JYConline Чипка Цветни Култури Блуза Кошула Жените Блузи Долг Ракав Мрежа Блузи Секси Бела Чипка Блуза Кошула Назад Патент Култури Блузи

JYConline Чипка Цветни Култури Блуза Кошула Жените Блузи Долг Ракав Мрежа Блузи Секси Бела Чипка Блуза Кошула Назад Патент Култури

38 %

DEN 515.00

DEN 829.92

Свеж

Во магацинот


1. 100% Сосема Нов
2. Бои за избор : Розова ,Кајсија, Бела, Црна Чипка блуза
3. Материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Големина : Една Големина . Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен , грешка во рок од 3 cm е нормално ) Големина(cm) Рамо Биста Должина на Ракав
еден 33-36 82-86 49
41
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
JYConline Чипка Цветни Култури Блуза Кошула Жените Блузи Долг Ракав Мрежа Блузи Секси Бела Чипка Блуза Кошула Назад Патент Култури Блузи
Почитувани Клиенти,
Голем Вести : Сега стана нашата Продавница Следбеници,ќе ги освои Љубителите Ексклузивен Попуст.
Додадете Нашата продавница до вашите омилени за да добиете дополнителен попуст.
1 x Жените Чипка Блуза/Цвет Остава Капчиња Сечење на Врвот
(Овој објект без мало пакет)
Стави вашите убаво фото кога ќе ја напуштат повратни информации,и да се сподели со вашите Facebook,VK,Instrogram..
Тогаш ќе се добие најниска цена за вашата следна цел, со бесплатен дар!!!! Можеби ѓердан,
или едно парче памук вест,или една кутија на лажни трепки,или големо изненадување!!!!!!!!!!
Покаже youself сега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме да договор со нас.
* Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
* Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако имате било какви прашања,можете да ги оставите пораките во вашата нарачка директно,во рок од 24 часа ние ќе ви одговори.

Големина: One Size
Пол: Жените
Sleeve Должина(cm): Целосна
Јака: О Деколте
Декорација: Шупливи Надвор
Бренд Име: jyconline
Ткаенина Тип: Чипка
Материјал: Полиестер,Свила,Памук
Sleeve Стил: Редовни
Облека Должина: Краток
Шаблон Тип: Флорални
Број На Модел На: 1118890 Мрежа Комбинација Чипка Маица, Блуза
Стил: Секси & Клуб
секси бела чипка маица, блуза: домот шупливи од блуза, наредени чипка блузи кошула
mesh блуза: секси бела чипка блуза кошула, возбудува блуза
чипка сечење на врвот: Лето женски блузи блуза, пеперутка блузи
Чипка Флорални Возбудува Блузи Кошула: долг ракав blusas, мрежа краток ракав блуза
Шупливи Надвор Секси blusas: Секси чипка поставата жените резервоарот врвот tees, цвет остава капчиња блузи
Проѕирна Чипка Блузи Исече: женски Црна топка од сечење на врвот camisole
долг ракав чипка блуза: домот кавга розова краток cami, чипка blusas
лето блузи: Чипка Види-преку Исечете Кошула, Жени
цветни блуза: Околу Врат Долг Ракав Секси Дами Блузи
Партија Блузи Блуза: Патент Назад Блуза, прилагодлив патент блуза

Додатоци на производи

S-4XL Жените Чипка кошула женски Чипка Блузи долги ракави Шупливи Флорални Чипка Блузи Тенок, Елегантен Beaded Газа Chiffon Свеж Со попуст
KL309 најпродаван плажа жените блузи секси ракави вест chiffon блуза лето секојдневен кошула feminino Свеж Со попуст
KL309 најпродаван плажа жените блузи секси ракави вест chiffon блуза лето секојдневен кошула feminino

Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе

DEN 244.00 343.68
Плус Големина 3 Бои Топла Продажба 2017 Мек Памук, Чипка Блуза Кратко Sleeve Долга Должина на Кошула BOHO Стил за Дами Бесплатен Свеж Со попуст
Rihschpiece 2017 Бела Блуза Жените Кошули Долг Ракав Гроздобер Жените Блузи Плус Големина Памук Мода Laides Врвот RZF1235 Свеж Со попуст
Rihschpiece 2017 Бела Блуза Жените Кошули Долг Ракав Гроздобер Жените Блузи Плус Големина Памук Мода Laides Врвот RZF1235

Rihschpiece 2017 Бела Блуза Жените Кошули Долг Ракав Гроздобер Жените Блузи Плус Големина Памук Мода Laides Врвот

DEN 937.00 1103.04
Нов Стил На Жените Есен Долг Ракав Кошула Везени Кошула Секојдневен Блуза Блузи Секси Мода Топла Продажба Блуза Wolovey20 Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Црвени Кинески Традиција женска Кошула Лето Кратко Sleeve Блуза Блузи Цвет Плус Големина M L XL XXL 3XL 4XL Свеж Со попуст
Нови 2017 пролет V деколте, Природен памук, лен јакна риза Жените секојдневен overcoat облека 1724 Свеж Со попуст
Нови 2017 пролет V деколте, Природен памук, лен јакна риза Жените секојдневен overcoat облека 1724

Должина 58 cm, биста 110cm, рамо 40cm, ракав 45см, манжетната 26cm Белешки : Грешка во рок од 3cm поради прирачник за м

DEN 1044.00 1392.00
СП Шарени Блузи Блузи Свеж
СП Шарени Блузи Блузи

Ткаенини : 65% Памук&35% Полиестер ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење...

DEN 1584.00
Моден Бели Кинески Женски Памук, Лен Кошула Блузи Лето Мандарина Јака Блуза танг Облека Големина S M L XL XXL XXXL 2619-1 Свеж Со попуст
Celmia Peplum Блузи Жените Блуза 2018 Лето Кратко Sleeve Секси Туника Врвот Тенок Фитнес Секојдневен Blusas Femininas Плус Големина Свеж Со попуст
2017 Нови долги Ракави Мода Обичните Chiffon Жените Блузи формално шарени кошула Печатени женска облека блузи blusas C924 30 Свеж Со попуст
2017 Лето Chiffon Блуза Розова Јакна Заштита од Сонце облека Долга Блуза Плажа Бела женски Модни Блузи Feminino Свеж Со попуст
2017 Лето Chiffon Блуза Розова Јакна Заштита од Сонце облека Долга Блуза Плажа Бела женски Модни Блузи Feminino

2016 Лето Заштита од Сонце облека Лето Јакна Долга Блуза Плажа Бела женски Chiffon Блуза Розова Мода Блузи Femin

DEN 324.00 449.28
Жените Блузи И Кошули Нови Пристигнување 2018 Лето Есен Женски Работи Розова Бели Кошули За Жените Сите Натпревар Тенок Кошула Свеж Со попуст