6 во 1 JEBO Ефикасна Филтер Сунѓерот Памук За 835 838 839 825 828 829 Exteranl Филтер Резервоарот 6pcs Различни Оригинални Сунѓерот

6 во 1 JEBO Ефикасна Филтер Сунѓерот Памук За 835 838 839 825 828 829 Exteranl Филтер Резервоарот 6pcs Различни Оригинални Сунѓерот

5 %

DEN 629.00

DEN 662.40

Свеж

Во магацинот


6 во 1 JEBO Ефикасна Филтер Сунѓерот Памук За 835 838 839 825 828 829 Exteranl Филтер Резервоарот 6pcs Различни Оригинални Сунѓерот
Функција : . 6 различни видови на филтерот сунѓерот има 6 различни функции.повеќе ефикасни.
Боја : како на сликата покажа
Поддршка Тип : JEBO 835 838 839 825 828 829
Пакет содржина : 6pcs x Различни Сунѓер Филтер
Парцела ќе биде претежно се испраќаат надвор во рок од 5 работни дена од Кина Пост.Тоа нормално се зема 35-60 работни дена да пристигне, но во некои земји тој може да биде малку подолго заради одмор или царинските , локалните испраќање ефикасност или друга причина, па ве молам, мислам дека над, пред да го одберете, Ако не сакате да се чека толку долго време, ве молиме да обрнете Express такса или немојте да се купи. DHL, UPS-от, EMS, Fedex и други изразат испорака треба 3-7 дена обично(Различни express ќе има малку поинаков време на испорака)
Кина Пост време на испорака :
Да руската Федерација обично трае 45~60working дена
Во САД, Канада обично трае 18~35 работни дена
Во Австралија, Нов Зеланд, Сингапур обично трае 20~40working дена
На велика БРИТАНИЈА, Франција, Шпанија, Германија, Холандија, Јапонија, Белгија, Данска, Полска, Финска, Ирска, Норвешка, Португалија, Швајцарија, Шведска обично трае 25~45 работни дена
Во Италија, Бразил и други Јужна Америка contries обично трае 40~90 работни дена
Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Ве молиме да не информирате на decared вредност кога ќе го поставите цел да ни доколку ви е потребно.
Инаку ние ќе се намали декларираната вредност стандардно за да се намали данокот.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачот се одговорни за царински давачки.
Ве МОЛИМЕ контактирајте со нас пред да замине на Неутрален или Негативен фидбек. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
Answer : ___________________________ NOTE : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.

Големина: 835, 838, 839, 825, 828, 829
Тип: Риба
Бренд Име: JEBO
моќност: 1W
Напон: No

Додатоци на производи

Најновите Аквариум Украс Богатство Diver Ловец На Богатство Слика Акција Риба Нуркач Резервоарот Украс Аквариум Пејзаж Свеж Со попуст
Водопадот се Откажам Од Надворешни Кислород, Пумпа за Вода, Филтер За Аквариум Риба Резервоарот yy56 Свеж Со попуст
Водопадот се Откажам Од Надворешни Кислород, Пумпа за Вода, Филтер За Аквариум Риба Резервоарот yy56

Карактеристики : Квалитет аквариум риба резервоарот водопад висат на филтри Тивко и енергетски ефикасе

DEN 314.00 378.72
Аквариум Резервоарот Cleaning Tool Чаша од Нерѓосувачки Челик Алги Scraper Почисто со Заменливи Ножот со Продолжување Род Аквариум Свеж Со попуст
2 Size Акрилик Мини Аквариум Betta Риба Резервоарот Аквариум Инкубатор Изолација Мрестилиштата Мини Риба Сад Рептил Кафез Желка Свеж Со попуст
Nicrew 3-та генерација Алги се отстрани Chihiros Лекар twinstar електронски инхибираат зелена аквариум филтер пумпата риба вода Свеж Со попуст
Аквариум Базен Пумпа Хидропоника Diffuser Риба Резервоарот Меур Воздух Камен Aerator Нов Кислород Минерални Меурчиња Додатоци Свеж Со попуст
Nicrew 12 Бои Подводни Круг Риба Резервоарот Светилка Водоотпорен Воздушни Меури Во Аквариум Подводни Светлина Шарени За Аквариум Свеж Со попуст
Корисни GlassTube Аквариум Свежи/Солена Риба Термометар Температура Подводните Вшмукување Аквариуми Тенкови Оркестарот Функција Свеж Со попуст
Nicrew JIYIN Риба резервоарот светла SMD 220v/50-60HZ Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка 1.1 cm Свеж Со попуст
Nicrew JIYIN Риба резервоарот светла SMD 220v/50-60HZ Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка 1.1 cm

Nicrew Риба Резервоарот SMD Led Аквариум LED Осветлување Led Аквариум Светилка Светлина Светилка Одговара за Ак

DEN 480.00 773.28
Behogar Аквариум Вентилаторот за Ладење Риба Резервоарот за Вода Чилер 100Degree Прилагодливи w/2 Правец на Режимот 1/2/4 Фан Свеж Со попуст
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров Свеж Со попуст
Желка Кровна Тераса Желка Лебдечки Остров Аквариум Оркестарот Сонцето Кровна Тераса Лебдечки Остров

ОписОваа желка лебди е направен од polyresin и го прави возбудлива украс во секој аквариум.Направете вашиот

DEN 279.00 398.88
SZS Жешка Риба Резервоарот Аквариум Украс Растенија, Пакет на 5pcs Зелена Свеж
SZS Жешка Риба Резервоарот Аквариум Украс Растенија, Пакет на 5pcs Зелена

*Риба Резервоарот Аквариум Украс РастенијаМатеријал : Пластика.Големина : неговата висина е околу 3.94" / 10

DEN 180.48
10X 4mm Јасно Лактот Конектор, Пластични Риба Резервоарот Аквариум Воздушна Линија Цевки Конектор за Додатоци Професија Голема Свеж Со попуст
Аквариум Симулација Вода Плевели Растенијата Украс Риба Резервоарот Растенија Треви Вештачки Алги Пејзаж Декорација Свеж Со попуст
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација Свеж Со попуст
Силиконски Аквариум Риба Резервоарот Вештачки Корални Растенијата Подводни Украс Убаво Декорација

Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации

DEN 50.00 52.80
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56 Свеж Со попуст
Аквариум Стакло CO2 Diffuser Меур Воздух Камен Чистка Кислород Аерација YY56

Карактеристики : во Оваа точка ќе се распушти Јаглерод Диоксид (CO2) speedily во вашиот аквариум или тенк Атом

DEN 148.00 178.56
CO2 Таблета Јаглерод Диоксид 36 таблети За Аквариум Риба Резервоарот за Вода на Растенијата 1 кутија на CO2 Таблети (36 табови) Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација Свеж Со попуст
Жолта Подморница Риба Пештерата Насукаш Аквариум Украс Риба Резервоарот Декорација

ОписМатеријал : СмолаБоја : Како на Сликата шоу.Димензии(прибл.) : 15*6*8 CM.Нуди природната средина чувство.П

DEN 177.00 252.00