана џек Свеж
CNIM Топла 2X Терминал говорникот обврзувачки Пост говорникот терминали позлатени банана џек

Материјал : позлатени солидна тешко бакар Врска : лемен Големина : 14.5 мм на дијаметар (максимум), висина 32

DEN 78.24
1000pcs E1008 Изолирани Кабел Кабелот Крајот Bootlace Ferrule Терминали тубуларна wire конектор За 1.0mm2 Жица Свеж
1000pcs E1008 Изолирани Кабел Кабелот Крајот Bootlace Ferrule Терминали тубуларна wire конектор За 1.0mm2 Жица

Добредојдовте на нашата ПродавницаМногу од 1000 Парчиња.100% Нови, Никогаш Не Се Користи.Нашите материјал е

DEN 216.00
100pcs Затворени Крајот Crimp Капи Електрична Жица Кабел Терминали Конектори Постави AWG 12-10 16-14 22-16 Свеж Со попуст
100pcs Затворени Крајот Crimp Капи Електрична Жица Кабел Терминали Конектори Постави AWG 12-10 16-14 22-16

BI0001087Опис : Се користи за различни видови на автомобил на аудио и безбедност инсталации.Ја спречува жица

DEN 57.00 95.04
Бесплатен превозот 100pcs терминал DJ621-G2.3x0.6A за авто конектор DJ621-G2.3*за 0,6 На Свеж
Бесплатен превозот 100pcs терминал DJ621-G2.3x0.6A за авто конектор DJ621-G2.3*за 0,6 На

Плаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

DEN 336.00
10Pcs Месинг Изолирани Црвено и Црно Мини Алигатор Клип Со 2mm Банана Џек Socket Свеж
10Pcs Месинг Изолирани Црвено и Црно Мини Алигатор Клип Со 2mm Банана Џек Socket

ФункцијаВилицата Отвори : 7.5 mm(Макс.)Должина : 41.5 mmМатеријал : PA Најлон + Месинг Никел ПозлатенОценка : 3060 VD

DEN 335.52
BHT2 Сина Топлина се Смалуваат Задник Конектори и Splices За 1.5-2.5mm2 , 16-14 AWG Жици бесплатен превозот Свеж
BHT2 Сина Топлина се Смалуваат Задник Конектори и Splices За 1.5-2.5mm2 , 16-14 AWG Жици бесплатен превозот

2) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 720.00
10pcs Завртка Сонда Одредување Тест Алигатор Клипови Крокодил Стеги Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Алигатор Клипови Стеги Свеж Со попуст
Изградба на универзална wire конектор за AWG 28-12 терминал блок Жици конектор 3-жица Свеж
Изградба на универзална wire конектор за AWG 28-12 терминал блок Жици конектор 3-жица

Компактен Полнач со КАФЕЗ CLAMPR КОМПАКТЕН фитинг да се поврзете со 3 одземени парична казна верижен прово

DEN 432.00
30PCS(15set) Жица Кабел Конектори Терминали Crimp Магарешки Заклучување Брз Splice Електрични Автомобили Аудио 22-10AWG 0.5 Свеж Со попуст
30PCS(15set) Жица Кабел Конектори Терминали Crimp Магарешки Заклучување Брз Splice Електрични Автомобили Аудио 22-10AWG 0.5

s Број на Модел : MT1 Тип : Wire конектор is_customized : Да Објект специфики : Количина : 30pcs(15 Pairs) Боја : Црвено+Сина+ Ж

DEN 133.00 153.60
100PCS RV2-3 Изолирани прстен терминал електрична жица crimp конектор AWG 16-14 Свеж
100PCS RV2-3 Изолирани прстен терминал електрична жица crimp конектор AWG 16-14

Кабел големина : 0.5~1.5 mm 2 (А В Г 22~16) max струја : Imax=19НА материјал : Калај позлатен бакар Точка Бр САД завртк

DEN 62.40
10pcs/лот 2 Pin 10A Притисни Брз Кабел Конектор за Универзален Reuseable Менгеме Жица Терминал Жици 1500W 250V CH-2 Свеж
10pcs/лот 2 Pin 10A Притисни Брз Кабел Конектор за Универзален Reuseable Менгеме Жица Терминал Жици 1500W 250V CH-2

Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.И корисни коментари за други клиенти.2 : Купувачи кои сака

DEN 84.48
1PCS 1504/15A завртка тип терминали фиксно ожичување одбор четири врска терминали Свеж Со попуст
1PCS 1504/15A завртка тип терминали фиксно ожичување одбор четири врска терминали

1 PCS 15 завртка тип терминали фиксно ожичување одбор четири врска терминали Бесплатен ПревозотОператор :

DEN 56.00 58.56