1pc Нане Зелена Топка Надвор Клип Фонтана Пенкало 0.38 mm 0.5 mm Nib Студент Транспарентен Пишување Calligraphy Пенкала со Мастило Училиште Материјали

1pc Нане Зелена Топка Надвор Клип Фонтана Пенкало 0.38 mm 0.5 mm Nib Студент Транспарентен Пишување Calligraphy Пенкала со Мастило

DEN 219.84

Свеж

Во магацинот


1pc Нане Зелена Топка Надвор Клип Фонтана Пенкало 0.38 mm 0.5 mm Nib Студент Транспарентен Пишување Calligraphy Пенкала со Мастило Училиште Материјали
Пакетот вклучува : 1xpen ( пенкало, не дојде со мастило)
SHPPING УСЛОВИ
1.Објектите се nomarlly испраќаат по 1-5 дена по исплата потврда.
2.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот , Ali Express Премиум Превозот; повеќето земји пристигне во рок од 15 до 35 бизнис дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори,тоа може да потрае и до 60 дена.
3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,купувачите се одговорни за царински давачки.
4.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Преку овие начини, што можете да го добиете објект во рамките на околу 5-7 дена.
СЕ ВРАТИ И ВРАЌАЊЕ
1.Не се задоволни со купувањето или големината не е добро, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.Ние може да се ослободи размена една за вас, но купувачот е одговорен за враќање превозот цена.
2.Доби недостатоци објектот, ве молиме да се слика на објектот местото каде има недостаток и испратете ја на нас, ние ќе провери дали тоа е квалитетот прашање, а потоа ние ќе ви испрати уште еден дел за слободен ако има квалитет прашање.
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви прашања, ние ќе се обидеме да го реши во рок од 24 часа.
ПОВРАТНИ информации
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ви благодарам многу!!!
2.Ако имате било каков проблем во врска со нашиот предмет или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодарам многу.

Nib Големина: Изложени EF NIB, Маскирани EF NIB, Изложени F NIB
Бренд Име: JINGHAO
Пакување: Лабава
Фонтаната Пенкало е Совет Материјал: Други Метали
Nib Материјал: Iraurita
Nib Тип: Стандарден Тип
Посебна Апликација: пишување
Материјал: Пластични
Број На Модел На: Lanbitou
Тип: фонтаната пен
Пишување Точка: 0.5 mm/0.38 mm

Додатоци на производи

4Pcs/Многу Клучни Гел Пенкало Kawaii Креативни Гроздобер Неутрален Gelpen Canetas Пенкало за Writting Канцеларија Училиште Chancery Свеж Со попуст
2 парчиња/многу Цртан филм Креативни kawaii Фокс и beargel пенкало црно гел пенкало креативни Неутрален пенкало Училиште канцеларија Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Мицубиши Уни S-7L Ballpoint Refills 0.7 мм за Ballpoint Пенкала Office & Училиште Материјали трговија на Свеж
12 компјутери/многу Мицубиши Уни S-7L Ballpoint Refills 0.7 мм за Ballpoint Пенкала Office & Училиште Материјали трговија на

Ве молиме оставете порака за бои сакате ако го изберат Мешани, или ние ќе ви го испратиме по случаен избо

DEN 804.00
2 Парчиња 0.7 мм Цртан филм Мачка Ballpoint Пенкала Материјал Escolar Училиште Материјали Канцелариски Прибор Висок Квалитет Свеж Со попуст
Кристал Стил на Слатки Обоени Гел Пенкало Рефил за Куршум Весник Училиште Канцелариски Материјали Свеж Со попуст
Кристал Стил на Слатки Обоени Гел Пенкало Рефил за Куршум Весник Училиште Канцелариски Материјали

Материјал : пластикаГолемина : 12.8 cmКоличина : 12 компјутери(обоени пенкало рефил)6 компјутери(црно пенкал

DEN 45.00 57.12
BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm Свеж
BAOKE PC198 притисни тип на мастило сина неутрален пенкало лекар рецепт посветен пенкало 0.5 mm

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија Овие т

DEN 312.00
4 Парчиња Core Метал Ballpoint Пенкало Ротирачки Метал Стариот Масло Пенкало Училиште Канцелариски Multicolor Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
6 компјутери/set гел Боја мастило сет пенкала Градина цвет Ѕвездена ѕвезда Цртан филм точки 0.38 mm ballpoint пенкало Канцелариски Свеж Со попуст
10pcs/многу Неутрални Мастило Гел Пенкало Рефил Неутрален Пенкало Добар Квалитет, Рефил Црна, Сина, Црвена 0.5 mm 0.38 mm Куршум Свеж Со попуст
4pcs/многу Kawaii мачка дизајн 0.5 mm гел пенкало Канцелариски црно мастило пенкала Канцеларија stylo материјал училиште escolar Свеж Со попуст
Пилот Фонтана Пенкало ЕДИН-40/Con-20 Конвертор Притиснете Мастило Уред За Пилот Фонтана Пенкало Kakuno/Митрополитот Пенкало Свеж Со попуст
Пилот Hi-Tec-C Maica Гел Мастило Пен - 0.4 mm - 12 Боја Постави Игла Точка Пишување на Материјали LHM-15C4 Свеж Со попуст
Пилот Hi-Tec-C Maica Гел Мастило Пен - 0.4 mm - 12 Боја Постави Игла Точка Пишување на Материјали LHM-15C4

Пилот 's HiTecC Maica пенкало има HiTecC квалитети ние've дојде да се потпрат на, вклучувајќи ги и мазна, неfeathering ма

DEN 1268.00 1334.40
1 КОМПЈУТЕР Нов Бренд Благородна Нерѓосувачки Фонтана Пенкало Топла Продажба 0.5 mm Nib Високо Квалитетни Подарок за Статистика Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Основни Лагер Roller Ball Пенкало за Пишување Потпис 0.5 mm Ballpoint 3 Гел Боја Мастило Пенкала Office Свеж Со попуст
12 компјутери/многу Основни Лагер Roller Ball Пенкало за Пишување Потпис 0.5 mm Ballpoint 3 Гел Боја Мастило Пенкала Office

Функција : Материјал : ПластикаМастило Боја : Црна, Сина, ЦрвенаПишување Точка : 0.5 mm, мазна пишувањеДолжи

DEN 215.00 412.80
М&G Гел Пенкало 0.5 mm Гел Пенкало к-35 AGPK3507 Златна Квалитет Серија Гел Пенкало 12PCS Свеж
М&G Гел Пенкало 0.5 mm Гел Пенкало к-35 AGPK3507 Златна Квалитет Серија Гел Пенкало 12PCS

Бренд : M&GПотекло : КИНАГолемина : 150 MM 0.5 MMТежина : 0.14 KGКоличина : 12 КОМПЈУТЕРИБоја : 3Материјал : Пластика[С

DEN 480.00