2 парчиња Висок квалитет на Кинески calligraphy четка пенкало мали редовни скрипта пишување calligraphy четка копија скрипта повеќе-влакната на четката

2 парчиња Висок квалитет на Кинески calligraphy четка пенкало мали редовни скрипта пишување calligraphy четка копија скрипта

49 %

DEN 405.00

DEN 793.44

Свеж

Во магацинот

modname=ckeditor
[врв] 2.0 cm
[калибар] 0.45 cm
[пенкало род] 20cm
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не unrantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување (освен за штетата предизвикана од човечки фактори ). Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Спецификација: Small Regular Script
Губење на материјал: Мешани Влакна
Број На Модел На: Други
Големина: 22cm
Губење на материјал: Повеќе Косата
Тип: calligraphy пен

Додатоци на производи

1Set 168 КОМПЈУТЕРИ Боја Пенкала Шарени Молив Восок Креда и Маслото Четка Деца Цртеж Пенкало Алатката за Поставување Уметност Свеж Со попуст
Мулти-цел бука цврсто дрво боја сликарство easel виткање скица easel рекламирање покаже застане/полица алатка за цртање уметност Свеж Со попуст
Новиот Пневматик Гуми Боја Маркер Пенкало Автомобил Упатуваа Водоотпорен Постојан Гума Метал 1mm Z11 Капка брод Свеж Со попуст
(10pcs/многу) A4 Јасно/Транспарентен Хартија Вода Слајд Decal Хартија Ласерски Вода Трансфер на Хартија За Стакло Waterslide Свеж Со попуст
Круг Сунѓерот Четка со Дрво се Справи со Графити Уметноста Сликарство Алатка Играчка за Деца 5Pcs G15 Капка брод Свеж Со попуст
XDT 515 Наежвам Масло Боја Четка Пенкало Акрилна Боја Вода Боја Боја Четка Пенкало 12 компјутери/set Свеж
XDT 515 Наежвам Масло Боја Четка Пенкало Акрилна Боја Вода Боја Боја Четка Пенкало 12 компјутери/set

XDT 515 Наежвам Масло Боја Четка Пенкало Акрилна Боја Вода Боја Боја Четка Пенкало 12 компјутери / set Пакет в

DEN 604.80
Децата 24 боја круг пластични боички бебе прст цртање образовни Уметност Резерви безбедни раце може да се мијат јастиви материјал Свеж Со попуст
(A4*20pcs) Железо на инк-џет преносот на Топлината Хартија За Т кошула Темна Боја Термички Трансфер Papel За Темно/Светло Ткаенини Свеж Со попуст
12Colors Не-токсични восок Креативни сликарство боички Прстен форма на децата подароци Почетокот на загатка детските играчки Свеж Со попуст
Издржливи Платно Четка Торба Уметник Нерешено Пенкало Акварел се Тркалаат Масло Боја Четка Случаи 22 Џек Носител на Зелена Боја Свеж Со попуст