Лажни/Лажна Купола Безбедносна Камера за видео надзор Лажни IR LED Трепка Црвено LED Светло

Лажни/Лажна Купола Безбедносна Камера за видео надзор Лажни IR LED Трепка Црвено LED Светло

10 %

DEN 259.00

DEN 288.00

Свеж

Во магацинот


12022678613619251 ТОПЛА ПРОДАЖБА US $ 145.00 /парче US $ 102.94 /парче US $ 36.78 /парче US $ 78.33 /парче US $ 102.42 /парче US $ 740.49 /парче US $ 45.30 /парче US $ 717.71 /парче
Карактеристики : 1,Многу реална атарот на камерата го спречува кривичното однесување околу вашата куќа, продавници и складиште итн. 2, Евтин и ефикасен начин за внатрешна и надворешна употреба ; 3, Прилагодлив заграда , лесно да го инсталирате, со планината заградата и завртки 4,LED Трепка и реални жици го направите да изгледа да се работи како вистински безбедносна камера и во денот и ноќта 5,Напојува со 2*АА батерии (Батерија не вклучувајќи)

Број На Модел На: TI-FD02
Бренд Име: PEGATAH
Функција: Црвени LED трепка светлина
Напојување: 2*AAA Батерија(Не вклучувајќи ги со точка)
Име: лажни камера
Тип: Атарот Камера

Додатоци на производи

GZGMET DC 12V Бела RS485 видео надзор Камера Ротирачки Заградата Автоматска IP Камера NVR Пан Навалите Камера Заградата Свеж
1080P IR 8мм леќа + IR-НАМАЛУВАЊЕ на Опрема М12 за Full HD Камера за видео надзор МТВ Планината Свеж Со попуст
1080P IR 8мм леќа + IR-НАМАЛУВАЊЕ на Опрема М12 за Full HD Камера за видео надзор МТВ Планината

1080 P IR 8мм леќа + IRНАМАЛУВАЊЕ на Опрема М12 за Full HD Камера за видео надзор МТВ ПланинатаСпецификација : Фоку

DEN 353.00 383.52
HQCAM 3.7 мм леќа M12x0.5 за видео надзор Камера Фабрика директни инфраред надзор камера 3.7 mm М12 тема CCTV леќа Свеж Со попуст
HQCAM 3.7 мм леќа M12x0.5 за видео надзор Камера Фабрика директни инфраред надзор камера 3.7 mm М12 тема CCTV леќа

3.7 mm Игла 90° Широк Агол ЛЕЌА За видео надзор за Безбедност на КамераКарактеристики : 3.7 mm 90° широк агол lense

DEN 194.00 239.52
SANNCE 4CH 4IN1 1080N видео надзор DVR Security System Целосна Д1 H. 264 HDMI P2P облак Движење откривање на remote phone Следење Свеж
SANNCE 4CH 4IN1 1080N видео надзор DVR Security System Целосна Д1 H. 264 HDMI P2P облак Движење откривање на remote phone Следење

Бесплатни DHL Превозот во САД,Canda,Австралија,Нов Зеланд, или повеќето од Европските земји,со Бесплатен пр

DEN 3359.52
Системи за видео надзор Мини Микрофон за Аудио ги собереш во Широк Спектар Камера Микрофон Аудио Микрофон Безбедност DVR систем Свеж Со попуст
ZOSI 1/3 Боја CMOS 800TVL Куршум Мини Камера за видео надзор HD Отворено Црна 24 IR Led диоди Ден/Ноќ Безбедност домашно Видео Свеж Со попуст
Со сензор на температура на 4 Места GSM SMS со Далечински Управувач Безжична Smart Switch Моќ Приклучок за штекер модул контролер Свеж Со попуст
ELP 2MP Full HD CMOS црна и бела боја монохроматски usb камера на модулот на камерата за linux Свеж Со попуст
ELP 2MP Full HD CMOS црна и бела боја монохроматски usb камера на модулот на камерата за linux

За квалитетот на производот проблеми.Функција : * Голема Брзина 1080 P HD USB Камера*Опремени со 2.*High speed USB 2...

DEN 1802.00 1896.96
H. Видите 16CH Надзор Систем 8 720P Надворешна Безбедносна Камера 16CH видео надзор DVR Комплет Видео Надзор iPhone, Андроид Свеж Со попуст
Wiistar Extender Мини HDMI да SDI Конвертор Адаптер 3G HD SDI за возење HDMI Монитори со адаптер ЕУ НИ велика БРИТАНИЈА АУ Приклучок Свеж Со попуст
25ММ Леќа SONY 960H Effio-E 4140+810811 700TVL CCD Боја на OSD мени Мини Куршум Камера Отворено Водоотпорен видео надзор за Свеж
25ММ Леќа SONY 960H Effio-E 4140+810811 700TVL CCD Боја на OSD мени Мини Куршум Камера Отворено Водоотпорен видео надзор за

25ММ Леќа SONY 960 H EffioE 4140+810811 700 TVL CCD Боја на OSD мени Мини Куршум Камера Отворено Водоотпорен видео надзор Без

DEN 1824.00
SANNCE 8CH CCTV Системот за Безбедност HD 1080N AHD DVR 4PCS 720P IR отворено видео надзор Камера Систем 8 Канал Видео Надзор, Свеж Со попуст
SANNCE 8CH CCTV Системот за Безбедност HD 1080N AHD DVR 4PCS 720P IR отворено видео надзор Камера Систем 8 Канал Видео Надзор,

Обрнете Внимание На : Ова е 8 канали видео надзор DVR,што е многу подобро од 4 channles DVR!Ако изберете брод од RU /

DEN 5760.00 11519.04
2MP HD 1080P PTZ Wifi IP Camera IR-Намалување на Ноќ Визија двонасочна Аудио видео надзор Надзор Smart Camera SD-Картичката Свеж Со попуст
2MP HD 1080P PTZ Wifi IP Camera IR-Намалување на Ноќ Визија двонасочна Аудио видео надзор Надзор Smart Camera SD-Картичката

image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .image img {ширина : 95.наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.содрж

DEN 1532.00 2188.80
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD Свеж Со попуст
Gadinan CMOS 800TVL/1000TVL 2.8 mm Објектив за Безбедност IR 6 Низа Led диоди видео надзор Затворен Cam Ноќ Визија Надзор HD

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Нашата цел е задоволството на клиентите!

DEN 499.00 587.52
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци Свеж
Dahua Ѕид PFB203W IP Камера Загради Купола Камера Месеци

Карактеристики : 1.Материјал : Алуминиум2.Ѕид Заградата3.Уредни & Интегриран дизајнСпецификации : Модел PFB

DEN 343.68
V380 1280*720P IP NETWORK WIFI HD БЕЗБЕДНОСЕН видео надзор на КАМЕРАТА PTZ IR-НАМАЛУВАЊЕ на IPROBOT3 БЕЗБЕДНОСТ SD H. 264 Свеж Со попуст
V380 1280*720P IP NETWORK WIFI HD БЕЗБЕДНОСЕН видео надзор на КАМЕРАТА PTZ IR-НАМАЛУВАЊЕ на IPROBOT3 БЕЗБЕДНОСТ SD H. 264

1280*720 P Резолуција на ЕкранотIphone,Ipad И Android КомпатибиленБесплатни p2p Серверот ВградениБезжична Конекција

DEN 1919.52
Практична Затворен Отворено Соларна Енергија Атарот Лажна Имитација Дома видео надзор за Безбедност Камера со LED Индикатор Свеж Со попуст
REDEAGLE видео надзор 1000TVL Мини Home Security Видео Надзор Камера 6 IR Led диоди Најмалите Свеж Со попуст
REDEAGLE видео надзор 1000TVL Мини Home Security Видео Надзор Камера 6 IR Led диоди Најмалите

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ве молиме одберете PAL / NTSC Правилно зависност од вашата земјаКарактеристики : Мини дизајн,

DEN 726.00 864.00