TYRY.HU 1Pcs Силикони Teethers BPA Free Mordedor Риба Играчки Бебе Teething Силикони монистра Џвакање Шарм Новороденче Ѓердан Приврзоци

TYRY.HU 1Pcs Силикони Teethers BPA Free Mordedor Риба Играчки Бебе Teething Силикони монистра Џвакање Шарм Новороденче Ѓердан

30 %

DEN 174.00

DEN 248.64

Свеж

Во магацинот


TYRY.HU 1 Pcs Силикони Teethers BPA Free Mordedor Риба Играчки Бебе Teething
Силиконски монистра Џвакање Шарм Новороденче Ѓердан Приврзоци
Објектот: Риба во Облик на 1 Pcs Силикони Бебе Teethers
Тежина: Приближно да 37.5 g
Големина: 92*70*10мм
Пакување: 1 Piece Силикони Teethers
Материјал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
1. DIY силикони монистра бебе играчка за teething, децата омилен.
2. Производителите специјално дизајнирани teething играчки за да се обезбеди
максимална олеснување додека давање бебе нешто безбедно и забавно да се игра со. 3.Овие силиконски бебе играчка функција мека, текстура површини кои масажа на непцата како заби почнуваат да се дојде преку.
TYRY.HU Тест Извештаи :
TYRY.HU најчесто поставувани ПРАШАЊА : Каков вид на накит на силиконски производи? A : се Носат teething накит додека доење да му дадете на вашето бебе нешто да ги задржи своите раце окупирана (освен вас!) Ова може да им помогне на бебињата задржи вниманието што доведува до повеќе хранење пати. Тие се силни, стилски и супер безбедно. Изработени од 100% од храна одделение силиконски, BPA-free, Lead-free, Метали-бесплатно, Phthalates-слободни и одобрени од FDA !!
Ова може накит може да се користи за Бебиња Сам?
A : Топло потсетуваат на накит да се носи од страна на возрасните само. Ве молиме не остави со децата без надзор . Како да се направи силикони монистра и DIY силикони teething монистра? О : Прво, ќе треба да се најде силикони монистра производителот, може да се прифати прилагодување; тогаш ќе треба да ги Споделите со нас вашиот цртеж, или вашите идеи за вашиот дизајн. Можам цел моето силикони мушка боја? што е минимален цел? A : Да, можете, на минимум цел е 1000 компјутери/боја. Постои средината човек одвод вашиот профит? О : за да Се ослободи од нив,тоа е информации пати. Фабриката за Директно Снабдување, да Обезбеди добра цена, со висок квалитет, брза-испорака, најдобар квалитет на услуга. Дали ви се мушка се безбедни? било какви сертификат? A : Да, имаме сертификати за нашите силикони монистра. како ФДУ, LFGB, EN71, ASNZS ISO 8124, CCPSA.

Бренд Име: TYRY.HU
Возраст Опсег: 4-6 месеци
Материјал Функција: BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,Nitrosamine Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот: Животните
Пакување: Еден натоварени
Број На Модел На: YYY913 Силикони Бебе Teether
Материјал: Силикони
Функција: Teether
Објектот: 1Pcs Риба во Облик на Силиконски Бебе Teethers
Тежина: Приближно да 37.5 g
Големина: Approx to 92*70*10mm
боја: Сива/Розова/Нане/Сина/Виолетова
Пакување: Еден Натоварени Teether
Материјал Функција: BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни Nitrosamine Слободни Phthalate Слободни
Функција: Бебе Доенчиња Производи За Нега На Забите
Возраст Опсег: > 4 месеци
ues: За Бебето Ѓердан или Нараквица Одлуки
Обликот: Риба Во Облик На Силиконски Бебе Teethers

Додатоци на производи

Ајде да се Направи Силикони Пеперутка рачно изработени Pacifier Клип Teething Ѓердан Додатоци Атарот DIY Клип Синџири Pendant Свеж Со попуст
68mm(2.67)Природата Дрвени Прстен Teether Montessori Бебе Играчка Органски Младата Teething Играчка Додатоци Ѓердан Свеж Со попуст
68mm(2.67)Природата Дрвени Прстен Teether Montessori Бебе Играчка Органски Младата Teething Играчка Додатоци Ѓердан

68mm(2.67")Природата Дрвени Прстен Teether Montessori Бебе Играчка Органски Младата Teething Играчка Додатоци Ѓердан

DEN 486.00 623.04
50mm(1.96)20pcs Природата Montessori Бебе Играчка Органски Младата Teething Teether Играчка Додатоци Дрвени Прстен Ѓердан Свеж Со попуст
50mm(1.96)20pcs Природата Montessori Бебе Играчка Органски Младата Teething Teether Играчка Додатоци Дрвени Прстен Ѓердан

50mm(1.96")20pcs Природата Montessori Бебе Играчка Органски Младата Teething Teether Играчка Додатоци Дрвени Прстен Ѓердан

DEN 486.00 623.04
Ајде да се направи Дрвени Колче Кукли Недовршени Дрвени Луѓе DIY занаети природни мазна голема големина 6.5 см 40pcs(мажи/жени)кукли Свеж Со попуст
TYRY.HU 5Pcs/многу Цвет Форма Силикони Pacifier Клип BPA Free Храна Одделение Силиконски За 4-36 Месец Бебињата Производи за Свеж Со попуст
OUSSIRRO 10PCS среќен силикони бебе teether pacifier клип лигавче слон teethers бебе teething играчки ѓердан за бебиња BPA Free Свеж
OUSSIRRO 10PCS среќен силикони бебе teether pacifier клип лигавче слон teethers бебе teething играчки ѓердан за бебиња BPA Free

Добредојдовте На Нашата ПродавницаНа teething бебе? Тогаш ви треба овој голем бебе силикони монистра; напра

DEN 1389.60
TYRY.HU Силикони Монистра Teether 1pc Biter Монистра Бебе Teething Pendant Силикони Pacifier Клипови BPA Free Teething Играчки Свеж Со попуст
TYRY.HU Силикони Монистра Teether 1pc Biter Монистра Бебе Teething Pendant Силикони Pacifier Клипови BPA Free Teething Играчки

Safe Силикони Teether За Да Се Смири Teething Бебе100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Силикон TeetherБоја : Шаре

DEN 36.00 44.64
20Pcs Еколошки Безбедно Teething Четка за заби Бебе Бебе Teether Стап Chews Силикони Четка за заби Teething Прстени Орална Хигиена Свеж Со попуст
2 Парчиња Орална Грижа За Забите Се Чисти Далеку Лош Здив Јазик Почиста Четка Scraper Се Справи Со W15 Свеж Со попуст
2 Парчиња Орална Грижа За Забите Се Чисти Далеку Лош Здив Јазик Почиста Четка Scraper Се Справи Со W15

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Животната средина и издржливи Може да се чистат јазик ба

DEN 61.00 66.72
TYRY.HU 1Pcs BPA Free Силикони Ѕвезда Teether Храна Одделение Бебе Chewed Силикони Монистра Бебе Teething Teethers Доенчиња Свеж Со попуст
TYRY.HU 1Pcs BPA Free Силикони Ѕвезда Teether Храна Одделение Бебе Chewed Силикони Монистра Бебе Teething Teethers Доенчиња

TYRY.HU 1 Pcs BPA Free Силикони Ѕвезда Teether Храна Одделение Бебе Chewed СиликониМонистра Бебе Teething Teethers Доенчиња Ста

DEN 80.00 114.72
Дрвени Бебе Хривнија Животински Облик На Накит Teething За Бебе Органски Дрво Силикони Монистра Бебе Штракаат Шетач Додатоци Свеж Со попуст
1Pcs Силикони Деца Teether Обука четки за заби За Деца Бебе Четка за заби Новородено Бебе Четка Алатка Свеж
1Pcs Силикони Деца Teether Обука четки за заби За Деца Бебе Четка за заби Новородено Бебе Четка Алатка

Карактеристики : Многу мек, тоа не ќе му наштети на бебето Погодно да се користи за чистење на бебето заб

DEN 76.80
TYRY.HU Оригинални 35*30*7mm Круна Силикони Teether Монистра 25pcs Бебе Teether Старечки Pendant Монистра За DIY Ѓердан Хривнија Свеж Со попуст
TYRY.HU Оригинални 35*30*7mm Круна Силикони Teether Монистра 25pcs Бебе Teether Старечки Pendant Монистра За DIY Ѓердан Хривнија

TYRY HU Оригинални 35307mm Круна Силикони Teether Монистра 25pcs Бебе TeetherДимовска Pendant Монистра За DIY Ѓердан Хривниј

DEN 519.00 742.08