2 Парчиња/set Home Заеднички Силикони Стакло и Цемент Scraper Коноп Завршувањето на Пломби инјекциска смеса Смена Засилувач Шпатула Рака Алатки

2 Парчиња/set Home Заеднички Силикони Стакло и Цемент Scraper Коноп Завршувањето на Пломби инјекциска смеса Смена Засилувач

DEN 85.92

Свеж

Во магацинот

Вовед :
Caulk отстранување алатка :
1.ги собереш на смена за да се направи целосна контакт со старите додатен.
2.да се направи точка на стариот пополнување материјал.
3.вози отстранување.
4.ако стариот додатен се уште е таму, ве молиме да го повтори тоа.
Cauking алатка :
1.ги собереш на cauking алатка.
2.да се направи cauking алатка и пополнување материјал во 45 степени.
3.повлечете го cauking алатка, така што пополнување материјал во јазот во целосна пенетрација.
4.ако јазолот е не се доволно убави, ве молиме да се повтори употреба на.
Answer : ___________________________ Note : Ова лопата и бришејќи уред е само погодна за аглите,не за авионот .
Спецификации :
Тип : Caulk отстранување алатка Материјал : ABS Пластика
Големина : 13cm
Количина : 2 парчиња
Боја : Црвена
Пакет Се Вклучени :
2 парчиња x рачно изработени Алатки Scraper

Бренд Име: Kitbakechen
Тип: Комбинација
DIY Материјали: Боја & Украсување
Примена: Домаќинство Постави Алатка
Пакет: Торба
Број на Парчиња: 2 парчиња
Број На Модел На: GJ0775-01
Големина: 13cm
Материјал: Пластични
боја: Црвена
Type1: Мини Рачно Изработени Алатки Scraper
Функција: Пломби Инјекциска Смеса Смена

Додатоци на производи

4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод Свеж Со попуст
4Pcs/Set Трајни Автомобил Кука Нафта Печат О-Прстен Печат Смена Изберете Set Занает Рака Алатки Капка Брод

Опис : Материјал : Челични, Пластични Боја : како што е прикажано на сл Опис Користи како автомобил нафта

DEN 180.00 216.48
Дозвола продажба - DIY ѕид оркестарот алатки во собата, 7 инчен DIY 3D рака зафат апликатори плус ѕид шема сликарство ролери Свеж Со попуст
QingGear Keybone Mulit рака алатка поставите Титаниум Карбонски Влакна Стаклени Влакна Алуминиумски Копче Носителот врата Копчето Свеж Со попуст
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка Свеж Со попуст
Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Алатка

Milda Алуминиум Една Рачка 90 Степени Право Агол Се Стега Агол Менгеме Дрво Рамка Клип Десен Агол Папка Ала

DEN 1086.00 1488.00
Види Задниот Поклопец Случај Настроената Смена На Батеријата Промена Часовничар Поправка Алатка За Полнење Капка Брод Свеж Со попуст
QSTEXPRESS 3Pcs/set Зафат Мулти-функција Ratchet Универзален Приклучок 7-19mm Моќ Вежба Адаптер за во автомобил Рака Алатка Свеж Со попуст
QSTEXPRESS 3Pcs/set Зафат Мулти-функција Ratchet Универзален Приклучок 7-19mm Моќ Вежба Адаптер за во автомобил Рака Алатка

2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Опис : универзални и може да се прилаг

DEN 495.00 618.72
PDR Алатки Црна Боја, Лепак Јазичиња Дент Јазичиња Вшмукување Чаша Suckers За Дент Отстранување Paintless Дент Поправка Алатки Свеж Со попуст
12pcs Имајќи Splitter Алатка Поставите Автомобилската Имајќи Посебна Опрема Puller Автомобил Имајќи го смена За 5 Тон Крст на Свеж Со попуст
PDR Алатки Дент Puller Комплет Paintless Дент Поправка Алатки Дент Отстранување Мини Рака Lifter Мали, Црвени Т-Бар Страна Постави Свеж Со попуст
Флексибилни Долго се Постигне Ноктот ги Собереш Тесен Наведнуваат Крива Грабител Алатка Пролет Зафат 60cm Канализација берач Свеж Со попуст
Мобилен Телефон на Поправка Тела Носителот на работно место Платформа Фиксна Поддршка Менгеме Челик PCB Одбор Лемење Поправка Свеж Со попуст
LAOA 10 во 1 Мултифункционален Ratchet Шрафцигер со Висок Квалитет Шрафцигер Поставите Битови Секојдневно Тесен Простор Поправка Свеж Со попуст
Wozniak wl челик нето-Висока стапка на успех калај мрежа За iPhone 5g 5C 5S 6 6S 6p 6sp 7 плус процесорот nand ic 0.12 mm Калај Свеж Со попуст
Wozniak wl челик нето-Висока стапка на успех калај мрежа За iPhone 5g 5C 5S 6 6S 6p 6sp 7 плус процесорот nand ic 0.12 mm Калај

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 453.00 566.40
Wozniak НАЈДЕТЕ X365 BGA Плоча Одржување Ротирате Радијатор платформа Jip За IPAD, iPhone 5 5S se 6 6p 7 7p Универзални Држачи Свеж Со попуст
Wozniak НАЈДЕТЕ X365 BGA Плоча Одржување Ротирате Радијатор платформа Jip За IPAD, iPhone 5 5S se 6 6p 7 7p Универзални Држачи

Добредојде ! мои пријатели Се надевам дека секој ден е среќен ден ве Молиме да се соберат нашата продавн

DEN 1241.00 1334.40
LED Светилка Рефлектор Одбор PDR Дент Поправка Алатки LED Светло Одраз Табла со Прилагодлив Држач Страна Постави Алатка Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички Свеж Со попуст
SPIFFLYER 10PC XZN Тројно Плоштадот Spline Малку Socket Set Екстра Долг Тип 100mm Краток Тип S2 Малку,Cr-V Приклучок Метрички

1.Екстра Долг Тип ИЗДРЖЛИВОСТ : делови направени од премиум S2 легиран челик за супериорна цврстина кои г

DEN 1008.00 1439.52
1PC Пластични Мали филм scraper автомобил филм алатки wiper плоча стакло автомобил налепница алатки Електронски производи екран Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб Свеж Со попуст
A1023 ХСС 3/4 (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето - Scraper, Кос и Жлеб

ХСС 3 / 4" (19mm) 3 во 1 Woodturning Длето Scraper, Кос и ЖлебМатеријал W4 Mo3 Cr4 V1HRC : 5762Оваа длето е 3 во 1 може да се користи

DEN 1094.00 2146.08
Led Светло Светилка за pdr АВТО Тело Paintless Јама Дент Тестирање Поправка PDR Алатки Свеж Со попуст
Led Светло Светилка за pdr АВТО Тело Paintless Јама Дент Тестирање Поправка PDR Алатки

Одбор големина : 36*7 инчен3 ленти,2 Кул бело,1 топло белаТекст Volts : 12 V DC светлинадолг живот : 50000 часа(Сите пр

DEN 7956.00 12240.00
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже Свеж Со попуст
Мебел Транспорт Сет на Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter+2PC Јаже

Транспорт Сет На Мебел Lifter & Мебел Слајдови (Двигател Ролки) 4 Тркала Агол Двигатели + 1 Тркала Lifter Каракте

DEN 2856.00 3359.52
4mm Кожа Дупка Проред Алатка Кожа Занает 1mm Дупка со Дијаметар од Удар Алатки Круг Ред Удар Дупчење Алатки 2/4/6 Prong Дупка Свеж Со попуст
Sani Стапови 12pcs/Многу алатка поставена Канализациона деконтаминација да deodorant На кујна, тоалет и бања Dredge Агент на Свеж Со попуст
ЕВТИНИ ! АКЦИИ 2БР EDC Utili Копче 6 во 1 Мулти-Копче за Функција Прстен pocket gear Рака Алатки Отворено Спасување ножеви со Свеж Со попуст
Професионални 19 во 1 Мобилен Телефон Екран Отворање Поправка Алатки за Полнење Шрафцигер Pry Расклопување Алатка во Собата Свеж Со попуст