30*20cm 120M Најлон филтер кеса за Виски пиво вино moonshine дома пијалак homebrewing кофа парична казна мрежа жито чај одлуки филтер кеса

30*20cm 120M Најлон филтер кеса за Виски пиво вино moonshine дома пијалак homebrewing кофа парична казна мрежа жито чај одлуки

30 %

DEN 184.00

DEN 263.52

Свеж

Во магацинот

Товарни за замена или вратени предмети треба да биде на купувачот 's сметка. Продавачот работел како пивара продажба.
И ќе се обиде најдобро да се снабдувањето со пијалак tools. Оваа алатка може да повторна употреба и тоа е многу лесен и удобен за употреба
Име : филтер кеса
Спецификација : 30 *2 0cm ( Длабоко * Кол метар ) 120 мрежа
Голема големина Може да се прилагоди, ве молиме контактирајте.
Повратни информации
1. Користењето на оваа торба за пакување хоп или Мелени зрна направи жолт филтер процес лесно. Ако имате било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Од мелница за контрола на системот.
За повеќе информации,pls контактирајте со нас без било двоумете се. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Исто така, голем пивара опрема. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена.Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
Испорака
1.Замена ќе биде испратена или ние ќе ви ги даде на наплата, како е можно поскоро.Предмети никогаш не ги користат или се оштетени. Тоа'll само да ви треба 1 минута,но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас.Купувачот 's почетокот на потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.30*20cm 120 M Најлон филтер кеса за Виски пиво вино moonshine дома пијалак homebrewing кофа парична казна мрежа жито чај одлуки филтер кеса
Принцип : Оваа специјална помош за дома пијалак и занает пијалак. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Исто така дом пивара љубовник, се надевам да се поврзеш со повеќе пивара љубовници.
Доколку сите горенаведени услови се задоволни,ве молиме да ни испратите формуларот за апликација по е-пошта во рок од 7days од денот сте го добиле на објектот. Ние ќе ви помогне во секој можен начин и имаат за цел да одговори на сите пораки во рок од 24 часа. Стоките ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.
Услуги На Клиентите
Сите стоки ќе биде Двојно проверени пред превозот.Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања.Никакво мешање се покажа на пакетот,кутија,производи. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја.Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис 's развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние ќе брод на стоките во рок од 3 работни дена по потврди целосна исплата .Објектите се во resalable,unworn & оригинална состојба со сите трудови,кутии и упатство за користење. (ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да не информирате кога правење на нарачката)
Политика На Враќање
1.

Тип: Colanders & Strainers
сертификација: CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Бренд Име: TIMEMORE
Број На Модел На: филтер кеса 30 20
Функција: Еко-Пријателски
Метал Тип: Најлон
Употреба: пијалак/сок/слад/пијат филтер
одделение: храна одделение
Материјал: Висок Квалитет најлон
CUSTOMERIZED: Yes
се користи: Yes
Предност: Фабрика цена

Додатоци на производи

Топла Продажба Торба Стил Силикони Чај Цедилка Билен Зачин Infuser Филтер Diffuser Кујна Трговија На Големо Свеж Со попуст
Топла Продажба Торба Стил Силикони Чај Цедилка Билен Зачин Infuser Филтер Diffuser Кујна Трговија На Големо

Материјал : СиликонТорба Големина : 6.8x4.5cmx2cmРака Должина : 13cmБоја : Испрати по случаен изборКоличина : 1pcПа

DEN 40.00 47.52
Практична Ракчиња нож за лупење Пластика, ABS Едра Морски Кора Алатки во Кујната Готвење Gadgets, Готвач е Потребно Свеж Со попуст
Практична Ракчиња нож за лупење Пластика, ABS Едра Морски Кора Алатки во Кујната Готвење Gadgets, Готвач е Потребно

Карактеристики На Производот : (1) ABS пластика(2) Антистареењето и отпорен на корозија(3) КомуналниПроизво�

DEN 97.00 136.32
Висок квалитет на Британскиот нерѓосувачки челик чај Цедилка Билка Зачин Филтер Diffuser чај infuser за кујна ресторан готвење Свеж Со попуст
20171Pcs Сол И црн Пипер Мелници Роман Сол&Бибер/Зачин Електрични Брусилки Пипер Мелница Креативни Кујнски Алатки 3 боја Без Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки

нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачкидесетина Карактеристики : 3 големина за избор, мала голем�

DEN 259.00 287.52
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои Свеж Со попуст
Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 Бои

Новина Велосипед Велосипед Keychain Keyring Шише Вино Пиво Настроената Алатка 6 БоиНовина Велосипед Окинување�

DEN 1459.00 1824.00
2 парчиња Јапонија Nigiri Суши DIY Мувла Triangulars Форма Ориз Притиснете Создателот Суши Мувла прибор Accessoires Продажба Свеж Со попуст
Симпатична Животно Вода Одбивни Одбор Морон Вода Поздравниот Плоча Се Мијат Слив Одбивни Потоне Одбор Масло Одбивни Плоча Кујна Свеж Со попуст
Корисни Силикони Лажица Останатите Кујнски Алатки Лажица Носителот Utiles cuchara де silicona resto herramientas де cocina cuchara Свеж Со попуст
Корисни Силикони Лажица Останатите Кујнски Алатки Лажица Носителот Utiles cuchara де silicona resto herramientas де cocina cuchara

Корисни Силикони Лажица Останатите Кујнски Алатки Лажица Носителот Utiles cuchara де silicona resto herramientas де cocina cuch

DEN 47.00 76.80
40*25 см 120 Мрежа Најлон Цедилка Филтер Кеса за Желе, Џемови Вино Пиво Сирење Хопс Направи Iced Кафе Одлуки филтрирање Висок Свеж Со попуст
Телескопски Виткање инка Силика гел Долг врат инка Мини инка Течни издавање Кујната готвење алатки Храна одделение силиконски Свеж Со попуст
2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51CM Рефлукс кула distiller Свеж
2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51CM Рефлукс кула distiller

2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51 CM Рефлукс кула distillerПОСТАВЕТЕ колона 2 "(51mm) пред стакло 1pcs 2 " (51mm)

DEN 7920.00
1PC Кујна Алатка Јапонски Стил Вода Поздравниот Морон Потоне Клапи Кујна Accessiors Потоне Миење Слив ПВЦ Клапи Бела Боја Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Домашна Кујна Анти-Scald Плоча Се Земе Сад Јадење Тенџере Носителот На Превозникот Менгеме Клип Рачка Свеж Со попуст
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот Свеж
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот

2" OD64 Dephlegmator / Кондензаторот / Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторотЖенски

DEN 2016.00
1 buc 6 во 1. од Нерѓосувачки Челик Можат да Шише Настроената од Суштинско значење Нови Мулти-Функција Шише Може да Тегла Настроената Свеж Со попуст
WALFOS висок квалитет, од нерѓосувачки челик Лименки Настроената Професионални Ергономски Прирачник Може да Настроената Страна Свеж Со попуст
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња) Свеж
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња)

боја : црна&сребрена сет на кукли куќа минијатурни прибор садови Одговара за 1 : 12 скала куклена куќа деко

DEN 153.12
1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба Свеж Со попуст
Одличен Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Мрежа Брашно Сито Диво Користење Печење Lcing Шеќер Купот На Облик, Прав Sifter Десерти Свеж Со попуст
304 од не ' рѓосувачки челик длабоко пржени пареа steamer готвач фрај пржење кошница цедилка исплакнете кујнски алатки производи Свеж Со попуст
EZLIFE Кујна Нерѓосувачки Челик Жица парична Казна Мрежа Масло Цедилка Брашно Sifter Сито Colander XN378 Свеж Со попуст
EZLIFE Кујна Нерѓосувачки Челик Жица парична Казна Мрежа Масло Цедилка Брашно Sifter Сито Colander XN378

Опис 100% сосема нов и висок квалитет ! Материјал : не ' рѓосувачки челик Големина : прибл 2010см Боја : сребро

DEN 55.00 66.72