925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK

925 Фунта Сребрен Накит Две Срца Spacer Црвениот Кристал Оригиналниот Шарм Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK

21 %

DEN 375.00

DEN 474.72

Свеж

Во магацинот


Ние сме професионални за производство на 925 sterling silver монистра(привлечност) во Шенжен во Кина. Сите монистра(привлечност) се направени од страна на 925 sterling silver ( поддршка тест) . Ние продаваме сите предмети на висок квалитет со најниска цена. ние имаме многу предмети, ве молиме започнете да ги собереш вашиот омилен монистра и шарм во нашата продавница да созд свој стил накит.
Ве молиме имајте во предвид : Сите цени се една мушка цена (не't вклучуваат две и синџирот цени)
За Превозот : 1/ Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/UPS-от или Кина Пост/Хонгконг Пост, превозот начин зависи од вашата нарачка вредност.
2/ Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај инспекција.
3/ Нашата цена не't вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подарок", или "примерок" со ниска вредност.
Начини На Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI, Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги :
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако сте задоволни од објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа претставка, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не't остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Тип На Објект: Монистра
Парична казна или Моден: Парична казна
Објектот Форма: Срце Облик
Број На Модел На: FL1672
Бренд Име: CKK
Certificate Type: GDTC
Објектот Висина: 2.45MM
Објектот Тежина: 2G
Метали Тип: Сребро.
Сертификат Број: Никој
Главниот Камен: Никој
Тип На Објект: Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Се вклопува: Одговара На Пандора Нараквици
Материјал: Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус: Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод: Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба: DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја: Исто како фото
испорака: Бесплатни & Брза Испорака
Објектот Дијаметар: 3.36*10.53*9.89MM

Додатоци на производи

Реално. 925 Sterling Silver Бајка Девојка Ѓердан Pendant Ангелските Крилја Јасно ЧЕШКА го Отвори GTLX444 Свеж Со попуст
Реално. 925 Sterling Silver Бајка Девојка Ѓердан Pendant Ангелските Крилја Јасно ЧЕШКА го Отвори GTLX444

Што да правам ако не ми се допаѓа Накит кога тој пристигнува?О : Доколку не ви се допаѓа вашата стока, мож

DEN 464.00 527.52
CLUCI Нови Девојки, ноќта на Вештерките Маска losket, Жените sterling silver Секси Дама Маски кафез pendant 1pc, може да се Свеж
CLUCI Нови Девојки, ноќта на Вештерките Маска losket, Жените sterling silver Секси Дама Маски кафез pendant 1pc, може да се

CLUCI Маска кафез pendant во 925 фунта сребро за жените ѓердан Производ ID : SC090 SB Тежина : 1.93 грама Големина на : 18.9

DEN 624.00
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит Свеж Со попуст
925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит

925 Sterling Silver женски Прстени Мода Едноставна ААА Кристал Прстени Шарм Женски Накит 100% Нови 100% Sterling Silver 100% Wa

DEN 413.00 809.76
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234 Свеж Со попуст
LicLiz 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња Приврзоци LP0234

.Име на производ : 925 Sterling Silver Бисер Pendant За Жените Микро Отвори CZ Циркони DIY Ѓердан Шарм Геометриски Молња

DEN 309.00 411.36
Досадна полски Мат Natrual Мапата Џаспер Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 4/6/8/10мм 15inches Свеж Со попуст
Досадна полски Мат Natrual Мапата Џаспер Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 4/6/8/10мм 15inches

Предмети Име : Досадна полски Мат Natrual Мапата Џаспер Камен Круг Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан

DEN 96.00 124.80
Природен Камен Монистра 8-10мм Нерегуларни Сина Apatite Камен Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 15inches Свеж Со попуст
Природен Камен Монистра 8-10мм Нерегуларни Сина Apatite Камен Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 15inches

Предмети Име : Природен Камен Монистра 810мм Нерегуларни Сина Apatite Камен Монистра За Накит Одлуки Хривниј

DEN 255.00 331.20
Природен Камен Монистра 8-10мм Нерегуларни Јасно Кварцен Кристал Камен Монистра За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 15inches Свеж Со попуст
Гем е Балет Зелена Ахат Солидна 925 Sterling Silver 4.43 кт Прекрасни парична Казна бижутерија Капка Обетки За Жените Нова Мода Свеж Со попуст
Lotus Забава Вистински 925 Sterling Silver Природни Дизајнер на рачно изработени парична Казна Накит Гроздобер Мода Капка Обетки Свеж Со попуст
Leige Накит 1.65 кт Природни Црното Spinel Солидна 925 Фунта Сребрен Прстен парична Казна скапоцен камен Годишнината Партија Свеж Со попуст
ИСТОК СВЕТ Нови Природен Килибар Накит Цвет Multicolor Балтички Килибар Мушка Ѓердан за Жените Ѓердан Уникатен Подарок за Денот Свеж Со попуст