6 mm Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување на Градинарски Цевки Конектори Спреј Млазницата Conector за ПВЦ Цевки 50 Компјутери

6 mm Директно Конектор со Навој Agricultura Наводнување на Градинарски Цевки Конектори Спреј Млазницата Conector за ПВЦ Цевки

28 %

DEN 64.00

DEN 88.80

Свеж

Во магацинот


100% сосема нов и висок квалитет
Боја : Црна
Пластични, од 6 мм Директно конектор со навој Совршен за наводнување на вашиот цвет, растенија, тревник, земјоделството, вили, индустриски за наводнување!
Лесна инсталација! Водата е генерално се користи низок притисок 6 мм Директно конектор со навој!
Издржливи и долг животен век, се широко прифатени од страна на корисниците.
Конекција големина : Внатре дијаметар 6 мм Спреј Млазницата
Пакување : 50 Компјутери
Забелешка
Тоа е рачни мерења на локации, може да се 1-2mm грешка.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Превозот ◆ Ние обично брод од вашата нарачка во рок од 48 часа по добивате вашата исплата.
◆ Време на испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа обично се 10-30 дена по редовна пошта(Ali Express Стандард Превозот,epacket,кина пост воздух пошта итн.).
◆ Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : http : //www.17track.net/zh-cn
◆ Ние ќе се прогласи мала вредност за да се избегне царина, Обично без царински проблем со редовна пошта. Ако купувате висока вредност на ставката и изберете брза испорака(DHL,EMS Aramex итн), како резултат на различните политики во различни земји,не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
◆ Ако вашата нарачка заштита времето истекува, но се уште не доби на објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да го продолжи Заштитен за време на цел.
1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави positiver повратни информации со 5 ѕвезди. 2. Кога имате проблем,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добие решение. Ние мора да се обидуваме се потрудиме да ви помогне.

Дијаметар: 1/4
Тип: Градина Вода Конектори
Пластични Тип: PP
Бренд Име: Talk-Се Задоволни
Градина Вода Конектор Тип: Стандард Конектори
Стандард: Din
Број На Модел На: 10651
Материјал: Пластични
Име: 6 mm Директно конектор со навој
боја: Црна
Материјал: Пластични
Градина Вода Конектор Тип: Sprinklers директно конектор
Тип: вода diverter
Конекција големина: 6 mm
користат за: Градини, Оранжерии, Тревник За Наводнување, Земјоделски Наводнување
категорија: вода конектор
Предности: Брз Полнач
Важи за : Внатре дијаметар 6 мм Спреј Млазницата

Додатоци на производи

Наводнување капка по капка капе Магла sprayer Градина растенијата наводнување на цревото млазницата misting млазницата градина Свеж Со попуст
20pcs 10L 20L 30L Dripper Автоматско Чистење на Притисок Надомест Тековната Регулатор на Земјоделски Наводнување капка по капка Свеж Со попуст
10 Тип 3/4 Навој Месинг Градина Црево Допрете Конектор Градина водовод Брзи Конектори за Наводнување Наводнување Систем Свеж Со попуст
25M DIY Автоматско Микро Наводнување капка по капка Систем на Растенијата Наводнување на Градинарски Црева Колекции Со Прилагодливи Свеж Со попуст
50pcs Еднакви Дијаметар Права Крстот Конектори За 4/7mm Црево Лесно се Инсталира Одличен Квалитет Градина Наводнување капка Свеж Со попуст
(10pcs/pack)6mm(OD) месинг Bulkhead Tee .брз connceting СТП цевки вклучите, Бесплатен Превозот Свеж
(10pcs/pack)6mm(OD) месинг Bulkhead Tee .брз connceting СТП цевки вклучите, Бесплатен Превозот

>Пневматски Bulkhead Унија TeeТело Материјал : PBT& МесингГолемина : 666 mmработен притисок : 310 барБоја : Црна

DEN 864.00
6pcs Внатрешна Diamerter 20mm/DN15 Пластична Цевка Менгеме Градинарски Наводнување ПВЦ У Тип Менгеме 1/2 Инчи ПВЦ Зглобовите Свеж Со попуст
25-75FT Проширување Градина Црево Латекс Цевка со 7 во 1 вода пиштол за Брз Полнач за наводнување Наводнување Автомобил Мие Свеж Со попуст
На 20 милиони Градина DIY Автоматско Полевање Микро Наводнување капка по капка Систем Градина Само за Наводнување Колекции со Свеж Со попуст
5pcs 1/2,3/4,1 Машки Надворешни тема крајот приклучоци ПВЦ Цевка waterstop капи Дупка Печат Тапа Наводнување Цевка Фитинзи Свеж Со попуст
4 ПАРЧИЊА 5 atomizing млазницата балкон прилагодливи микро sprinkler спреј млазницата sprinkler наводнување комплет Со 8/11mm Свеж Со попуст
20pcs 16mm бајпас Транспарентен Гумена Заптивка Печат Вода за Наводнување Цевка Фитинзи Трајни, Анти-Стареењето Градинарството Свеж Со попуст
20mm(1/2) Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Трајни водоводна Цевка Директно Брз Полнач Свеж Со попуст
20mm(1/2) Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Трајни водоводна Цевка Директно Брз Полнач

20mm(1 / 2") Пластична Цевка Унија Конектори Семејство Наводнување Durable Water Снабдување Цевка Директно Преку

DEN 144.00 191.52
Голема Dial&Голем Екран во Автоматско Вода Тајмер за Наводнување Тајмер Градина Контролер 21055 и вградена 21103 21055R Свеж Со попуст
Голема Dial&Голем Екран во Автоматско Вода Тајмер за Наводнување Тајмер Градина Контролер 21055 и вградена 21103 21055R

Голема Dial&Голем Екран во Автоматско Вода Тајмер за Наводнување Тајмер Градина Контролер 21055 и вградена 2

DEN 1669.00 2255.52
50/100pcs/многу Градина Магла Систем за Ладење Распрскувачи Микро Sprayer 4 млазници за Вода Спреј Магла цвеќиња стакленички Свеж Со попуст
L065 HAIGINT Наводнување Наводнување Распрскувачи 0.4 mm(0.016)систем за ладење на вода магла млазници Свеж Со попуст
L065 HAIGINT Наводнување Наводнување Распрскувачи 0.4 mm(0.016)систем за ладење на вода магла млазници

HAIGINT 0.4 mm(0.015") Низок Притисок Misting Магла Млазницата Карактеристики Направен од 100% бакар со 304 СВ orifice СамоЗ

DEN 52.00 57.60
Телефонот Далечински Контролер Вода Тајмер Интелигентни Smart Наводнување Време Контролер Автоматски Вода Системот на Работа Свеж Со попуст
20pcs Црна Бодликава 90 степени Еднакви Лактот 4/7mm Црево Конектори Висок Квалитет Градина Дома Наводнување капка по капка Свеж Со попуст
20pcs Зелена Палецот 8 Литар Emitter Притисок Надомест Dripper Цевки Удар Капе Главата за Градина Вода за Наводнување Свеж Со попуст
20pcs Зелена Палецот 8 Литар Emitter Притисок Надомест Dripper Цевки Удар Капе Главата за Градина Вода за Наводнување

20pcs Зелена Палецот 8 Литар Emitter Притисок Надомест Dripper Цевки Удар Капе Главата за Градина Вода за Наводну

DEN 145.00 196.32
50 Компјутери Црево лактот вода црево конектори 1/4 Инчи свиткување на зглобовите градина цевки конектори за наводнување капка Свеж Со попуст
50 Компјутери 8 mm / 1/4 микро Наводнување капка по капка Црево Barb Tee Четири Начини Микро Наводнување на Тревникот за Наводнување Свеж Со попуст