AVY Батеријата BN42 За Xiaomi Redmi 4 Hongmi 4 2G RAM меморија 16G ROM Мобилни телефони Литиум-јонска полимер Акумулатори Тест

AVY Батеријата BN42 За Xiaomi Redmi 4 Hongmi 4 2G RAM меморија 16G ROM Мобилни телефони Литиум-јонска полимер Акумулатори

17 %

DEN 393.00

DEN 472.80

Свеж

Во магацинот

Забелешка : батеријата само одговара за Redmi 4 2 G RAM меморија 16 G ROM-от Издание на Батеријата модел : BN42 (Ако не сте сигурни дека е погодна за вашиот телефон , може да се спореди со овој број, е батеријата единствен број) ве Молиме Имајте во предвид : > батеријата мора да бидат целосно полнат пред употреба. > Привремена краток капацитетот на новата батерија ќе биде произлегува од не се користи за долго време, тоа е нормално, вкупен капацитет ќе биде повратена преку користи за 3-5 пати. > Кога за прв пат се на батеријата, се користи надвор, задолжен за 10 часа, за првите три пати, го користите повторно, тогаш тоа само треба да ја полните целост. > Не се користи инфериорни полнач за да ја дополните оваа батерија во случај на оштетување на батеријата. > Не расклопување или промена на структурата на батеријата. > Не ја ставајте батеријата во полначот премногу долго. За Превозот : 1. Ние ќе ја испрати на парцели во рамките на 24-72 часа по купувачот исплата е потврдена. Прати слики со онлајн песна,Следење на информации е на располагање во рамките на 5-10 дена. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Гаранција : 1. Сите производи што се продаваат се со врвен квалитет и под строга проверка пред пратката.100% Тестирани и се направи нашата марка. 2. Ние и ветуваме на гаранција за квалитет во 6 месеци и ние ќе го поправи тоа бесплатно. На враќање превозот треба да биде платена од страна на клиентот.Сите се врати ставки мора да биде во добра состојба. Примена на стари предмети,ќе се веднаш, испрати еден на нови објекти. Повратни информации : 1. Ние се грижиме за нашите вредни клиенти, и ќе настојуваме да го реши секој неочекувани проблеми. 2. Ако ви се задоволи со испорача стоката, ве молиме љубезно им помогне да се остави позитивни повратни информации и ние ќе го прават истото за вас. 3. Ако не се задоволи со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате на време и да ја испратите пораката прво пред да остави негативни повратни информации, или да се отвори било која расправа за alibaba. Ве молиме не го отворите било спор,Ние секогаш ќе се потрудиме да се реши проблемот и да живеат до вашето задоволство.

Компатибилен Бренд: xiaomi
Квалитетот сертификација: CE
Капацитетот на батеријата(mAh): 3501mAh-5000mAh
Број На Модел На: BN42
Бренд Име: AVY
Компатибилен Xiaomi Модел: redmi 4
Оригинал или Не: Компатибилен
Погоден за: Redmi Забелешка 4 (2G+16G)

Додатоци на производи

USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex Свеж Со попуст
USB Конектор Џек Клупа Flex Кабел За Asus Tranformer Подлога TF201 TF201-I0-DOCK-FPC Синхронизација Датум Полнење Порта Flex

Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)2.ние прифаќаме : Визакартичка B) прегова

DEN 357.00 383.52
Vannego Оригинални 5.5 инчи екран на Допир За Samsung Галакси S7 Работ G9350 G935 G935F Екран на Допир Digitizer Сензор Со Логото Свеж
За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 4 X Батеријата 4000/4100mAh BN43 Batterie Bateria Свеж
За Xiaomi Redmi Забелешка 4X 4 X Батеријата 4000/4100mAh BN43 Batterie Bateria

Батериите се достапни за следниве мобилни модели : За Xiaomi Redmi забелешка 3 / 2 / 1; За Xiaomi 4 / 3 / 2..За Doogee / Huawei / Mei

DEN 299.52
Ocolor за DG700 батеријата 4000mAh Li-ion резервната батерија за DOOGEE TITANS2 DG700 паметен телефон Свеж
Ocolor за DG700 батеријата 4000mAh Li-ion резервната батерија за DOOGEE TITANS2 DG700 паметен телефон

Ocolor за DG700 батеријата 4000m Ah Liion резервната батерија за DOOGEE TITANS2 DG700 паметен телефонОпис : Тоа е оригиналнат

DEN 252.96
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 1320 Моќ Страна Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 1320 Контрола На Јачина На Звук Flex

Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас3.можете да ги пратите пред 24hours треба да се испрати п

DEN 133.00 143.52
ChengHaoRan Нови 3 in1 Надворешната Страна Копчето За вклучување Исклучување Заклучување + Volume Switch копчето + за Исклучување Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 820 Јачина На Глас Нагоре/Надолу Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 820 Моќ За Контрола Свеж Со попуст
Моќта & Volume Flex Кабелот За Nokia 820 Јачина На Глас Нагоре/Надолу Копчето Префрлите На Microsoft Lumia 820 Моќ За Контрола

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради

DEN 105.00 112.32
Нови Полнење преку USB Порт Прашина Приклучок за Samsung Галакси s5 i9600 G900 usb полнач Порта Поклопец на Слот за Прашина Свеж Со попуст
Оригинални Резервни Blackview BV5000 Батеријата За Blackview BV5000 Паметен Мобилен Телефон + +Следење на Број+ Во Парк Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел Свеж
Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел

Оригинални Нови За Sony Xperia Tablet Z SGP311 SGP312 SGP321 SIM Картичка Читателот Носителот Конектор Слот Flex Кабел делови

DEN 237.60
За Huawei Искачи P8 Оригинални Сребро SIM Картичка Фах SD Картичка Фах Држачот за SIM Картичка SIM Картичка Фиока Замена Бесплатен Свеж Со попуст
ChengHaoRan Микро USB приклучок Конектор за Амазон Поттикне Пожар 5 Генералот SV98LN USB Приклучок Порта Приклучок Свеж Со попуст
ChengHaoRan Микро USB приклучок Конектор за Амазон Поттикне Пожар 5 Генералот SV98LN USB Приклучок Порта Приклучок

Добредојдовте на нашата продавница Пред да нарачате : ве Молиме проверете слики внимателно пред да ги к

DEN 5.00 5.76