Biurlink Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507

Biurlink Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507

6 %

DEN 135.00

DEN 143.52

Свеж

Во магацинот


Автомобил RD4 Радио Помошен Кабел 3,5 ММ Слот Аудио Приклучок За Peugeot 307 308 407 408 507
Карактеристики :
1.Состојба : 100% Сосема Нов
2.Должина : 1.5 М
3.Приклучок : 12 Pin Конектор
Answer : ___________________________ Note :
Овој објект се работи со сите аудио уред со 3.5 милиметарски џек приклучок (како што се i-Phone, i-Pod, MP3 плеер, мобилен телефон и сл.). Бидејќи адаптер приклучок директно во помошен порта на задниот дел на headunit, тоа дава многу подобри квалитетот на звукот од евтини ФМ Предаватели. Работи со следниве модели на автомобили со ПОМОШЕН копче : За Citroen C2, C3, C4, C6, Бер-жаргон, Synergie >2005 година за Blaupunkt/VDO/за Bosch RD4; За Citroen C5, C8 > 2004 година за Blau-punkt/VDO/за Bosch RD4 ; За Citroen Jumpy > 2007 година за Blau-punkt/VDO/за Bosch RD4 За Peugeot 207 >2006 година за Blau-punkt/VDO/за Bosch RD4; За Peugeot 307, 307 SW, 407, 407 SW, 607, 807, 1007 >2005 година за Blau-punkt/VDO/за Bosch RD4; За Peugeot 307 CC >2004 година за Blau-punkt/VDO/за Bosch RD4; За Peugeot Експерт, 308, 4007 >2007 година за Blau-punkt/VDO/за Bosch RD4 Пакетот Вклучува : ве молиме проверете што е тип што треба .

Тип На Објект: Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции: е радио за автомобил помошен кабел
Име На Модел: RD4 женски помошен кабел
Напон: 12V
Од Моќ: 3
Објектот Големина: 136cm
Објектот Тежина: 0.06kg
Материјал Тип: Мешавина
Бренд Име: Biurlink
Интерфејс: 12PIN
конектор: 12PIN
ОДГОВАРА ЗА: за peugeot

Додатоци на производи

1Pcs Стерео Радио CD Player Жици се Подигнат 14Pin Жица Адаптер Приклучок за Субару Адаптер за Полнач за во Автомобил Адаптер Свеж Со попуст
3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4 Свеж
3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4

3.5 mm Автомобил ПОМОШЕН Аудио Адаптер Кабел за Peugeot 307 308 407 408 507 за Citroen C2 C5 RD4Карактеристики : 1.Состојба : 100%

DEN 162.72
VODOOL Автомобил Авто Предна Оска Кочница Подлога Носат Сензор Индикатор Кабел за БМВ Х5 E53 00-06 34351165579 Свеж Со попуст
VODOOL Автомобил Авто Предна Оска Кочница Подлога Носат Сензор Индикатор Кабел за БМВ Х5 E53 00-06 34351165579

Предна Оска Кочница Подлога Носат Сензор Индикатор Кабел за БМВ Х5 E53 0006 34351165579Предна Оска Кочница Подло

DEN 145.00 168.96
FA026A DC 7.2 V 8A FA026A-6/2 Jlevel електрични вежба switch FA026A-3011 Свеж
FA026A DC 7.2 V 8A FA026A-6/2 Jlevel електрични вежба switch FA026A-3011

1 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ (Освен некои земји и APO / FPO)2 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT,итн По потврдувањето на

DEN 124.80
shhworldsea 10Sets 6.3 MM автомобил Реле Планината Носителот База одговараат 4 pin 5 pin автомобилската релеи конектор приклучок Свеж Со попуст
Црна Стерео Adaptateur Peritel SCART Машки Адаптер за Излез од 3,5 мм Femelle Конвертор Конектор Кабел Свеж Со попуст
Црна Стерео Adaptateur Peritel SCART Машки Адаптер за Излез од 3,5 мм Femelle Конвертор Конектор Кабел

Стерео Adaptateur Peritel SCART Машки Адаптер за Излез од 3,5 мм Femelle Црна НовиОпис : Состојба : 100% Сосема нов Тип : SCART

DEN 126.00 153.12
Biurlink е Радио за Автомобил ISO 20-Pin ПОМОШЕН USB Адаптер Кабел За Hyundai за Kia Sportage Akihabara Свеж Со попуст
Biurlink е Радио за Автомобил ISO 20-Pin ПОМОШЕН USB Адаптер Кабел За Hyundai за Kia Sportage Akihabara

Е Радио за автомобил ISO 20Pin ПОМОШЕН USB Адаптер Кабел За Hyundai за Kia Sportage AkihabaraКарактеристики На Производот :

DEN 180.00 191.52
150W DC-DC Напон Зголеми Модул DC 10-32V до 12-35V Прилагодливи Напонски Регулатор на Чекор до Напојување на Модулот Автомобил Свеж Со попуст
CHELINK Автомобил Bluetooth Безжична Приемник Адаптер за Полнење,Музички Приемник Стерео Конвертор Примачот за Алпски Свеж Со попуст
1M Автомобил РКА Кабел Адаптер Прекинувач Со 3.5 мм Аудио Џек ПОМОШЕН USB Кабел за Проширување Планината Панел Монтажа на Кабел Свеж Со попуст
DC 12V Автомобил Држачи за Полнење Кабел Пролет Кабелот Линија за Baofeng Две Начин Радија Воки Токи УВ-5R 5RE ПЛУС UV5A+ Свеж Со попуст
beler Автомобил Радио Антена Адаптер 1-2 Конверзија Кабел за ФОЛКСВАГЕН RNS 310 RNS315 RNS510 RCD310 RCD510 MFD3 Свеж
beler Автомобил Радио Антена Адаптер 1-2 Конверзија Кабел за ФОЛКСВАГЕН RNS 310 RNS315 RNS510 RCD310 RCD510 MFD3

Радио Антена Адаптер 12 Конверзија Кабел за "ФОЛКСВАГЕН" RNS 310 RNS315 RNS510 RCD310 RCD510 MFD3 ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗ

DEN 426.72
2 парчиња 10pcs 50pcs 3,5 мм комплет жица подигнат конектор, млазницата конектор приклучок 037 906 240 037906240 Свеж Со попуст
2 парчиња 10pcs 50pcs 3,5 мм комплет жица подигнат конектор, млазницата конектор приклучок 037 906 240 037906240

2 парчиња 10pcs 50pcs 3,5 мм комплет жица подигнат конектор, млазницата конектор приклучок 037 906 240 037906240пакувањ

DEN 265.00 297.60
Авто Безжична Bluetooth Hands-free со A2DP Музички Приемник 3,5 мм ПОМОШЕН Аудио Стерео во Автомобил BT 2.1 Музички Приемник Свеж Со попуст
Skypro официјалната верзија подобро од EZP2010 EZP2013 high-speed USB SPI Програмер 24 25 93 EEPROM 25 флеш вклучува 2 адаптери Свеж
Skypro официјалната верзија подобро од EZP2010 EZP2013 high-speed USB SPI Програмер 24 25 93 EEPROM 25 флеш вклучува 2 адаптери

Софтвер и може да се надополни firmwareот автоматски Програмирање брзина е многу брзо.0 интерфејс, брзина до

DEN 1632.00
Стерео 3.5 Blutooth Безжична За Автомобил Музика Bluetooth Аудио Приемникот Адаптер Помошен 3,5 мм со A2dp За Headphone Reciever Свеж Со попуст
Стерео 3.5 Blutooth Безжична За Автомобил Музика Bluetooth Аудио Приемникот Адаптер Помошен 3,5 мм со A2dp За Headphone Reciever

Ние не лепете однос на фактура ниту рекламата ниту логото на пакет, Како што ние го почитуваме секој кли

DEN 117.00 182.88
shhworldsea 5/30/100set женски 2 начин pin сензор на температура на вода приклучок за Buick сензор конектор за BMW Свеж Со попуст
shhworldsea 5/30/100set женски 2 начин pin сензор на температура на вода приклучок за Buick сензор конектор за BMW

5 / 30 / 100set женски 2 начин pin сензор на температура на вода приклучок за Buick сензор конектор за BMW 19676441 9684051па

DEN 308.00 474.24
Herorider Двојна USB Автомобил Полнење Штекер Моќ Мини USB Полнач 12-24V 3.1 Автомобил Полнач за во Автомобил запалка приклучок Свеж Со попуст
6000CD НАДВОРЕШНИ ПОМОШЕН КАБЕЛ ВО АДАПТЕР MP3 АУДИО КАБЕЛ за ФОРД ФОКУС FIESTA 6000 CD Свеж Со попуст
6000CD НАДВОРЕШНИ ПОМОШЕН КАБЕЛ ВО АДАПТЕР MP3 АУДИО КАБЕЛ за ФОРД ФОКУС FIESTA 6000 CD

6000 CD НАДВОРЕШНИ ПОМОШЕН КАБЕЛ ВО АДАПТЕР MP3 АУДИО КАБЕЛ за ФОРД ФОКУС FIESTA 6000 CDОва е ПОМОШЕН во адаптерот

DEN 138.00 162.72
ЕЗ-5 запалка приклучок за Приклучок Адаптер За Автомобил 12V Итни Скок Стартер запалка приклучок за Приклучоци Свеж Со попуст
Ruccess K03 Микро USB Напојување Hardwire Комплет 4 Заштита на Бендот 12V 24V Да 5V Со Паркинг Guard За Автомобил DVR Цртичка Свеж Со попуст
Ruccess K03 Микро USB Напојување Hardwire Комплет 4 Заштита на Бендот 12V 24V Да 5V Со Паркинг Guard За Автомобил DVR Цртичка

Ве молиме почекајте за испорача трпеливо Ве молиме n ote јасно се врати причина и цел ID .За плаќањаВо момен

DEN 911.00 1139.04
FEELDO 5Pcs Автомобил CANBUS Адаптер Кабел Конвертор Жица За ФОЛКСВАГЕН CD Player RNS510 RCD310 RCD510 RNS315 AM1733 Свеж Со попуст
FEELDO 5Pcs Автомобил CANBUS Адаптер Кабел Конвертор Жица За ФОЛКСВАГЕН CD Player RNS510 RCD310 RCD510 RNS315 AM1733

Опис : За RCD510 интегрирани конверзија кабел Приклучоци се интегрирани заедно со рамења, и Sagitar, Magotan интер

DEN 1115.00 1296.48
12V Ултразвучно Штетници Repeller, Возило Глодар Отвратителен, Не-Токсични, Контрола на Штетници за Глодари, Молови, Кучиња, Свеж Со попуст
24V DC да DC 12V 10A Автомобил Моќ Конвертор Моќност Чекор Надолу Модул 120W DC BUCK Регулаторот Модул Адаптер за во автомобил Свеж Со попуст
TBE 3000W Изменета синусен облик Автомобил 12V DC за 220V AC Авто Автомобил Моќ Инвертер со Универзален Приклучок Адаптер За Свеж Со попуст