2018 Нови Пристигнување Флорални Везени Voile TULLE ЗАВЕСИ за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Прозорец Вратата Дома Декорација 2м*1m

2018 Нови Пристигнување Флорални Везени Voile TULLE ЗАВЕСИ за Дневна Соба и Спалната соба Балкон Прозорец Вратата Дома Декорација

26 %

DEN 140.00

DEN 188.64

Свеж

Во магацинот

УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.
ЗАБЕЛЕЖИ : Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации или спорови, и ние ќе го решат прашања веднаш,ви благодарам. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите прашања и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите. Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming.Ве молиме да оставите Позитивен Фидбек и 5 Ѕвезди,ако сте задоволни со предмети. Becuase на разликата помеѓу различни монитори и снимање инструменти, тоа можеби постои малку ситни боја различни,искрено се надевам дека ќе можат да го разберат. 2m*1m Translucidus Tulle завеси Везени Voile Чиста Флорални Печатени за Дневна Соба и Балкон Прозорец Завеса Скрининг Точка име : Прозорец Завеса
Материјал : Полиестер влакна
Големина на : 1 X 2m 1*2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висока.Ве молиме да се врати на неисправни или погрешно објект во рок од 7 дена по приемот.Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објект кој е неисправен или погрешно. Сите предмети се за вистинска снимање.Ние ќе го ценат, ако може да објавите слики од предмети. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку.7 m
Боја : Зелена,розова
Тежина : околу 60g 90g
Функција : Прозорец Скрининг
Продажбата Начин : Трговија На Големо & Мало
Прилики : Спална соба, Дневна соба, ходникот, студија, Свадба Партија итн. Нарачки процес во рок од 3 Работни дена навремено по плаќање на проверка.Цената е за 1 парче Tulle.
Повратни информации 1.Ние ќе бидеме одговорни за вашата шопинг и да понуди задоволително решение.

-

1.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако не сте задоволни со нашата служба или кој било друг проблем, ве молиме контактирајте со нас пред да замине повратни информации и ние ќе се решаваат прашања веднаш,ви благодарам. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.Завеса Width= 2 пати прачка/железнички ширина.Род Џеб Тип
Ако вашиот прозорец е 100cm широк, ние suggust 2 парчиња (w100cm*L200cm)
Пакет се вклучени :
1 парче x Tulle . Враќање&Наплата
1. Не се Вклучени : Tieback/Tassle/ монистра. Кога ќе го добиете вашиот парцела,ве молиме проверете внимателно на прв доколку тие се оштетени или не.
Совети :
1.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот & превозот надомест е неповратни. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.Ве молиме чувајте го врати објектот во неискористени состојба & задржи оригиналното пакување, вклучувајќи кутија и ознаки.Ако стоката се имате било какви проблеми,ве молиме контактирајте со нас во прв пат.

Големина: W100cm-H200cm, W100cm-H270cm
Употреба: Кафе,Канцеларија,Дома,Во Болница,Хотел
Материјал: Полиестер / Памук
Тип: Завесата
Стил: Пастирски
Бренд Име: FGHGF
Применливи Прозорец Тип: Станот Прозорецот
Локација: прозорецот
Формат: јаже
Функција: Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Техника: Ткаени
Отворање и Затворање на Метод: Лево и Десно Biparting Отвори
Број На Модел На: Цветни пеперутка Прозорец Завеси
Шема: Предиво Обоена
Обработка Додатоци Цена: исклучени
is_customized: Yes
Шаблон Тип: Флорални
Инсталација Тип: Вграден-во
Материјал: Полиестер
Тип: Tulle прозорец завеси
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ: 1 парче Tulle Voile
Функција: Translucidus
Стил: Модерниот Стил
Завеса Ширина: 2~3times на прозорецот ширина
Употреба: Tulle Завеси за Дневна Соба
Совети: 2 парчиња за еден прозорец
Завеса Тип: Род Џеб Тип

Додатоци на производи

Вода Замокот Современа Договор селски Затемнување Завеса Крпа Voile Tulle Седи Соба Спална соба Засенчување ТОПЛА ПРОДАЖБА WP230 Свеж Со попуст
Европа нарачана луксузни везови Затемнување завеси за Дневна Соба класичен изработка на високо квалитетни завеси за Спална соба Свеж Со попуст
Извезена Пеперутка Цртан филм Прозорец Скрининг Voile Прилагодите Дете Спална соба Tulle Завеси Бела Voile За Дневна Соба AG013&2 Свеж Со попуст
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса Свеж Со попуст
DIY Sequins Завеса Внатрешна декорација пластични завеса, Хотел спалната соба на Сцената Декорација Завеса

Име на производ : завесаМатеријал : ПВЦ (sequins)Големина : sequins големина 50mm+20mmПакување : 1 сет вклучуваат : 5 ле

DEN 265.00 379.20
До 2015 пеперутка tulle за прозорец Римски завеса ролетни везени voile чиста Завеси за кујна, дневна соба и спалната соба panel Свеж Со попуст
година Нови Пристигнување Бамбус Печатени Завеси Пастирски Стил Луксузни Завеса Ролетни за студии Соба Со Флорални Шема Свеж Со попуст
Топ Финел Модата Заврши Прозорец Скрининг Tulle Модерна Чиста Завеси за Дневна Соба и Спалната соба Ткаенина за Завеса во Парк Свеж Со попуст
Organza везови шема Цвеќиња балон завеса tulle ролетни , завеси за кујна, спална соба дневна соба прозорец декоративни Свеж Со попуст
Европски Стил Луксузни Цвет Везени Затемнување Завеси За Дневна Соба И Спалната Соба Cortina Tulle Чиста Предиво Ткаенина За Свеж Со попуст
Прозорецот Третман Voile Римски Завеса Кафе Завеса Пастирски Остава Декорација Дома Дневна Соба Дома Текстил 3 Бои 5 Големини Свеж Со попуст
Бавно Душата Бела Кафена И Темно Сина, Густо Предиво Крстот Завеса Јапонија Стил Солидна Завеси Tulle За Дневна Соба И Кујна, Свеж Со попуст
tulle чиста завеса за спалната соба дневна соба одделување на прозорецот завеса за кујна солидна боја завеси на прозорците Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба Свеж Со попуст
Новите Европски Стил Завеса Ткаенина Везови Завеси за Живеење трпезарија Спална соба

Карактеристики : Тип : Прозорец Завеси / Tulle / ValanceМатеријал : 100% ПолиестерЗа нега на настава : Машина за ми

DEN 855.00 1296.00
1.4x2.6 Подготвени Направи Завеса Tulle Чиста Завеса За Дневна Соба, Спална соба, Кујна со луксузни valance Прозорец Завеса Свеж Со попуст
дома декорација 300*300CM шарени string завеса линија завеса мулти-боја на виножито дополнителните панел соба divider прозорец Свеж Со попуст
Бонбони Боја Симпатична Срцето Линија Tassel String Вратата Завесата На Прозорецот Соба Divider Завеса Valance Свежи Едноставен Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн Свеж Со попуст
DSinterior 70-80% засенчување затемнување полиестер жакард завеса модерна лист дизајн

Препорачуваме ПроизводиПочитувани купувачи : 1 Цената е за 1 парче подготвени направи завеса.2...

DEN 1116.00 1508.64