GB/T 50pcs М4*6-60mm 304 од не ' рѓосувачки челик голема рамна глава само прислушување завртки круг главата филипс решетка печурки завртки

GB/T 50pcs М4*6-60mm 304 од не ' рѓосувачки челик голема рамна глава само прислушување завртки круг главата филипс решетка печурки

1 %

DEN 84.00

DEN 84.48

Свеж

Во магацинот

存在正负公差特别在意者甚拍(需精确值请联系客服测量)参数仅供参考,螺丝参考规格由D*L组成(直径*长度)不含头部长度 单位:mm 螺纹规格 M3 M4 M5 M6 螺纹直径d 3 4 5 6 头部直径dk 6.5 8.7 10.8 13.1 头部厚度k 1.6 2.1 2.8 3.3

Големина: M4
Должина: 60mm 25pieces, 25mm, 30mm, 35mm 25pieces, 40mm 25pieces, 50mm 25pieces, 6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm, 18mm, 20mm, 16mm
Пакет: 50-99Pcs
Глава Стил: Решетка
DIY Материјали: Дрво
Број На Модел На: M4 M5
is_customized: Yes
Бренд Име: EARUELETRIC
Завртка Тип: Само-прислушување Завртки
Вози Стил: Филипс
Материјал: Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производи

SHGO Топла PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Компјутери Свеж
SHGO Топла PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Компјутери

PC Компјутер Случај Thumbscrews М3.5 Палецот Завртки Црна 50 Pcs Product Име : Компјутерски Случај Завртки; Материјал :

DEN 226.56
100pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М3 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 100pcs/Многу Метрички Навој DIN912 M3x10 mm M3*10 mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 100pcs/Многу Метрички Навој DIN912 M3x10 mm M3*10 mm 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head

Хексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиМАТЕРИЈАЛ : 304 од не ' Рѓосувачки ЧеликDIY Материјали : Мета на ли

DEN 196.00 205.92
10pcs/многу M4/М5/M6/М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен /Primavera Ас Alternar/Крило muelle Свеж Со попуст
10pcs/многу M4/М5/M6/М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен /Primavera Ас Alternar/Крило muelle

10pcs / многу M4 / М5 / M6 / М8 со Завртка Пролет Крило Toggle Водител на Гром Со Цинк Позлатен / Primavera Ас Alternar / Крило

DEN 375.00 426.24
1000PCS М1.4*3/4/5/6 1.4 mm црни микро електронски завртка крстот вдлабнати филипс круг пан главата само прислушување завртки Свеж Со попуст
10pcs М2 М3 М4 М5 Титаниум Сива боја Алуминиумски Најлон Заклучување Орев За РК Кабриолет Автомобил Трки Свеж Со попуст
10pcs М2 М3 М4 М5 Титаниум Сива боја Алуминиумски Најлон Заклучување Орев За РК Кабриолет Автомобил Трки

Алуминиум Најлон Заклучување ОревБоја : сива титаниумКоличина : 10 PCS1 .Предметите ќе бидат испратени до в

DEN 119.00 139.20
100pcs/многу Метрички навој М2 Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Ореви Свеж Со попуст
5pcs 304 од не ' рѓосувачки челик M3/M4wave монистра позиционирање монистра мермерните Boyjazz топката завртки тесни пролет Свеж Со попуст
50pcs DIN912 М4*6/8/10/12/16/20/25/30 алуминиум легура хексадецимален socket head кап завртки Свеж Со попуст
50pcs DIN912 М4*6/8/10/12/16/20/25/30 алуминиум легура хексадецимален socket head кап завртки

50pcs DIN912 М4*6 / 8 / 10 / 12 / 16 / 20 / 25 / 30 алуминиум легура хексадецимален socket head кап завртки

DEN 340.00 378.24
10pcs/Многу Метрички Навој DIN912 M10 304 од не ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
200pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов Свеж Со попуст
200pcs/Многу Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Завртки Сосема Нов

Опис : Метрички Навој DIN912 М2 12.9 Јаглероден Челик Хексадецимален Socket Head Кап Завртки ЗаврткиТеренот : M2x0.4mm

DEN 236.00 253.92
100pcs/Многу Метрички Навој ISO7380 М4 10.9 Легиран Челик Копчето Главата Хексадецимален Штекер Кап Завртки Гром Сосема Нов Свеж Со попуст
200pcs m6 Алуминиум занитвам орев Метрички Рамна Глава Слепи Вметнете орев PEM рака Занитвам Орев Riv нут Свеж Со попуст
200pcs m6 Алуминиум занитвам орев Метрички Рамна Глава Слепи Вметнете орев PEM рака Занитвам Орев Riv нут

Алуминиум занитвам орев Метрички Рамна Глава Слепи Вметнете орев PEM рака Занитвам Орев Riv нутM6 200 PCS

DEN 248.00 282.24
М5 M5x10x0.8 М5*10*0.8 M5x12x0.8 М5*12*0.8 Машина Spacer DIN125 Едноставен Прстен Заптивка Рамен Месинг за Миење Свеж Со попуст
М5 M5x10x0.8 М5*10*0.8 M5x12x0.8 М5*12*0.8 Машина Spacer DIN125 Едноставен Прстен Заптивка Рамен Месинг за Миење

Имаме долг одмор, бидејќи на Кинески Пролетниот Фестивал од сега па до крајот на февруари М5 M5x10x0.8 М5*10*0.8 M

DEN 255.84
Парична казна тема M7*1.0, М8*1.0*1D/1.5 D/2D/2.5 D/3D Жица Тема Insert/Завртка Черупка/Нишка Поправка/DIN8140/Нерѓосувачки Свеж Со попуст
Парична казна тема M7*1.0, М8*1.0*1D/1.5 D/2D/2.5 D/3D Жица Тема Insert/Завртка Черупка/Нишка Поправка/DIN8140/Нерѓосувачки

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми

DEN 475.00 528.00
Сребро 304 од не ' Рѓосувачки Челик Европски Стил Око за Око M6 Turnbuckles Прилагодливи Челичното Јаже Tensioners Пакување Свеж Со попуст
(10 pc/многу) M5,M6,М8 *L =8~50mm DIN7991 sus304 инокс Хексадецимален socket countersunk flat head капа играчка завртка Свеж Со попуст
(10 pc/многу) M5,M6,М8 *L =8~50mm DIN7991 sus304 инокс Хексадецимален socket countersunk flat head капа играчка завртка

wyприклучокstartЖешка Стока$3$2$2.5$2.5$3$3$6$3wyприклучоккрај M5,M6,М8 нерѓосувачки челик копчето главата хексадеци

DEN 137.00 144.00
Нерѓосувачки Челик Завртки M2x8 ISO 14583 Пан Главата Torx T6 Возачот А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери Свеж
Нерѓосувачки Челик Завртки M2x8 ISO 14583 Пан Главата Torx T6 Возачот А2-70 Полиран ROHS 100 компјутери

Имаме ISO 14583 завртки M2x3 M2x4 M2x5 M2x6 M2x7 M2x8 M2x10 во парк,Пан главата,T6 возачот,од не ' Рѓосувачки Челик S HC,А270.Прим

DEN 50.40