XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Тактички Факел Фенер со 18650

XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Тактички Факел Фенер со 18650

40 %

DEN 403.00

DEN 671.52

Свеж

Во магацинот


XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Светлина Тактички Факел Фенер 18650
Карактеристики :
1. Долго притиснете го прекинувачот за да ја прилагодите светлината, повеќе се заштеди енергија.
2. Двоен-клик на прекинувачот, за да се префрлите во режимот на блицот
3. Направени со компактен Алуминиум Легура Случај, што го прави лесно да се лизга во вашиот џеб или клип на вашиот појас или ранец.
4. USB полнење дизајн,повеќе погодно.(не се вклучени usb полнач)
5. Исклучително долг живот. LED последните над 10,000 часа или повеќе, нема потреба да се разгледа замена на капа за целиот живот.
6. Пропадна-доказ и водоотпорен дизајн, Најдобро е погодна за Отворен Кампување, Качување, Велосипедизам, итн
Опис на производот :
Сијалицата : L2 LED
Материјал : Алуминиум
Тежина : 113g
Моќ : 1*батерија 18650 (не се вклучени)
Големина : 12.4*3.2 cm
Производ Пакет :
1 x Светло (не е вклучен батеријата

Тип На Објект: Рефлектори
Зум: No
сертификација: CE,CCC
полнач: Не Е Применливо
Префрлете Го Режимот: Висок/Низок
Поддршка Dimmer: 2-4 датотеки
Функција: Шок Отпорни
Тело Материјал: Алуминиум
Тип На Светилка: Отворено Кампување, Качување, Велосипедизам, итн
Тип На Батерија: 18650
Осветлување Растојание: < 50 m
Број На Модел На: XM-L2 T6 LED Светилка
Бренд Име: linkax
Фокусна Должина: Не-прилагодлив
боја: Црна
Wattage: 3-7W
Водоотпорен: Yes
Лумен: 2000 година
Модел на LED Монистра: L2
Извор На Светлина: LED
сијалица: L2 LED
моќност: 1*батерија 18650 (не се вклучени)
Функција: usb полнење фенерче

Додатоци на производи

BORUIT 3000LM XML L2 LED Светлата 3 Режими на Бела светлина Главата Факел Linterna За Риболов Лов Zoomable Батерија 18650 Headlamp Свеж Со попуст
BORUIT 3000LM XML L2 LED Светлата 3 Режими на Бела светлина Главата Факел Linterna За Риболов Лов Zoomable Батерија 18650 Headlamp

BORUIT Бренд Кампување Led Светлата Headlamp Светло Zoomable Главата Светилка Факел Linterna Xml L2 Употреба РиболовСветл

DEN 1354.00 1692.48
13000LM LED T6+2R5 Headlamp Светлата Главата Светилка осветлување Светло Светло Факел Фенер Риболов+батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
usb сензор led светлата кри headlamp xm l t6 xm-l2 водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата факелот Свеж Со попуст
usb сензор led светлата кри headlamp xm l t6 xm-l2 водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата факелот

Ви благодариме!! Ако имате било какви барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас, Ако ви треба до

DEN 347.00 462.72
BORUiT 1000LM XML T6 LED Светлата 3-Режим Headlamp Батерија Зум Главата Факел Лов Кампување Фронтален Фенер Батерија 18650 Свеж Со попуст
NEXTORCH Headlamp 220 Лумен 3*AAA Батерија Ултра Светла Мулти-Режим Висока Моќност Бели Црвени LED Кампување Headlamp STAR Свеж Со попуст
NEXTORCH Headlamp 220 Лумен 3*AAA Батерија Ултра Светла Мулти-Режим Висока Моќност Бели Црвени LED Кампување Headlamp STAR

Опис На Производот : На Star Trek е нашиот нов ултра лесни светла мултивладата ПРЕДВОДЕНА headlamp, со максималн

DEN 1728.00 2160.00
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење Свеж Со попуст
Водоотпорен Батерија 11 LED Клип На Шапка Светлата HeadLamp Капа Светло Факелот за кампување пешачење

Карактеристики : 11 LED риболов кампување батерија светлата leadlamp Caplight Тоа може да трае за околу 1020 часа Жи

DEN 549.00 669.12
YUPARD Сончева енергија, енергија Батерија на Главата Светилка Факел Светлина 3 Начини Zoomable П5 LED Светлата Кампување Риболов Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : Светло Возачот Нов FirmwareДијаметар : 17mm7135*3 излезна струја 1050m A (MA

DEN 122.00 122.40
Shenyu Рака Бран IR Сензор за Контрола на Headlamp, Батерија Светлата Светло за Трчање, Кампување, Риболов, Лов и Пешачење Свеж Со попуст
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено Свеж Со попуст
Yupard Мултифункционален Батерија SMD led USB Светлина Камп Шатор Светилка Светло Моќ банка 18650 отворено

Опис1 Тежина : 156g2, Материјал : Напредни инженерски пластика3, Прекинувачи : висока бела светлина / среднио

DEN 574.00 624.00
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов Свеж Со попуст
3 Режим Висока моќност Светло Главата Светилка Светла ААА HeadLamp Фенер Риболов

Не читаат сите опис предвидено како водич пред да конкурираат Белешка за задача што оваа Услуга НЕ е track

DEN 106.00 137.76
18650 Тип КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата глобална напојување за AC100-240v Светло Главата Светилка Светлина 2000 Lumens + Свеж Со попуст
18650 Тип КРИ XML T6 LED Headlamp Светлата глобална напојување за AC100-240v Светло Главата Светилка Светлина 2000 Lumens +

Карактеристики : Модел на LED : КРИ XML T6Излез светла може да дојде до max 18002000 lumens [lm]Внатрешна жици се однесу

DEN 499.00 623.52
3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички Свеж Со попуст
3800LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Тактички

3800 LM Главата светилка LED Светлата КРИ T6 18650 Главата светла светла + П5 Мини LED светилка 2000lm Zoomable Факел Такт

DEN 485.00 969.60
BORUIT Bramd Висок Квалитет 4.2 V Автомобил Chargering Кабел за Линија за LED Headlamp Светлата Светло Факел Светилка Автомобил Свеж Со попуст
Висок Квалитет 18650 Headlamp L2 Светло Главата Светилка Светла Рефлектори Челото XM-L2 У2 Моќни LED Светилка Факелот за Кампување Свеж Со попуст
5000 Lumens 4T6 Светлата 4 x КРИ XML T6 LED Велосипед Велосипед Светло & LED Светлата Headlamp,6400mah батерија на Пакет Свеж Со попуст
5000 Lumens 4T6 Светлата 4 x КРИ XML T6 LED Велосипед Велосипед Светло & LED Светлата Headlamp,6400mah батерија на Пакет

1800 Lumens КРИ XML XML T6 LED Батерија Светлата Zoomable Headlamp Зумирате / одзумирате за Кампување Лов & Полначот парчеТр

DEN 787.00 984.00
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот Свеж
За Astrolux S1/За BLF A6 A17DD-L FET+1 2.8-4.35 v 7/4 Режими Светло Возачот

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : S1 A17 DDL FET+1 Светло ВозачотМодел : A17 DDL FET+1 Возач (од wight)Напон : 2.84.35

DEN 239.52
Superbright LED Headlamp Отпорен на Вода Главата Факел Изградена-во 3x18650 Акумулатори 2 светлина режими на Светлата за Надворешна Свеж Со попуст
КРИ Висока Моќност Нови Светла Прилагодливи Бела или Сина Кри П5 LED Headlamp Зум Главата Светлина Велосипед Главата Светилка Свеж Со попуст
3 in1 500LM Mini алуминиумски Легури USB Полнење LED Ласерски & УВ Факел Пенкало & Светло Мултифункционален Светилка --M25 Свеж Со попуст
3 in1 500LM Mini алуминиумски Легури USB Полнење LED Ласерски & УВ Факел Пенкало & Светло Мултифункционален Светилка --M25

3 in1 Mini алуминиумски Легури USB Полнење LED Ласерски & УВ Факел Пенкало & Светло Мултифункционален Светилка M

DEN 133.00 170.88
Топла 5000 Lumens Главата Светилка Факел Светлина Батерија Зум Водоотпорен Висока Моќност Предводена Headlamp Велосипед Кампување Свеж Со попуст
1pc DC12V H4 LED Мотор Мотор Светлата Велосипед Магла Светлина, Крушка Светилка Свеж Со попуст
1pc DC12V H4 LED Мотор Мотор Светлата Велосипед Магла Светлина, Крушка Светилка

Карактеристики : 100% сосема нов anfd висок квалитет.Заштеда на енергија и заштита на животната срединаЕдно

DEN 245.00 278.40
Отворено Кампување Светлина 60 LED Преносни Шатор Чадор Ноќ Светилка Пешачење Фенер M126 топла продажба Свеж Со попуст
Отворено Кампување Светлина 60 LED Преносни Шатор Чадор Ноќ Светилка Пешачење Фенер M126 топла продажба

Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.Врз осно

DEN 223.00 264.96
5 LED Мини Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Сина Нов Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
5 LED Мини Светилка Факел Копче Синџир Копче Прстен Сина Нов Бесплатен Превозот

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : АлуминиумМини и светлина, одлична за итни слу

DEN 46.00 70.08