1Pc Висок Квалитет Свитлива Пареа Исплакнете Вирус Фрај француски Готвач Масло Пржете Кошница Решетката Решетката Кошница Цедилка Нето Кујната Готвење Алатка

1Pc Висок Квалитет Свитлива Пареа Исплакнете Вирус Фрај француски Готвач Масло Пржете Кошница Решетката Решетката Кошница Цедилка

25 %

DEN 176.00

DEN 234.24

Свеж

Во магацинот


1 Pc Висок Квалитет Свитлива Пареа Исплакнете Вирус Фрај француски Готвач Масло Пржете Кошница Решетката Решетката Кошница Цедилка Нето Кујната Готвење Алатка
Карактеристики :
Силни и издржливи нерѓосувачки челик изградба е храна одделение за безбедна храна контакт апликации.
Флексибилен дизајн овозможи да се готви, да вари, или длабоко фрај храна со леснотија.
Дизајниран со рачка за остане кул на допир.
Може да се користи да се вари, пареа, длабоко фрај, blanch, пареа, исплакнете, и мозоци.
Тоа огради станот за лесно складирање насекаде.
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина : 23*11cm
Боја : сребрена
Пакет се вклучени :
1 x Нерѓосувачки Челик Масло Пржете Кошница
Забелешки :
1.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.
2.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, ве молиме овозможи 1-3cm отстапување.Ви благодариме!

Тип: Colanders & Strainers
Функција: Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На: ZM1551500$$$
сертификација: CE / ЕУ,LFGB
Бренд Име: AMW
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
боја: Сребро.
Големина: 23*11cm

Додатоци на производи

1PC Longming Дома Риба Коска Tweezer Нерѓосувачки Челик Пердуви Свиња Коса Клип Риба Коска Смена Pincer Puller Tweezer Маша Свеж Со попуст
1PC Longming Дома Риба Коска Tweezer Нерѓосувачки Челик Пердуви Свиња Коса Клип Риба Коска Смена Pincer Puller Tweezer Маша

Опис : 100% сосема нов и висок квалитетЛесно да се чистиМашина за миење садови безбедноЧлен име : Риба Коск

DEN 48.00 52.32
EZLIFE Кујна Нерѓосувачки Челик Жица парична Казна Мрежа Масло Цедилка Брашно Sifter Сито Colander XN378 Свеж Со попуст
EZLIFE Кујна Нерѓосувачки Челик Жица парична Казна Мрежа Масло Цедилка Брашно Sifter Сито Colander XN378

Опис 100% сосема нов и висок квалитет ! Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : прибл 2010см Боја : сребро

DEN 55.00 66.72
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот Свеж
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот

2" OD64 Dephlegmator / Кондензаторот / Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторотЖенски

DEN 2016.00
39*84cm Масло-доказ Масло Изолација Алуминиумска Фолија Шпорет на Гас Масло Ломотене Екран Одбивни Анти-масло Функција Посебна Свеж Со попуст
85&135ml/Еез од Нерѓосувачки Челик, Нафта Спреј Пумпа Фина Магла Маслиново Пумпа Спреј Шише Масло Sprayer Тенџере Кујната Готвење Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки

нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачкидесетина Карактеристики : 3 големина за избор, мала голем

DEN 259.00 287.52
Корисни Силикони Лажица Останатите Кујнски Алатки Лажица Носителот Utiles cuchara де silicona resto herramientas де cocina cuchara Свеж Со попуст
Корисни Силикони Лажица Останатите Кујнски Алатки Лажица Носителот Utiles cuchara де silicona resto herramientas де cocina cuchara

Корисни Силикони Лажица Останатите Кујнски Алатки Лажица Носителот Utiles cuchara де silicona resto herramientas де cocina cuch

DEN 47.00 76.80
WALFOS висок квалитет, од нерѓосувачки челик Лименки Настроената Професионални Ергономски Прирачник Може да Настроената Страна Свеж Со попуст
304 од не ' рѓосувачки челик длабоко пржени пареа steamer готвач фрај пржење кошница цедилка исплакнете кујнски алатки производи Свеж Со попуст
1PC Кујна Алатка Јапонски Стил Вода Поздравниот Морон Потоне Клапи Кујна Accessiors Потоне Миење Слив ПВЦ Клапи Бела Боја Свеж Со попуст
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња) Свеж
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња)

боја : црна&сребрена сет на кукли куќа минијатурни прибор садови Одговара за 1 : 12 скала куклена куќа деко

DEN 153.12
40Pcs Chalkboard Lables Тегла Шише Налепници Домашна Кујна Тегли Табла Налепници Мулти Големина Chalkboard Lables Ознака Свеж Со попуст
40Pcs Chalkboard Lables Тегла Шише Налепници Домашна Кујна Тегли Табла Налепници Мулти Големина Chalkboard Lables Ознака

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Погодно да се носат со своите uique дизајн.Лесно да се напише со к

DEN 63.00 84.00
Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38CM Рефлукс кула distiller Свеж
Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38CM Рефлукс кула distiller

Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38 CM Рефлукс кула distiller ПОСТАВИТЕ колона 1.5"(38mm) пред стакло 1pcs 1.5"(38mm)

DEN 5040.00
Нерѓосувачки Челик Домашна Кујна Анти-Scald Плоча Се Земе Сад Јадење Тенџере Носителот На Превозникот Менгеме Клип Рачка Свеж Со попуст
30*20cm 120M Најлон филтер кеса за Виски пиво вино moonshine дома пијалак homebrewing кофа парична казна мрежа жито чај одлуки Свеж Со попуст
Кујна Тајмер Механички Правец До 60 Минути Во Кујна Gadget Новина Готвење Материјали Свеж Со попуст
Кујна Тајмер Механички Правец До 60 Минути Во Кујна Gadget Новина Готвење Материјали

Опис : Материјал : Пластични Боја : Бела / Виолетова Шема : Виолетова Мечка / Бела Мечка / Виолетова Крави /

DEN 140.00 162.72
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои Свеж Со попуст
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои

Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 БоиНовина Велосипед Окинување

DEN 1459.00 1824.00
2 парчиња Јапонија Nigiri Суши DIY Мувла Triangulars Форма Ориз Притиснете Создателот Суши Мувла прибор Accessoires Продажба Свеж Со попуст
1pcs Исклучителна Гроздобер Кралската Палата Врежан Мини Чај Кафе сладолед Лажичка Лажица Свеж Со попуст
1pcs Исклучителна Гроздобер Кралската Палата Врежан Мини Чај Кафе сладолед Лажичка Лажица

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Drugfree позлата и боја, погодна за кафе лажица / леќата лажица Подарок

DEN 51.00 61.44