Перуанскиот Тело Бран 4 Снопови Ms Мачка Губење на на еден донатор Човечка Коса Ткаат Продолжување Remy 8-28 Природна Боја на Косата Ткаење

Перуанскиот Тело Бран 4 Снопови Ms Мачка Губење на на еден донатор Човечка Коса Ткаат Продолжување Remy 8-28 Природна Боја

45 %

DEN 2474.00

DEN 4497.60

Свеж

Во магацинот


Перуанскиот Тело Бран 4 Снопови Ms Мачка Губење на 100% на еден донатор Човечка Коса Ткаат Продолжување Remy 8"-28" Природна Боја на Косата Ткаење
1) Материјал : 100% Човечка Коса Екстензии
2)боја на Коса : не обоена природна боја на косата 1b# (Природни Црна)
3)Квалитет : без пролевање, не tangles, не lices, може да се бојадиса
4)Коса Должина : 8-28 инчи достапни во парк
5)Стил : тело бран/вода бран/длабоко бран/лабава бран/кадрава/тесни кадрава/афро кадрава/откачен кадрава/рамно/лабава кадрава и така натаму
6)Обработка на време : во Рок од 24 часа обично освен Викендите.
Answer : ___________________________ Note : Брановидна и Кадрава коса се мерка за должината кога се исправи.
Ве молиме да уживаат во шопинг со нас!

1. За губење на должина
2.Можам боја на коса?
Yes (да). Можеби боја на Бразилецот, Перуанскиот, Малезија и Индискиот коса.
3.Ќе косата пролевање или метежот?
Косата е двојно weft ткаење без пролевање не метежот. Тие се силни двојно машински weft.
4.Зошто косата има сива коса?
Како богородица коса, ние се задржи неговата оригинална состојба. Ние ќе одберам сива коса пред пакување, но љубезно ве молиме да се разбере не може да биде некој минимален постојат во пакет.
5.Колку долго ќе биде мојата човечка коса трае?
Косата ќе трае до една година, но може да трае многу подолго соодветен третман за нега.Постојана топлина стил ,боја,и несоодветна грижа значително ќе животниот век на косата.

Должина: 22 24 26 28, 20 22 24 26, 8 10 12 14, 10 12 14 16, 12 14 16 18, 14 16 18 20, 16 18 20 22, 18 20 22 24, 8 8 10 10, 10 10 12 12, 12 12 14 14, 14 14 16 16, 16 16 18 18, 18 18 20 20, 20 20 22 22
Пакување: 4 парчиња Weft
Погоден Умирање Бои: сите бои
Материјал Одделение: Remy Коса
Човечка Коса Тип: Перуанскиот Коса
Бренд Име: MSCATHAIR
Текстура: телото бран
Може Да Се Permed: Yes
Најдолг Коса Дел: >=15%,>=10%
Боја На Коса: Природни Balck #1b
Човечка Коса Должина: 10inch до 26 Инчи
Може Да Се Бојадиса И Избелени : 100% Човечка Коса Може да се permed
превозот време: Обично трае околу 3-7 дена по aliexpress брод надвор
Кориснички достапни: Yes
Најдолг Коса Дел:

Додатоци на производи

Боја 27 Бразилецот Права Коса Снопови Мед Русокоса Човечка Коса Ткаат Екстензии 1PC Не Remy Сјајна Ѕвезда Дебели Hiar Weft Свеж Со попуст
Мис Џеб Длабоко Бран Бразилецот Човечка Коса Затворање Remy Коса Ткаат Снопови Светло Кафеава Средниот Дел 4x4 Чипка Затворање Свеж Со попуст
Ombre Индискиот Тело Бран Коса 3Bundles T1b/4/27 Човечка Коса Ткае 3 Тон Ombre Коса Снопови Не Remy Alimice Екстензии за Свеж Со попуст
Ombre Индискиот Тело Бран Коса 3Bundles T1b/4/27 Човечка Коса Ткае 3 Тон Ombre Коса Снопови Не Remy Alimice Екстензии за

Ombre Индискиот Тело Бран Коса 3 Bundles T1b / 4 / 27 100% Човечка Коса Ткае 3 Тон Ombre Коса Снопови Не Remy Alimice Екстензии

DEN 2222.00 3830.88
Sexay Ombre Бразилецот Човечка Коса Ткаат 3 Снопови Пакет T1B/350 Златна Пред-Обоени Бразилецот Тело Бран Човечка Коса Ткаат Свеж Со попуст
Shireen Remy Перуанскиот Откачен Кадрава Со Затворање 3 Снопови Човечка Коса Ткаат 4*4 Чипка Затворање Природна Боја За Коса Свеж Со попуст
Shuangya 4 Снопови Бразилецот Афро Откачен Кадрава Коса 8-28 Инчен Човечка Коса Ткаат Снопови Природна Боја Не Remy Екстензии Свеж Со попуст