26 Букви LED 3D Светлина DIY Ноќ Светлина Деца Подарок Marquee Знак Азбука Светилка За Роденден, Свадба Партија Спални Дом Ѕид Оркестарот

26 Букви LED 3D Светлина DIY Ноќ Светлина Деца Подарок Marquee Знак Азбука Светилка За Роденден, Свадба Партија Спални Дом Ѕид

30 %

DEN 238.00

DEN 339.36

Свеж

Во магацинот


26 Букви DIY 3 D Ноќта Светлина
Димензија :
Срцето : 15.5 cm * 2.8 cm * 16.5 cm / 6.10" во * 1.10" во * 6.50" во Писмо На : 19.5 cm * 4.5 cm * 22cm / 7.68"во * 1.77"во * 8.66"во Буква Б : 18cm * 4.5 cm * 22cm / 7.08"во * 1.77"во * 8.66"во повисока од 26 писмо се 22cm, широк е 4,5 cm, должината е различна мерка од страна на лице, maby има 1-3 см грешка. Моќност : 2 AA батерии (не се вклучени) Материјал : пластични Бои на знак : бела Сијалица : Топло бела Led диоди Животен век : Повеќе од 50000 часа Инсталација : ѕид mountable или слободни стои Апликација : Внатрешна употреба, дома или празник декорација не Бара штекер, користи 2 AA батерии па нема невешт во потрага мозок (Не вклучуваат батерии) и Да се закачи на ѕид или место на некаде на рамна површина Главната употреба : - Одличен подарок за вашите деца, пријател или себе си. - Прекрасен дизајн ќе се создаде романтична опуштена и пријатна атмосфера за вас - Погодна за спалната соба, почетниот екран, подароци и други романтични места Пакет се Вклучени : 1 X Ноќ Светлина (Батерија, не се вклучени) 100% Сосема Нов Ноќ Светлина Без Пакување Кутија

Стил: A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z, И Симбол, Црвено Срце, Бели Срце
Употреба: празник
Е Светилки Вклучени: Yes
Приклучок Тип: Никој
Приклучете Го Опашка: No
Должина: 18cm
Број На Модел На: Писмо
сертификација: RoHS,CE
Извор На Енергија: Сува Батеријата
Повод: Спална соба
Празник Име: Божиќ
Тело Материјал: Пластични
Извор На Светлина: LED Светилки
Осветлување Растојание: 1-5m
Глава Број: 1-19 глава
Карактеристики: писмо светилка
Бренд Име: Apluses
Е dimmable: No
Музика: Никој
Напон: 3V
Тип На Батерија: AA
боја: Бела

Додатоци на производи

10LED Navidad Градина партија ги красат Батеријата Управувана Chuzzle Pinecone String Светлина шарени Божиќ светла Свеж
10LED Navidad Градина партија ги красат Батеријата Управувана Chuzzle Pinecone String Светлина шарени Божиќ светла

5 M 10 Led диоди LED БатеријатаУправувана string светлинаВкупна должина : 1.Бидат погодни за дома, хотел, гаража,

DEN 261.60
Нов од DC-5V USB Диск+6 Боја Избор 10X10CM Блескав ЕЛ Лист ЕЛ панел за Фестивал Празник Декорација Осветлување Свеж Со попуст
Нов од DC-5V USB Диск+6 Боја Избор 10X10CM Блескав ЕЛ Лист ЕЛ панел за Фестивал Празник Декорација Осветлување

Најнови од DC5 V USB Диск+6 Боја Избор 10 X10 CM Блескав ЕЛ Лист ЕЛ панел за куќа фестивал Декорација Автомобил В

DEN 318.00 370.08
ЕЛ Жица 6mm Шиење Работ Неонски автомобил Светла Танц Партија Автомобил Оркестарот Светлина Флексибилни ЕЛ Жица светилки Јаже Свеж Со попуст
IWHD 10M Гарланд LED Божиќ Светла Отворено 220V Cristmas Декорација Свадба LED Самовила Светла Navidad Нова Година Натални Свеж Со попуст
IWHD 10M Гарланд LED Божиќ Светла Отворено 220V Cristmas Декорација Свадба LED Самовила Светла Navidad Нова Година Натални

Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам

DEN 481.00 506.88
20pcs*Бела LED Балон Светла за хартија фенер Балон Светлина Топло бела МИНИ Led Светилки ЗА свадба партија декорација Свеж Со попуст
12Pcs* Градина светилки Самовила бисери мини led светло свадба партија декорација 2cm multicolor мали led водоотпорен лебди Свеж Со попуст
10pcs*KITOSUN 3AA Батерија Управувана 6inch RGB Боја се Менува Led Централен Светлина База за Високи Стаклени Вазни Декорација Свеж Со попуст
Бела, Топло бела, Црвена, Зелена, Сина, Розова, Виолетова, RGB Боја се Менува Подводни LED Светла со Батерија Управувана Свеж Со попуст
Отворено Божиќ Ласерски Проектор Црвено Светло Зелена Ѕвезда Движат Водоотпорен Ласерски Пејзаж Градина LED Светилка Свадба Свеж Со попуст
1PC божиќ декорација Multicolor свадба декорација подводни led светло за партиски декор декорација за наргиле shisha Свеж Со попуст
1PC божиќ декорација Multicolor свадба декорација подводни led светло за партиски декор декорација за наргиле shisha

10 led Боја промена подводните Свадба Партија светлина База Вазна Далечински контролирани подводни Led све

DEN 129.00 143.52
1Pc/многу RGB LED Батеријата светне Стојат База на Екранот Партија Свадба Материјали Централен Идеја предводена подводни led Свеж Со попуст
Led цвет светла Lotus светлина буда светилка За ламбата Новина уметнички оптички влакна цвет Свеж
Led цвет светла Lotus светлина буда светилка За ламбата Новина уметнички оптички влакна цвет

Други купувачи исто така да ги прикажете : Led цвет светла Lotсветлина буда светилка За ламбата Новина умет

DEN 3782.40
10pcs*многу) мини LED балон светилка кинески круг хартија фенер led светла топка свадба партијата ноќта на вештерките декорација Свеж Со попуст
2.5 M 220V ЕУ Plug Божиќ LED Ѕвезда и Месечина Светлина Затворен Или Отворен Свадба Декорација светлина За Партиски Празник Свеж Со попуст
Топката String Сончевата светлина водоотпорен 6M 30Led Кристал 3 боја двор градина декорација светилки за Дрво самовила осветлување Свеж Со попуст
10pcs/set RGB мини 3leds Подводни LED Светло За Свадба партија Централен ноќта на вештерките светла отворено декоративни светилки Свеж Со попуст
1*Далечински управувач 16colors подводни led светло,предводена вазни база светлина за свадба партија прослава партија табела Свеж Со попуст
12V автомобил светла 6mm Шиење Работ Флексибилни ЕЛ Жица Неонски Светло Танц Партија Автомобил Оркестарот Светлина Јаже Цевка Свеж Со попуст
10M 100LEDs Мини Декоративни Затворен Божиќ Партија String Светла Ѕвездена Бакарна Жица Светла за Свадба Спалната соба Празник Свеж Со попуст
Мала Батерија Управувана Водоотпорен Led мини партија светлина за Хартија Занаети Свеж
Мала Батерија Управувана Водоотпорен Led мини партија светлина за Хартија Занаети

Водоотпорен LED Мини Партија Светла за Фенери, Балони, Цвеќиња Мини Led Светла За Свадба Централен КОМПЛЕТ

DEN 230.40
A4 Мини Cinematic Светлина Кутија Кино Плакета LED Писмо Светилка Симболи Знак Пораки Одбор на Партијата Свадба Дома Декорација Свеж Со попуст