Се прашувам Убавина Длабоко Бран Бразилецот Коса Ткаат 3 Снопови Со Затворање Човечка Коса на Снопови Со Затворање 4Pcs Не Remy Коса Екстензија

Се прашувам Убавина Длабоко Бран Бразилецот Коса Ткаат 3 Снопови Со Затворање Човечка Коса на Снопови Со Затворање 4Pcs Не Remy

30 %

DEN 2184.00

DEN 3120.00

Свеж

Во магацинот


Должина: 12 & 14 & 16 & Closure 10, 14 & 16 & 18 & Closure 12, 16 & 18 & 20 & Closure 14, 18 & 20 & 22 & Closure 16, 20 & 22 & 24 & Closure 18, 22 & 24 & 26 & Closure 20, 10 & 12 & 14 & Closure 10, 8 8 8 & Closure8, 8 10 12 & Closure8, 10 10 10 & Closure8, 10 12 14 & Closure8, 12 12 12 & Closure8, 10 10 10 & Closure10, 12 12 12 & Closure10, 12 14 16 & Closure12, 14 14 14 & Closure12, 16 16 16 & Closure14, 18 18 18 & Closure16, 20 20 20 & Closure18, 22 22 22 & Closure20, 24 26 28 & Closure20, 22 24 26 & Closure18, 24 24 24 & Closure20, 26 26 26 & Closure20, 28 28 28 & Closure20
Дел Дизајн: Средниот Дел, Слободни Дел, Три Дел
Пакување: 3 еез Weft & 1 компјутер Затворање
Човечка Коса Тип: Бразилецот Коса
Може Да Се Permed: Yes
Најдолг Коса Дел: >=5%
Бренд Име: се прашувам убавина
Хемиска Обработка: Киселина обработка
Материјал Одделение: Не-Remy Коса
Текстура: Длабоко Бран
Погоден Умирање Бои: Потемна Боја Само
Најдолг Коса Дел:

Додатоци на производи

Joedir Косата Пред-обоени Човечка Коса на Снопови Со Затворање на Бразилскиот Косата Директно Не Remy 3 Снопови Со Затворање Свеж Со попуст
Мис Џеб Коса Перуанскиот Вода Бран Човечка Коса Ткаат Снопови Не Remy Екстензии За Коса Природна Боја, 1 Парче Може Да Свеж Со попуст
Joedir Пред-Обоени Не Remy 1 Парче Монголски Откачен Кадрава Коса Човечка Коса Снопови Природна Боја Ткаат Снопови Бесплатен Свеж Со попуст
Моден Дама Пред-Обоени 3 Снопови Со Затворање Црвена Боја 33 Перуанскиот Човечка Коса Директно Ткаат Со Чипка Clousure Не-Remy Свеж Со попуст
Shuangya 4 Снопови Бразилецот Афро Откачен Кадрава Коса 8-28 Инчен Човечка Коса Ткаат Снопови Природна Боја Не Remy Екстензии Свеж Со попуст
Али Небото Перуанскиот Права Коса 360 Чипка Фронтален Пред Извлечен Со Бебе Коса Со Снопови Не Remy Коса 3 Снопови Снопови Фронтален Свеж Со попуст
Karizma Бразилецот Права Коса Снопови 3 Еез Многу Природни Црна Боја 8-28inch Не Remy Човечка Коса Снопови Може да Се Бојадиса Свеж Со попуст
Mslynn Бразилецот Вода Бран Снопови Со Затворање Човечка Коса 3 Снопови со Чипка Затворање 4x4 Не Remy Коса Ткаат Екстензии Свеж Со попуст