Ноктот Ноктот Помине Cuticle Nipper Средување На Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Cuticle Тример Ножици Plier Нокти Алатка

Ноктот Ноктот Помине Cuticle Nipper Средување На Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Cuticle Тример Ножици Plier Нокти

4 %

DEN 96.00

DEN 100.32

Свеж

Во магацинот

Ноктот Ноктот Помине Cuticle Nipper Средување на Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Cuticle Тример Ножици Plier Нокти Алатка Карактеристики : Трим мртвите кожата, cuticle и hangnail. Направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење. Со нерѓосувачки челик, тоа нема да рѓа. Изработени од нерѓосувачки челик кој обезбедува долготрајни сечење на работ. Остар раб, може да се намали најтешките на нокти со минимален напор. Располага со двокреветни пролет за поголема точност, комфор и неспокојот механизам. Стилски и совршен изработка ви нудиме најдобри секојдневна примена. Идеален за употреба дома и Салони. Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Производ тежина : 26g Боја : Сребро Пакет Содржина : 1 x Cuticle Ножици

Answer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група
Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "продавница листа"!

Тип На Објект: Cuticle Режа
Големина: Standard
Бренд Име: HUAMIANLI
Материјал: stainess челик
Број На Модел На: ZHC-0088

Додатоци на производи

SpeTool Класичен 6 Големини На Располагање Керамички Помине Малку Професионални Помине Уметност Датотека Алатка За Електрична Свеж Со попуст
12Pcs Кварц Нокти Датотека Вежба Малку Алатки За Помине Уметност Машина за Мелење Камен на Главата 2JY3 Свеж Со попуст
12Pcs Кварц Нокти Датотека Вежба Малку Алатки За Помине Уметност Машина за Мелење Камен на Главата 2JY3

12 Pcs Кварц Нокти Датотека Вежба Малку Алатки За Помине Уметност Машина за Мелење Камен на ГлаватаКаракт

DEN 98.00 132.48
HYTOOS Рамен Врвот Црна Титаниум Волфрам Карбид Помине Вежба Малку 3/32 Битови За Нокти Педикир Електрични Вежба Додатоци Алатка Свеж Со попуст
Dual-заврши Восок Помине Кристал Берач Dotting Пенкало, Молив Акрилик се Справи со Гем ги Собереш Апликатори Алатка самолепливи Свеж Со попуст
KADS 30000RPM Помине Опрема Нокти Педикир Алатки Acrylics Електрична Машина се Справи & Вежба Малку Постави Четири Бои Избор Свеж Со попуст
35000RPM Професионална Машина, Апарат за Нокти Педикир за Полнење Електрични Датотека со Машина Помине Вежба Уметност Полирач Свеж Со попуст
10pcs Достапни Слој Волфрам Карбид Помине Малку +1Brush За Електрична Нокти Вежба Машина Нокти Датотека Уметност Алатка,2.35 Свеж Со попуст
2018 НОВИ Акрилик УВ Лажни Нокти Совети од не ' Рѓосувачки Челик Стенд-Ап Машина Clipper Ножици Алатка MAY23_30 Свеж Со попуст
2018 НОВИ Акрилик УВ Лажни Нокти Совети од не ' Рѓосувачки Челик Стенд-Ап Машина Clipper Ножици Алатка MAY23_30

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Розова / Gold / Сребрена / Црвена Роза / Црна Карактеристики : Лажни н

DEN 69.00 91.20
5 компјутери Кристал Берач Dotting Молив За Подигање Камења Помине Оркестарот Работи Помине Уметност Декорација Алатки Rhinestones Свеж Со попуст
Brainbow 50pcs Помине Уметност Портокал Дрво Стап Cuticle Тласкач Смена за Помине Уметност за Нега на Маникир Аглеста Портокал Свеж Со попуст
1pcs 2colors Про-парична Казна Волфрам Карбид Помине Вежба Малку 3/32 Rotate Брус Битови За Маникир Нокти Вежба Додатоци Мелење Свеж Со попуст
50pcsX104mm Помине Уметност Дизајн Портокал Дрво Стап Cuticle Тласкач Смена за Нега на Нокти + висок квалитет Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Жешка! 3/32 Крупни Пламен Cuspidal Помине Уметност Вежба Малку Полски Алатка Керамички Монтирани Мелење Камен На Главата Електрични Свеж Со попуст
100 Компјутери Помине Уметност Дизајн Портокал Дрво Стап Стапови Cuticle Тласкач Смена Нокти Педикир Нега Свеж Со попуст
100 Компјутери Помине Уметност Дизајн Портокал Дрво Стап Стапови Cuticle Тласкач Смена Нокти Педикир Нега

Политика : Ние не квалитет проверка пред испраќање на предмети Употреба : За да нежно притисни назад cuticle

DEN 96.00 160.32
1 Компјутер 14cm Нерѓосувачки Челик Криви Режа угоре свиткани Downturned на Смолкнување на Хартиена Трака Режа Помине Уметност Свеж Со попуст