Производителите продажба Кореја криејтив канцелариски Мини симпатична дијамант кармин пенкало цевка студентите личност награда канцелариски материјали

Производителите продажба Кореја криејтив канцелариски Мини симпатична дијамант кармин пенкало цевка студентите личност награда

DEN 9.12

Свеж

Во магацинот


100% Сосема Нов. Боја : Случајни Пакет се вклучени : 1pcs × пенкало Забелешка : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група. Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање; 2. Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Во спротивно вашиот пакет, најверојатно, ќе се врати! Сите предмети ќе биде предаден на купувачот aliexpress адреса ?Предмети ќе биде предаден во рок од 2 работни денот на уплатата примена. Повратни информации : ве Молам оставете позитивни повратни информации и 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ?Ако имате било какви проблеми откако сте го примиле пакетот,pls се чувствуваат слободно да контактирате со нас, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. ?Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Топло совет : на пакувањето на производот информациите содржани во нумеричка вредност за проценка вредност, само за референца; и физички пакување има малку отстапување, специфична големина на вистински пакување кутија

Тип: Ballpoint Пен
Бренд Име: Достав

Додатоци на производи

Пилот Фонтана Пенкало ЕДИН-40/Con-20 Конвертор Притиснете Мастило Уред За Пилот Фонтана Пенкало Kakuno/Митрополитот Пенкало Свеж Со попуст
50pcs/set цртан филм канцелариски прекрасна хривнија топката пенкало Свиткување ballpoint пенкало Креативни подароци реклама Свеж Со попуст
4pcs/многу 0.38 mm Креативни Цртан филм Крофни Гел Пенкала Симпатична Kawaii Бонбони Боја Пенкало За Деца Подарок Училиштето Свеж Со попуст
Кристал Стил на Слатки Обоени Гел Пенкало Рефил за Куршум Весник Училиште Канцелариски Материјали Свеж Со попуст
Кристал Стил на Слатки Обоени Гел Пенкало Рефил за Куршум Весник Училиште Канцелариски Материјали

Материјал : пластикаГолемина : 12.8 cmКоличина : 12 компјутери(обоени пенкало рефил)6 компјутери(црно пенкал

DEN 45.00 57.12
JINHAO 599 шампањ злато 0.5 mm Широк nib Фонтана Пенкало луксузни пишување подарок пенкала Свеж Со попуст
JINHAO 599 шампањ злато 0.5 mm Широк nib Фонтана Пенкало луксузни пишување подарок пенкала

Почитувани клиенти, нашите производи може да биде прилагодено ЛОГО (свила екран / ласерски), ако имате о

DEN 82.00 96.00
Guoyi A293 Канцеларија канцелариски учење Дами посветен црвено подарок pen 0.5 mm nib мастило пенкало. Подарок кутија метал Свеж Со попуст
10 Парчиња Capacitance Пенкало Мобилен Телефон со Екран на Допир Перо Сликарство Пенкало за Пишување Пенкала 2 во 1 Корисно Свеж Со попуст
1 КОМПЈУТЕР Нов Бренд Благородна Нерѓосувачки Фонтана Пенкало Топла Продажба 0.5 mm Nib Високо Квалитетни Подарок за Статистика Свеж Со попуст
10pcs/многу Неутрални Мастило Гел Пенкало Рефил Неутрален Пенкало Добар Квалитет, Рефил Црна, Сина, Црвена 0.5 mm 0.38 mm Куршум Свеж Со попуст
4Pcs/Многу Клучни Гел Пенкало Kawaii Креативни Гроздобер Неутрален Gelpen Canetas Пенкало за Writting Канцеларија Училиште Chancery Свеж Со попуст