1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба Lifter Комплет T50

1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба

28 %

DEN 570.00

DEN 791.52

Свеж

Во магацинот


1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба Lifter Комплет
Најдобро Вино Настроената На Vinomaster е една од најдобрите кога станува збор за вино отварачки. Причината зошто ние сме удобно велејќи дека ова е затоа што многу време е поминато на дизајнот и перформансите на производот, со посебен акцент на корекција на некои од недостатоците на други производи што може да се види на пазарот. Нуди Мазна Ниво Акција Отворање Преку Ефикасна и Издржлив Дизајн голема предност на Вино Настроената е дека можете едноставно ставете ја на врвот на плута и се повлече од плута од една едноставна движење на рачката. Како што се притисни на копчето надолу, спиралата црв ќе слајд во било плута (дали синтетички или природни), со тоа непречено напуштање на шишето како што се повлече до рачката повторно! Одлично Вино Подарок со Елегантни Пакување На елегантни тока кутија во која виното настроената е поставена, го прави голем објект за давање на подарок за љубителите на вино или оние кои се нови за вино. Во потрага за совршен свадба, годишнина, или роденденски подарок? Не гледам понатаму, бидејќи Vinomaster Вино Настроената е гарантирано да направи некој ден! Вклучува Бонус Фолија Машина и Екстра Спирала Црв бонус рачни фолија машина лесно се подготвува за виното во шишиња, за што служи. На 4-тркала систем со жилет-остри ножеви брзо ги отстранува фолија и еден-чекор операција не бара повеќе од една четвртина се сврти на зглобовите. На резервни спирала црв гарантира дека секогаш ќе имаат Vinomaster на располагање, дури и кога сте на миењето на други. На Vinomaster Вклучува Живот 100% Задоволство Гаранција - Ако сте на било кој начин не се целосно задоволни со нашите производи, ние ќе ви вратат сите на вашите пари. Без исклучоци! Кликнете на "Додади во Кошничка" за да Почнете Отворање Шишиња со Леснотија што е можно Вашиот Пристигнува

Тип: Отварачки
Број На Модел На: VHF10
Бренд Име: moonvvin
Функција: Еко-Пријателски
Отварачки Тип: Шише Отварачки
Метал Тип: Алуминиум легура

Додатоци на производи

година Нови Нерѓосувачки Челик Прирачник Сол црн Пипер Мелница Мелница Преносни Кујна Милер Алатка 169WG07 Свеж
бесплатен превозот KAMJOVE Т-40 Дрвени чај церемонија за чај шпоретот машина за автоматска врела чај стакло тенџере класичната Свеж Со попуст
Нови Пристигнување,лонци и пан круг течни силика гел инка тенџере Супа Кружни rim Deflector спречи Посипете истекување кујнски Свеж Со попуст
1pcs Единствена Креативна Разноврсна Железо Прст Ring Ring-Форма Пивско Шише Настроената Свеж
1pcs Единствена Креативна Разноврсна Железо Прст Ring Ring-Форма Пивско Шише Настроената

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетОва навистина marvelloиновации се вклопува удобно на вашиот

DEN 20.64
Бесплатен Превозот 11 S/S Лажни Дното w/ 3/8 Barb & 1/2 Заклучи Ореви, Сите Жито Подготовка Делови, Бесплатен Превозот Свеж
Бесплатен Превозот 2 Во 1 Висок Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Електрична Мелница За Бибер Сол Мелница Пипер Милер Електрични Свеж Со попуст
Симпатична животно модел кујна тајмер механички алармот без батерија потсетници тајмер 7.8*7.2 CM бесплатен превозот Свеж Со попуст
20171Pcs Сол И црн Пипер Мелници Роман Сол&Бибер/Зачин Електрични Брусилки Пипер Мелница Креативни Кујнски Алатки 3 боја Без Свеж Со попуст
Корисни Мултифункционален Мини Отворено Нерѓосувачки Челик Црвено Corkscrew Вино Шише Настроената со Прстен Keychain Шише Настроената Свеж Со попуст
Јајце Тајмер Кујна Материјали Јајце Совршена Боја Се Менува Совршен Варени Јајца Готвење Помошник Капка Shippping Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Морски Алатки Риба Скали scraper Риба Кожата Четка Брзо се Отстрани Риба Чистење нож за лупење Риба Кожата Свеж Со попуст
Бран Стил Пан Тенџере Покрие Лажица Капак Рек Остатокот Стојат Носителот Кујна Utensil Нови Свеж Со попуст
Бран Стил Пан Тенџере Покрие Лажица Капак Рек Остатокот Стојат Носителот Кујна Utensil Нови

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Големина(L*W*H) : 12cm x 6cm x 7cm / 4.68' " x 2.34' " x 2.73''(приближн

DEN 60.00 78.72
36Pcs/многу алуминиумско шише настроената keychain Бар Пивско Шише Настроената Секси Дама метал Копче Синџири Новина Промоција Свеж Со попуст
Кујнски Алатки Шише Вино Фолија Машина Гума-обложена ABS тело со 2-не ' рѓосувачки челик сечилото Систем Црно/Бело БС Свеж Со попуст
10pcs Нови 20x26cm Drawstring медицина остатоци кујна торба поделба Готвење Супа Торба Памук Зачин Кеси Здрава Кујна Алатки Свеж Со попуст
ETYA 6PCS/Set Капаци Силикони CoverSuction Капак-сад Пан Готвење Тенџере Капак-силициум се Водат Пан Истури капак Затка Покрие Свеж Со попуст