Soowee 8 Бои Синтетички Влакна Дополнителните Црна Руса Коса Удира со Плетенка на Косата Клип Hairpieces Додатоци

Soowee 8 Бои Синтетички Влакна Дополнителните Црна Руса Коса Удира со Плетенка на Косата Клип Hairpieces Додатоци

DEN 431.52

Свеж

Во магацинот


1. Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.
2. НЕТО Тежина : Околу 50 g , можеби малку потешки или полесни.
3. Боја На Коса : 1 003 , 1011, 2005, 2009, 3017, 4005, 4010, 27/613 .
4. Квалитет на : Добар квалитет, Засилен машина weft, Метежот слободни. Нема вошки.

Протегала должина: 6inches
Бренд Име: soowee
Материјал Одделение: Висока Температура Влакна
Број На Модел На: G660227
Удира Тип: Тапи Удира
боја тип: Чиста Боја
Прилогот: Clip-Во
Може Да Се Permed: Yes
Предмети по Пакет: 1 Парче Само

Додатоци на производи

AliLeader Лажна Коса Опашка Hairpiece конска опашка Синтетички Tress на Косата 18 Долга Права Лажни Ponytails Клип На конска Свеж Со попуст
AliLeader Лажна Коса Опашка Hairpiece конска опашка Синтетички Tress на Косата 18 Долга Права Лажни Ponytails Клип На конска

Ali Leader Лажна Коса Опашка Hairpiece конска опашка Синтетички Tress на Косата 18" Долга Права Лажни Ponytails Клип На ко

DEN 239.00 367.20
Soowee 42cm Синтетички Црвено Бела Коса Директно Клип Во Косата Екстензии Cosplay Hairpiece Партија Коса за Жени Свеж Со попуст
Soowee 42cm Синтетички Црвено Бела Коса Директно Клип Во Косата Екстензии Cosplay Hairpiece Партија Коса за Жени

1 Материјал : 100% висок квалитет увезени висока температура отпор влакна.2 НЕТО Тежина : Околу 52g , можеби м

DEN 256.00 427.20
5 Бои Дијамант Жените Chignon Косата Пунџа Крофна Клип Во Hairpiece Екстензии Кафена и Црвена Синтетички Висока Температура Свеж Со попуст
jeedou Брановидна Синтетички Влакна 24 60cm 100g Клип Во Косата Екстензии 7Pcs/set За Целосна Главата Природни Црна Русокоса Свеж Со попуст
jeedou Директно Синтетички Влакна Виножито Ombre Боја 22inch 55cm 90g Лента конска опашка Екстензии за Коса Црна, Розова Cosplay Свеж Со попуст
[DELICE] 24inch 160g/pc Жените Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Долги Слоевит Кадрава Ноктот конска опашка Свеж Со попуст
[DELICE] 24inch 160g/pc Жените Висока Температура Влакна Синтетички Влакна Долги Слоевит Кадрава Ноктот конска опашка

Функција : Материјал : Висока Температура Влакна Синтетички ВлакнаТежина : Околу 160gКосата тип : КадраваС

DEN 408.00 479.52
S-noilite 24 Долга Права Синтетички конска опашка Заврши Околу Клип Во конска опашка Коса Екстензии Отпорни на Топлина на Косата Свеж Со попуст
Soowee 24 5Clips Долга Кадрава Висока Температура Влакна Hairpieces Сива Природни Црна Клип-во Едно Парче Коса Екстензија за Свеж Со попуст
Leeons Клип-Во Едно Парче За Ombre Коса Екстензии Чиста Боја Директно Долго Синтетички Влакна Лажни Коса Парчиња Клип Во 2 Тонот Свеж Со попуст
SARLA 100Pcs Неуредна Коса Прстен Екстензии Гумени Бендот Коса Chignons Синтетички Scrunchy Scrunchie Косата Пунџа Updo Hairpiece Свеж
S-noilite Долго Клип Во албум од Пред Коса Bang Страна Дополнителните Коса Екстензија Вистински Природни Синтетички удира коса Свеж Со попуст
Soowee 8 Бои Краток Директно Ponytails Руса Коса Пунџа Синтетички Влакна Ноктот Конска Опашка Коса Екстензии Малку Пони Опашка Свеж Со попуст